Sistemski disk se puni sam od sebe

poruka: 32
|
čitano: 6.541
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Sistemski disk se puni sam od sebe

Evo kao i u naslovu prije 3 dana sam stavio novi ssd disk OCZ Vertex 3 120GB i na njega W7 utlimate x64,sve lijepo radi sve 5 ali mi se C disk puni sam od sebe nista neskidam niti radim svakih 1h mi se skupi oko 100mb prostora na njemu.Skeniro sam pomoću Malwarebytesa,Avastom,Avirom ali nista nije pronadjeno.Probo sam sa CCleanerom dobio sam cirka 1.5 gb prostora viska ali opet se nastavilo punit.Sad me zanima dali je to normalno ili je u pitanju nesto drugo, svi updejtovi su iskljuceni...Pomagajte !!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sistemski disk se puni sam od sebe
Stavi jos jedan antivirus,pa probaj.
Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
15 godina
neaktivan
offline
Sistemski disk se puni sam od sebe

System Restore ti je isključen?

mag.inf
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sistemski disk se puni sam od sebe

mozda je do hibernacije iskljuci je ako je ne trebas

Samobor je lepa varoš :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sistemski disk se puni sam od sebe
bugi.kc kaže...

System Restore ti je isključen?

Da

14 godina
neaktivan
offline
Re: Sistemski disk se puni sam od sebe

nikad 2 antivirusa ne valja siurno je rijec u postavkama ako je frisko instaliravao win 7

Samobor je lepa varoš :))
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sistemski disk se puni sam od sebe
geek_boy1 kaže...

nikad 2 antivirusa ne valja siurno je rijec u postavkama ako je frisko instaliravao win 7

Neznam stavio mi je lik iz trgovine to sve i instaliro, sve radi brzo eksta dize windowse za 10 sec ali mi se to puni pa mi je cudno...

11 godina
neaktivan
offline
Sistemski disk se puni sam od sebe

Evo sad mi jos pojelo 100mb svakih sat vremena mi se izgubi 100mb

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sistemski disk se puni sam od sebe

Indeksiranje?

mag.inf
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sistemski disk se puni sam od sebe
bugi.kc kaže...

Indeksiranje?

Ma joj neznam stvarno,nisam dugo u tim vodama da sve jos razumijem, neznam sta da radim :(

15 godina
neaktivan
offline
Sistemski disk se puni sam od sebe

Desni klik na disk pa na properties i tu isključi opciju vezanu uz indeksiranje. Mada ipak ne vjerujem da je u tome stvar jer sumanjm da baš imaš puno podataka na sistemskom disku da bi se tolko bro punilo zbog indeksiranja, a i ako ti je to netko sređivao, onda je valjda i isključio indeksiranje jer se radi o SSD.

 

Jedino što mogu preporučiti da malo kroz task manager, odnosno Resource Monitor malo pratiš što se se zapisuje na disk, odnossno kroz koji proces se to obavlja i da tako uloviš "krivca".

mag.inf
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2012 20:34 (bugi.kc).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sistemski disk se puni sam od sebe

Svaki sat ti uzima po 100mb ili sve ukupno 100mb??

Barcelona FC
11 godina
neaktivan
offline
Sistemski disk se puni sam od sebe

Svaki sat mi uzima po 100mb znaci pise mi slobodno je 77.7 od 111gb za sat kasnije 77.6 jos kasnije 77.5 i tako u nedogled...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sistemski disk se puni sam od sebe

Normalno je.

Windows čisti ram i koristi paging umjesto njega, pa tu natrpa svega što nije toliko bitno.

Kako popuni tako i vrati kasnije.

Meni je prije neki dan kad sam radio neke zahtjevnije stvari mahnuo oko 4 GB, jučer sve vratio nazad.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2012 21:13 (heged).
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sistemski disk se puni sam od sebe
heged kaže...

Normalno je.

Windows čisti ram i koristi paging umjesto njega, pa tu natrpa svega što nije toliko bitno.

Kako popuni tako i vrati kasnije.

Meni je prije neki dan kad sam radio neke zahtjevnije stvari mahnuo oko 4 GB, jučer sve vratio nazad.

Da, ali je stvar kod mene što mi ne vraća taj prostor.Sad je pitanje gdje je tu krajnji limit da mi ne dođe jos do par mb slobodnog,neznam stvarno...

11 godina
neaktivan
offline
Sistemski disk se puni sam od sebe

Ajmo ljudi ako ima još kakvih prijedloga i savjeta svakako bi mi dobro došli, a i drugima isto :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sistemski disk se puni sam od sebe
equal777 kaže...
heged kaže...
. . .

Da, ali je stvar kod mene što mi ne vraća taj prostor.Sad je pitanje gdje je tu krajnji limit da mi ne dođe jos do par mb slobodnog,neznam stvarno...

 

Ako rijetko gasiš komp ili gasiš redovno ali nisi odavno radio ništa zahtjevno win neće vidjeti potrebu da to čisti i vrati zauzeti prostor nazad, danima.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Sistemski disk se puni sam od sebe
equal777 kaže...

Ajmo ljudi ako ima još kakvih prijedloga i savjeta svakako bi mi dobro došli, a i drugima isto :D

Moj ti je savjet da oko toga se previše ne zamaraš. Imam ssd istog kapaciteta kao i ti te iste windowse. Moguće si primjetio da se kod svakog update-a windowsa taj folder povećava i vremenom raste.

 

Sve bi ja to rođo, šmajserom!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sistemski disk se puni sam od sebe
equal777 kaže...

Evo kao i u naslovu prije 3 dana sam stavio novi ssd disk OCZ Vertex 3 120GB i na njega W7 utlimate x64,sve lijepo radi sve 5 ali mi se C disk puni sam od sebe nista neskidam niti radim svakih 1h mi se skupi oko 100mb prostora na njemu.Skeniro sam pomoću Malwarebytesa,Avastom,Avirom ali nista nije pronadjeno.Probo sam sa CCleanerom dobio sam cirka 1.5 gb prostora viska ali opet se nastavilo punit.Sad me zanima dali je to normalno ili je u pitanju nesto drugo, svi updejtovi su iskljuceni...Pomagajte !!!

Linux is answer to all your problems...

16 godina
offline
Sistemski disk se puni sam od sebe

Temporary internet fajlovi, TEMP folder... ima masu mogućnosti.
Preseli si sve to na drugi disk, ako ga imaš u stroju. 

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sistemski disk se puni sam od sebe

Imam jos 1T Caviar Blue, dobro znaci to cu preselit pa cemo vidit kako ce se dalje ponasat.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Sistemski disk se puni sam od sebe
Jura iz druge galaksije kaže...
equal777 kaže...

Ajmo ljudi ako ima još kakvih prijedloga i savjeta svakako bi mi dobro došli, a i drugima isto :D

Moj ti je savjet da oko toga se previše ne zamaraš. Imam ssd istog kapaciteta kao i ti te iste windowse. Moguće si primjetio da se kod svakog update-a windowsa taj folder povećava i vremenom raste.

 

Isključeni su mi updetovi

11 godina
neaktivan
offline
Re: Sistemski disk se puni sam od sebe
heged kaže...
equal777 kaže...
heged kaže...
. . .

Da, ali je stvar kod mene što mi ne vraća taj prostor.Sad je pitanje gdje je tu krajnji limit da mi ne dođe jos do par mb slobodnog,neznam stvarno...

 

Ako rijetko gasiš komp ili gasiš redovno ali nisi odavno radio ništa zahtjevno win neće vidjeti potrebu da to čisti i vrati zauzeti prostor nazad, danima.

Upaljen mi je jednom na dan, s time da ga ajmo rec normalno koristim, surfam po netu, visim po youtubu i odigram tu i tamo koju igru

15 godina
neaktivan
offline
Sistemski disk se puni sam od sebe

Upaljeni Backup?

 

provaj skinuti nekakava disk analyzer pa mozda preciznije odredis sto se desava...

 

http://www.ilovefreesoftware.com/25/featured/5-best-free-disk-space-analyzers.html

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sistemski disk se puni sam od sebe
Abomb kaže...

Upaljeni Backup?

 

provaj skinuti nekakava disk analyzer pa mozda preciznije odredis sto se desava...

 

http://www.ilovefreesoftware.com/25/featured/5-best-free-disk-space-analyzers.html

 

Nije upaljen Backup, probat cu sa tim analyzerom pa da vidimo.

11 godina
neaktivan
offline
Sistemski disk se puni sam od sebe

Evo da kažem nastavilo mi se punit i pojelo mi je jos 2gb,sad stvarno vise nije normalno

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sistemski disk se puni sam od sebe

pa jesi provao sa ikakvim analyzerom? Nemoze disk bit pun "necega" a da se nevidi?!

 

 

provaj sa nekakvim nezavisnim alatima tipa hirens cd pa sa njim vidi sta se dogadja ako vec windowsi ne reagiraju...

 

 

mozda da smanjis C particiju da ti se napuni do kraja pa mozda nesto cudno izadje kaao error. budi mastovit..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sistemski disk se puni sam od sebe

Ma nisam jos nis probao, vidicu do kada ce se nastavit punit...za svako gledanje videa na internetu smanjuje mi se prostor 1 dan = 1gb... neznam vise da nije neki virus ili sta.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sistemski disk se puni sam od sebe

Probaj Ccleaner da vidis koliko će počistit toga.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Sistemski disk se puni sam od sebe

prvo makni jedan antivirusni program jer imaš dva i to odmah,zatim podesi sa ovim ssd fresh,možda ti trim ne radi ako nije ahci mode

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice