Utorrent 2.0.4 problem

poruka: 11
|
čitano: 7.314
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Utorrent 2.0.4 problem

inace su mi se do sada kod svake verzije torrenti seedali, a sada mi je porblem to što sam isključio eksterni hard i upalio utorrent i javljao mi je errore za sve torrente koji su bili na tom hardu i u međuvremenu mi je iskočio update i updateao sam i recheckirao torrente ali nakon toga vise ti checkirani torrenti se ne seedaju vec samo oni koji nisu bili na tom iskljucenom hardu , a kraj tih s eksternog harda je samo zelena kvacica a kraj ostalih je zelene strelica prema gore

 

sad mene zanima kako da te s kvacicama natjeram da se seedaju tj da budu zelena strelica prema gore :D

Bolje ispasti budala nego iz vlaka!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Utorrent 2.0.4 problem

Izvini kolega,ne znam odgovor na tvoje pitanje,ali i ja  imam problema sa utorrentom 2.0.4,skida i seeda s javnih trackera,ali s privatnih nikako neće,bittorrent radi,ali utorrent više ne,zašto?

15 godina
offline
RE: Utorrent 2.0.4 problem
spaws kaže...

inace su mi se do sada kod svake verzije torrenti seedali, a sada mi je porblem to što sam isključio eksterni hard i upalio utorrent i javljao mi je errore za sve torrente koji su bili na tom hardu i u međuvremenu mi je iskočio update i updateao sam i recheckirao torrente ali nakon toga vise ti checkirani torrenti se ne seedaju vec samo oni koji nisu bili na tom iskljucenom hardu , a kraj tih s eksternog harda je samo zelena kvacica a kraj ostalih je zelene strelica prema gore

 

sad mene zanima kako da te s kvacicama natjeram da se seedaju tj da budu zelena strelica prema gore :D

ja mislim da moras otic force start

when I'm sad, I stop being sad and be AWESOME instead! True story :)
13 godina
neaktivan
offline
Utorrent 2.0.4 problem

Koliko sam shvatila da bi ti seedao torrente sa externog koji si isključio iz računala. Kako planiraš s drugima dijeliti datoteke koje nisu dostupne?! Moj savjet ti je da ponovno priključiš externi i promijeniš lokaciju spremanja novih preuzimanja do lokacije na externom gdje držiš datoteke te onda pokušaš seedati.

 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Utorrent 2.0.4 problem
marinn95 kaže...
spaws kaže...

inace su mi se do sada kod svake verzije torrenti seedali, a sada mi je porblem to što sam isključio eksterni hard i upalio utorrent i javljao mi je errore za sve torrente koji su bili na tom hardu i u međuvremenu mi je iskočio update i updateao sam i recheckirao torrente ali nakon toga vise ti checkirani torrenti se ne seedaju vec samo oni koji nisu bili na tom iskljucenom hardu , a kraj tih s eksternog harda je samo zelena kvacica a kraj ostalih je zelene strelica prema gore

 

sad mene zanima kako da te s kvacicama natjeram da se seedaju tj da budu zelena strelica prema gore :D

ja mislim da moras otic force start

hvala to je upalilo

GigaGirl kaže...

Koliko sam shvatila da bi ti seedao torrente sa externog koji si isključio iz računala. Kako planiraš s drugima dijeliti datoteke koje nisu dostupne?! Moj savjet ti je da ponovno priključiš externi i promijeniš lokaciju spremanja novih preuzimanja do lokacije na externom gdje držiš datoteke te onda pokušaš seedati.

ne, eksterni hard je moj koji je stalno ukljucen bio al sam jucer cistio i zaboravio ga ponovno ukljuciti pa mi je utorrent javljao da nema datoteka al je poslije nakon rechecka sve bilo ok osim seeda ali rjesenje marinna95 je rjesilo problem

Bolje ispasti budala nego iz vlaka!
15 godina
offline
RE: Utorrent 2.0.4 problem
softwaremaniac kaže...

Izvini kolega,ne znam odgovor na tvoje pitanje,ali i ja  imam problema sa utorrentom 2.0.4,skida i seeda s javnih trackera,ali s privatnih nikako neće,bittorrent radi,ali utorrent više ne,zašto?

I ja imam problem za utorrentom 2.0.4 ali samo kada idem skidati torrente sa Exyubits-a,

jer mi javlja "Tracker šalje pogrešne podatke <NULL>".

Na ostalim torrentima nemam nikakvih problema.

Support sa Exyubits mi govori da je najvjerojatnije moj utorrent inficiran virusom i da je to problem,

ali sumnjam u to, jer imam Avira-u i svako malo pročešljam sistem sa Malwarebytes-om.

Preporučuju mi da ponovo instaliram utorrent (ne update/upgrade).

Probati ću izbrisati i ponovo instalirati utorrent, ali što ću sa svim torrentima koje imam unutra,

a koje seed-am, jer je 95% njih sa raznih privatnih trackera i o njima mi ovisi Ratio/Bonus.

Ne žalim da me ban-aju radi toga što sam napravio "hit and run", jer će to Admini tako protumačiti.

Kako ću ih ponovo staviti na seed listu u utorrent?

 

13 godina
neaktivan
offline
RE: Utorrent 2.0.4 problem
Matozan kaže...
softwaremaniac kaže...

Izvini kolega,ne znam odgovor na tvoje pitanje,ali i ja  imam problema sa utorrentom 2.0.4,skida i seeda s javnih trackera,ali s privatnih nikako neće,bittorrent radi,ali utorrent više ne,zašto?

I ja imam problem za utorrentom 2.0.4 ali samo kada idem skidati torrente sa Exyubits-a,

jer mi javlja "Tracker šalje pogrešne podatke <NULL>".

Na ostalim torrentima nemam nikakvih problema.

Support sa Exyubits mi govori da je najvjerojatnije moj utorrent inficiran virusom i da je to problem,

ali sumnjam u to, jer imam Avira-u i svako malo pročešljam sistem sa Malwarebytes-om.

Preporučuju mi da ponovo instaliram utorrent (ne update/upgrade).

Probati ću izbrisati i ponovo instalirati utorrent, ali što ću sa svim torrentima koje imam unutra,

a koje seed-am, jer je 95% njih sa raznih privatnih trackera i o njima mi ovisi Ratio/Bonus.

Ne žalim da me ban-aju radi toga što sam napravio "hit and run", jer će to Admini tako protumačiti.

Kako ću ih ponovo staviti na seed listu u utorrent?

 

pozdrav..informacije koje sam ja dobila je da verzija 2.0.4 nije dobra -razlog navodno stranica sa koje je skinuta,nekome radi super a opet netko ništa ne može..najbolje je ne raditi update ako vam nije potrebno,druga stvar trackeri svako malo zabranjuju neke klijente zbog slanja krivih informacija...što namjerno što slučajno...haha o tome nećemo...reseed ti je naj jednostavnije napraviti ako znaš di ti se spremaju listići kad radiš download.odeš na to mjesto klikaš na listiće koje trebaš vratiti na seed,on polako čekira i torrenti dobivaju zelenu strelicu....drugi način ti je da odeš na tracker i ponovno klikneš download,ako nisi micao folder ili datoteku klijent ti nakon čekiranja kaže da on već postoji i nastavlja sa seedom,samo tad se ne služi ratiom u klijentu već koristi svoju listu na traceru da bi bio siguran

&amp;amp;amp;quot;Čovjek postaje najbliži sebi kada postigne onakvu ozbiljnost koju ima dijete dok se igra.&amp;amp;amp;quot; (Heraklit)
15 godina
offline
RE: Utorrent 2.0.4 problem
Matozan kaže...
softwaremaniac kaže...

Izvini kolega,ne znam odgovor na tvoje pitanje,ali i ja  imam problema sa utorrentom 2.0.4,skida i seeda s javnih trackera,ali s privatnih nikako neće,bittorrent radi,ali utorrent više ne,zašto?

I ja imam problem za utorrentom 2.0.4 ali samo kada idem skidati torrente sa Exyubits-a,

jer mi javlja "Tracker šalje pogrešne podatke <NULL>".

Na ostalim torrentima nemam nikakvih problema.

Support sa Exyubits mi govori da je najvjerojatnije moj utorrent inficiran virusom i da je to problem,

ali sumnjam u to, jer imam Avira-u i svako malo pročešljam sistem sa Malwarebytes-om.

Preporučuju mi da ponovo instaliram utorrent (ne update/upgrade).

Probati ću izbrisati i ponovo instalirati utorrent, ali što ću sa svim torrentima koje imam unutra,

a koje seed-am, jer je 95% njih sa raznih privatnih trackera i o njima mi ovisi Ratio/Bonus.

Ne žalim da me ban-aju radi toga što sam napravio "hit and run", jer će to Admini tako protumačiti.

Kako ću ih ponovo staviti na seed listu u utorrent?

 

Otkrio sam u čemu je bio problem. Obična glupost, imam instaliran K9 Web Protection

i u njemu Exyubits nije bio stavljen kao iznimka, tako da je on blokirao promet od

i prema njihovoj IP adresi. Sramim se

Očekivao sam da se on ukomponira u browserima i presreće zabranjene/nepoćudne stranice (zabrana radi klinaca),

a on izgleda općenito prati cijeli Internet promet i blokira sve ono što mu nije stavljeno u iznimke. Mršti se

 

E sad, kad sam deinstalirao utorrent obrisao mi je sve listiće. Kako da sad da par desetaka GB raznih

fileova ponovo ubacim u program da ih seed-a, jer je 90-95% materijala sa privatnih trackera i ne želim

dobiti BAN radi Hit'n'Run-a ili da mi padne Ratio.

 

Imam folder "Torrent" gdje mi skida torrente, i u njemu drugi folder "Gotovo", gdje skinuti file prebaci nakon zavšetka skidanja.

 

Kako da to riješim?

11 godina
neaktivan
offline
Utorrent 2.0.4 problem

imam instaliranu verziju bittorrenta 7.7,2 i prije sedmicu dana radio mi je normalno skida film dosta brzo ,ali sada već par dana ništa uopšte ne radi skinuo sam utorrent 3.4.6 i opet ista stvar mrežni sustav mi pokazuje da radi ispravno pokušao sam instalirati najnoviju verziju bittorenta 2016 ne mogu ga instalirati  dobijem poruku-,An older version of bittorent is running Please shut down bittorent and try again pa bi molio ako ima dobra duša da mi pomogne lep pozdrav

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Utorrent 2.0.4 problem
franjom19 kaže...

imam instaliranu verziju bittorrenta 7.7,2 i prije sedmicu dana radio mi je normalno skida film dosta brzo ,ali sada već par dana ništa uopšte ne radi skinuo sam utorrent 3.4.6 i opet ista stvar mrežni sustav mi pokazuje da radi ispravno pokušao sam instalirati najnoviju verziju bittorenta 2016 ne mogu ga instalirati  dobijem poruku-,An older version of bittorent is running Please shut down bittorent and try again pa bi molio ako ima dobra duša da mi pomogne lep pozdrav

 Otvori Task Manager, pod Processes nađi bittorent, desni klik miša i klikni na End task. Potom možeš instalirati ovu najnoviju verziju. Premda bi ti preporučio da sve ovdje navedene torrent klijente deinstaliraš a instaliraš ovaj utorrent 2.0.4. To je jedna od zadnjih verzija koja ne sadrže kojekakve "dodatke" i sl. smeće.

Šta roda donese, to vrana odnese.
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.6.2016 21:34 (Jura iz druge galaksije).
11 godina
neaktivan
offline
Utorrent 2.0.4 problem

malo mi je glupo što ti moram reči .kažeš da otvorim task manager ja se nemogu snači pokušao sam na compjuter tamo ga nema išao sam ga google tamo sam upiso task manager i otvorila mi se stranica .ali ne mogu nigdje nači Processes moj compjuter jest windows 7 zbrisao sam sve bittorent i utorent mogu jednostavno iči na google i skinuti utorrent 2.0.4 i instalirati neznam jeli to dovoljno moli bi te da mi pomogneš ako imaš vremena hvala

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice