USB not recognized

poruka: 9
|
čitano: 2.124
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
USB not recognized

Pozz ljudi.Imam problem sa jednim ulazom USB-a na kucistu.Kuciste je novo i taj utor je radio.Ali sada kada ustekam bilo sta u taj konektor,on jednostavno ocita i napise USB device not recognized i samo se iskljuci.Pokusao sam sa istekavanjem racunala iz struje i kada ponovno upalim komp,udjem u my computer i vidim da je on ucitao nekakav KINGSTON od 29GB a ja ustekao mobitel da se puni.Dal to znaci da je taj utor riknuo na neki nacin ili su se nesto pomutili driveri?Pokusao sam i sa update driverima,ali u device i manager nemogu naci uopce taj USB koji steka,jer kada odem tamo,nema nikakvog zutog usklicnika.Samo kada odmah pri paljenju tog sticka ili bilo cega,kada se pojavi dole poruka da nesto nije u redu,odem pod device i printers i tamo vidim da je nesto ustekano i pise unknow.Ali odmah nakon 5 sek se i iskljuci.Tako da nemogu nista niti vidit sa driverima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: USB not recognized

Bootaj kakav live linux sa USBa (ne sa tog porta!) i vidi kako se tamo ponaša. Ako radi normalno, imaš problem u windowsima. Ako ni pod linuxom ne valja, onda je hardverski problem.

 

U windowsima možeš sa ovime obrisati sve USB Mass storage drivere.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
11 godina
offline
USB not recognized

Na ostalim USB ulazima sve radi.Samo taj nesto zeza.A ovaj program sto si mi linkao,gdje ga mogu downloadirati?I da...Imam Jogurt verziju 7ice 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: USB not recognized

97.3% hardverski problem. Pokušaj sa kakvim live linuxom jer ovim brisanjem drivera (link za download ti je pri dnu one stranice, btw) možda nećeš ništa doznati.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
11 godina
offline
USB not recognized

nemam nikakav live linux.Npr kada stavim neki novi USB stick,njega kao krene ucitavat i izbaci onu poruku USB device not recognized i iskljucujue ga i opet nazad ukljucuje.A jedan drugi,stariji,njega mi samo jednom izbaci onu poruku,USB device not recognized i pod usb portovima pise mi unknow device.

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.1.2017 17:17 (Endymon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: USB not recognized

A na internetu ih nema za skinuti i ne postoje alati za izradu bootabilnih stickova.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
11 godina
offline
Re: USB not recognized
Sum_of_all_fears kaže...

A na internetu ih nema za skinuti i ne postoje alati za izradu bootabilnih stickova.

 evi skinuo sam ovaj Unetbooting i isao restart sa time da sam taj program stavio na stick.I kada je bio u USB utoru koji valja,uspio ga je u BOOT menu naci.Ali kada sam ustekao u ovaj sto ne valja,nije ga detektirao.Jos mi je i sam BIOS poceo slabo reagirat,dok je bio USB stick ustekan u taj utor,

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.1.2017 19:55 (Endymon).
15 godina
odjavljen
offline
Re: USB not recognized

Onda imaš hardverski problem. Zalijepi komad trake preko tog porta i gotovo.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
8 godina
odjavljen
offline
Re: USB not recognized
Ti usb na kucistu je cudo da rade kako su povezani na plocu... Zice kao dlaka...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice