Skyp 5

poruka: 16
|
čitano: 15.847
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Skyp

Koristim zadnju beta verziju ovoga programa ,pri podizanju Windowsa stalno mi iskace ovaj prozor da li mi netko moze pomoci gdje se taj prozor moze iskljuciti u postavkama..

Verz,Skypa je...5.0.0.123

Hvala....

Kondicija je majka uspijeha
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Skyp 5

Imam problem sa SKYP-om i sa starijim i novijim verzijama.Ne mogu tj.uopće nemam opciju SHARE YOUR SCREEN,ama baš nigdje je nema,a prijeko mi je to potrebno.

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
RE: Skyp
Kaligula11 kaže...

Koristim zadnju beta verziju ovoga programa ,pri podizanju Windowsa stalno mi iskace ovaj prozor da li mi netko moze pomoci gdje se taj prozor moze iskljuciti u postavkama..

Verz,Skypa je...5.0.0.123

Hvala....

Vrlo vjerojatno ga možeš isključiti u startupu upiši cmd u run ili ako imaš vistu/7 možeš odmah msconfig upisati i nađi skype i makni kvačicu ili možeš to napraviti sa CCleanerom.

Piracy lives forever!!!
12 godina
neaktivan
offline
Skyp 5

Imam problem sa Skypom 5. Kad me netko poziva ne čuje se zvučni signal već se samo vidi prozorčić sa pozivom. Inače sve radi dobro. Kad me netko zove ja se javim i komunikacija je u redu i video i zvučno. Problem je jedino što ne radi zvučni signal kad me netko zove. Pregledao sam sve zvučne postavke i po meni su u redu. Kad kliknem na mikrofon vidi se po crti da radi. Kad kliknem na video radi kad kliknem na zvučnik zelena strelica čuje se ton poziva. Kad kliknem na signal kakvoće prijema veze na Skypu i onda probam sve parametre. Tada sve radi osim zvučnika. Imam instaliran Windovs 7. Inače na računalu mi sve drugo normalno radi što se tiče tona. Tonski pozivni signal radi ako me netko zove preko video poziva na Fejsu. Tada je sve u potpunom redu. No na Skypu nemam tonskog pozivnog signala. Molim za pomoć i unaprijed se zahvaljujem. S obzirom da sam teški amater po pitanju rada na računalu molim odgovor koji će mi biti lakše razumljiv.  

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Skyp 5
elkos kaže...

Imam problem sa Skypom 5. Kad me netko poziva ne čuje se zvučni signal već se samo vidi prozorčić sa pozivom.

skype zvono dolaznog poziva je inače tiše,promijeni ga u postavkama,možda ti je isključeno
ne znam da li sam te dobro shvatio,koristim skype na mobitelu,na pc-u ga nemam instaliranog,pa ne mogu provjeriti..

13 godina
offline
Re: Skyp 5
elkos kaže...
Problem je jedino što ne radi zvučni signal kad me netko zove. Pregledao sam sve zvučne postavke i po meni su u redu. Kad kliknem na mikrofon vidi se po crti da radi.

Tvoj problem nema veze s mikrofonom. Pogledaj na Audio settings -> Ringing i Sounds i tamo provjeri je li sve vezano uz zvuk zvona u redu.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Skyp 5

Kod mene je u pitanju računalo a ne mobilni. U svakom slučaju hvala na odazivu!

12 godina
neaktivan
offline
Re: Skyp 5

espero

 

Hvala što si se javio. Izvršio sam provjeru audio settings. Klikom na probnu zelenu strelicu oglašava se zvučni pozivni signal, i istovremeno blika zelena crta ispod,  što bi reklo da je sve ok.

 

Speakers: odabrana opcija (Highdefinition Audio Device)

 

Ispod toga je odabrana kvačica. Što znači da se sam podešava.

 

Ringing: odabrana opcija (Highdefinition Audio Device)

 

Sve isto kao za zvučnike podešeno.

 

 

Sljedeću provjeru sam napravio tako da sam odabrao osobu koju pozivam i  u  redu gje su tipke za (video poziv), (poziv) (+) i (III) (tipka za prikaz kakvoće signala kliknuo sam na (III) tipku za prikaz kakvoće signala. Tada mi se otvara prozor gdje se vide sva podešenja (microfone,speaker, webcam, computer, conection). Sve pokazuje da dobro radi osim kad kliknem na speaker i kliknem na play ne radi. Tu je također odabrana opcija (Speakers(High Definition Audio device. Također je stavljena kvačica na (Automaicali adjustt speaker settings). 

 

Problem je što i dalje ne funkcionira tonski sognal kad me netko zove.

13 godina
offline
Re: Skyp 5
elkos kaže...

Speakers: odabrana opcija (Highdefinition Audio Device)

 

Ispod toga je odabrana kvačica. Što znači da se sam podešava.

 

Ringing: odabrana opcija (Highdefinition Audio Device)

 

Sve isto kao za zvučnike podešeno.

  

Problem je što i dalje ne funkcionira tonski sognal kad me netko zove.

A Show advanced options kod Audio Settings ?

Kod Sounds kvačica kod ringtone ?

14 godina
offline
Skyp 5

Skype*

Skype-u*

 

There is a troll in all of us!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Skyp 5

mozeli mi tko rec, dali se recimo na jednom racunalu moze vise ljudi logirat u skyp i kako hvala...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Skyp 5

može li netko pomoći..skinem novu verziju skypa na kompjuter ali kad želim  da se pokrene nakon par sekundi se pojavi error..izmite u obzir da sam totalna neznalica što se informatike tiče...ali mi treba pomoć!!! pls

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Skyp 5

Još da si napisao koji error možda bi se nešto i dalo napraviti.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Skyp 5

 Pozdrav svima!

Vezano za skyp .Dali netko zna  kako se brišu skyp korisnička imena.Imam ih na jednom mailu 35 , samo jedan koristim, a ostale ne  i ne znam im šifre.Kako da izbrišem te koje ne koristm.Neki su mi i na fb povezani.Gdje se nalaze u kojim mapama.

Hvala.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Skyp 5

Tvoji profili sa user name i paswordom su u serverima  "Skype"  tj. kod Microsofta od kad su preuzeli Skype .....

8 godina
neaktivan
offline
Skyp 5

Pozz. Dali znate  kako da to izbrišem.Kada otvorim skyp koji koristim Otvaraju mi se i ti profili koje ne koristim.Gdje se to nalzi u kojoj mapi .

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice