Virus, bilo koji izbornik ide prema gore

poruka: 5
|
čitano: 1.280
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Virus, bilo koji izbornik ide prema gore

Kao što naslov kaže upao mi je na komp virus a i nemogu ga nazvat tako. U svakoj igri izbornik ide prema gore, kao da je pritisnuta tipka prema gore, ali nije. Znači to mi se danas desilo te sam to već prije imao te sam tada mislio da mi je ošla tipkovnica i nije pa sam uzeo novu i bio je isti problem. Sa tim sam eto živio neko vrijeme te sam bio jednom instalira ponovno win 10 i prestalo je. A zanimljivo je da mi antivirus ne prepoznaje to a nije ni prvi put. Ako je netko imao slične probleme neka javi jer se ne želim sikirat sa tim više..

hh
 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Virus, bilo koji izbornik ide prema gore
petarjukic kaže...

Kao što naslov kaže upao mi je na komp virus a i nemogu ga nazvat tako. U svakoj igri izbornik ide prema gore, kao da je pritisnuta tipka prema gore, ali nije. Znači to mi se danas desilo te sam to već prije imao te sam tada mislio da mi je ošla tipkovnica i nije pa sam uzeo novu i bio je isti problem. Sa tim sam eto živio neko vrijeme te sam bio jednom instalira ponovno win 10 i prestalo je. A zanimljivo je da mi antivirus ne prepoznaje to a nije ni prvi put. Ako je netko imao slične probleme neka javi jer se ne želim sikirat sa tim više..

 Ovo mi više zvuči kao display problem. Koji monitor imaš, kako su on i grafa spojeni (kojim kabelom)? Koju rezoluciju koristiš? Jesi li mijenjao drivere grafičke kartice?

15 godina
offline
Virus, bilo koji izbornik ide prema gore
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.3.2017 9:42 (plavi08).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Virus, bilo koji izbornik ide prema gore

Moguće je i to, imam sync master 710v, tako piše na njemu :D star je 14 godina, spojeni su vga kablom te je rezolucija 1280x1024 a drivere grafičke nisam dirao, provjerit ću sve poslje

 

 

 

 

 

 

 

 

hh
8 godina
offline
Re: Virus, bilo koji izbornik ide prema gore

Hvala, provjerim poslje

hh
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice