Skup programa - instalacija

poruka: 10
|
čitano: 4.854
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Skup programa - instalacija

Da li mi mozete reci kako da napravim skup programa koji mogu instalirati jednim klikom...

 

Primjerice, radi se o skoli gdje su sva racunala ista, pa bih skupio sve programe koji trebaju za rad i bacio na hard da se instalira.

 

Bilo bi idealno kad bih na pocetku instalacije dobio menu gdje bih mogao kvacicom oznaciti sto sve zelim instalirati, ali to i nije nuzno.

 

Rijec je recimo o driverima, office-u, dodatnim programima...nesto sto bi islo na dvd ili usb.

 

Mislim da sam to vidio prilikom instalacije nekog win xp black.

 

 

TrustNo1
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Skup programa - instalacija

ninite.com
Bilo u BUGu

Intenzivno koristim: m.bug.hr ///// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.2.2010 18:04 (Šef).
16 godina
online
Skup programa - instalacija

Moja preporuka za takvu sitaciju, di imas dosta istih racunala, na jedan snimis sve programe i drivere, kad vidis da si zavrsio, onda povadis ostale diskove i samo ih kloniras. To ti je najlakse kad imas dosta istih racunala, meni je pomoglo puno puta.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: Skup programa - instalacija
Šef kaže...
www.ninite.com
Bilo u BUGu

Bas sam nesto takvo i trazio! Tnx!

TrustNo1
14 godina
neaktivan
offline
Skup programa - instalacija

a jeli ima nesto slicno ali da sam ubacim programe tj instalacije programa koje zelim i da mi on stvori sam instalaciju gdje to mogu sam odabrati sto od toga instalirati ?

sss.....
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.1.2010 21:24 (ratz_hell).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Skup programa - instalacija
ratz_hell kaže...

a jeli ima nesto slicno ali da sam ubacim programe tj instalacije programa koje zelim i da mi on stvori sam instalaciju gdje to mogu sam odabrati sto od toga instalirati ?

Pitanje je stvarno ok.

Vecina nas koristi razne programe koji ipak nisu navedeni na www.ninite.com.

Stvarno bi bilo zgodno imate sve programe koje koristis pa da se sve i instalira jedno za drugim, a ne 100x klikati za pocetak instalacije, pa next i za kraj.

 

Ima li netko prijedlog?

TrustNo1
15 godina
neaktivan
offline
Skup programa - instalacija

Mislim da bi nešto ovakvo bilo adekvatno, ali ovdje se može napraviti samo (ako sam dobro upratio) bootabilni medij

google is my frend too!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Skup programa - instalacija
shark kaže...

Mislim da bi nešto ovakvo bilo adekvatno, ali ovdje se može napraviti samo (ako sam dobro upratio) bootabilni medij

Hm, ne cini se lose...bas cu probati pa javim rezultate.

TrustNo1
16 godina
neaktivan
offline
RE: Skup programa - instalacija
Imate i windows post install tj WPI

http://www.wpiw.net/Classic/index.html
15 godina
offline
RE: Skup programa - instalacija
shark kaže...

Mislim da bi nešto ovakvo bilo adekvatno, ali ovdje se može napraviti samo (ako sam dobro upratio) bootabilni medij

  Probao sam i dobro je. Ima nekih stvari koji mi ne odgovaraju, ali sta je tu je. Tnx!

mbc kaže...
Imate i windows post install tj WPI

http://www.wpiw.net/Classic/index.html

  Probao i ovo. Na neki nacin puno lakse za koristiti. Tnx!

TrustNo1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice