"slijepljenje" titlova

poruka: 6
|
čitano: 2.642
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
"slijepljenje" titlova

zanima me kako mogu slijepiti titlove sa filmom,tj. hoće li se titlovi na dvd player-u vrtjeti zajedno sa filmom ako stavim da taj film i titlovi budu jednakog naziva... hvala unaprijed...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
"slijepljenje" titlova

evo prijatelju malo sam poisko po netu evo

evo

evo

evo

bogte postao sam 500 poroku! Osmijeh

Intel e5200 3.5 GHz, ati 4850, Hitachi 160GB, MB ECS P43T-A2, 4GB Buffalo, fortron 400W ,Xp sp3
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2009 22:23 (kris_marko).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: "slijepljenje" titlova
gta_4 kaže...

zanima me kako mogu slijepiti titlove sa filmom,tj. hoće li se titlovi na dvd player-u vrtjeti zajedno sa filmom ako stavim da taj film i titlovi budu jednakog naziva... hvala unaprijed...

 Kolko ja znam..trebali bi..ako ih isto nazoves..sad nisam siguran dal format titlova (.sub , .srt) ima kakve veze jer znam da s vremena na vrijeme sprzim starcima neki film da pogledaju na DVD-u i mislim da se na nekim filmovima titlovi uopce ne prikazuju i nedostupni su.. e sad..ne znam ni dal to ovisi o DVD playeru ..premda mislim da bi ovi noviji to trebali izvodit bez problema ;))

EDIT: kolega me pretekao..izgleda odlican program..sad cu ja to skinut ;))
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2009 22:25 (B-52).
15 godina
neaktivan
offline
"slijepljenje" titlova

da dvd player je novije generacije,ok,spžđim i to je to... hvala vam i hvala mom frendu:p

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: "slijepljenje" titlova
gta_4 kaže...

zanima me kako mogu slijepiti titlove sa filmom,tj. hoće li se titlovi na dvd player-u vrtjeti zajedno sa filmom ako stavim da taj film i titlovi budu jednakog naziva... hvala unaprijed...

 sa virtualdub-om, jedan od najboljih programa za filmove, a trebali bi se vrtjeti s istim imenom
King of the South!
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2009 22:42 (epic).
15 godina
neaktivan
offline
"slijepljenje" titlova

BS PLAYER

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice