Win 7 NET. Framework 3.5 problem

poruka: 10
|
čitano: 5.849
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Win 7 NET. Framework 3.5 problem

ovak,..prije 3 mjeseca mi je radio net. framework 3.5,...i sad ocu pokrenit igricu koja radi na net framework 3.5 i nece,..a igro sam je prije

trazio sam koji net framework imam i nadjem 4,..probam skiniti 3.5 i nece,..

nadjem na netu da vec imam na kompu 3.5 samo ga trebam aktivirati tak nest,..

i ja odem u program and features i aktiviram ga tam u "Turn Windows on or off"

bila mi je puna kockica,..sve ja poklikam sto je bilo pod net framework 3.5 i ono se puni

kad se napuni izbaci neki error kao da se nije moglo sve aktivirati,..i trazi restart,..prvi put ga restartiram i nist kad se upali opet isto

drugu put ga nerestartiram i komp nadje updates za 3.5 nest sp1.i kad se oce update-irat trazi da restartujem komp,..i ja napravim a on poslje nema taj updates i opet po starom

nakon tri cetri dana komp bez mog ukljucivanja net frameworka 3.5 u program and featrues nadje taj isti update i updatiram ga

i opet nist,..sve po starom,..pokusam ga aktivirati tam i sve po starom,..kak da to rijesim,..

i skinem visual basic 2008 a on radi na net framework 3.5,..a taman sam htjeo nest naucit o programiranju

nisam mogo naci na netu vise nist pa reko da pitam vamo,..valjda znate kak ovo cudo rijesit

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Win 7 NET. Framework 3.5 problem

I ja sam imao sličan problem.

Em mi nije htio skinuti niti update-ati.

 

To sam riješio tako da sam skinuo sa nekog drugog hosta datoteku pod nazivom (dotNetFx35setup).

Također, ako ne možeš doma otvoriti originalne Microsoftove stranice, otiđi do frenda pa tamo skini, stavi na USB i doma si ga instaliraj.

 

Pozdrav!

WithSkill
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Win 7 NET. Framework 3.5 problem

Evo Frameworka!! Jeftino dam sam da prodam! xD

 

http://www.filehippo.com/search?q=NET+framework

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Win 7 NET. Framework 3.5 problem
NeroX kaže...

ovak,..prije 3 mjeseca mi je radio net. framework 3.5,...i sad ocu pokrenit igricu koja radi na net framework 3.5 i nece,..a igro sam je prije

trazio sam koji net framework imam i nadjem 4,..probam skiniti 3.5 i nece,..

nadjem na netu da vec imam na kompu 3.5 samo ga trebam aktivirati tak nest,..

i ja odem u program and features i aktiviram ga tam u "Turn Windows on or off"

bila mi je puna kockica,..sve ja poklikam sto je bilo pod net framework 3.5 i ono se puni

kad se napuni izbaci neki error kao da se nije moglo sve aktivirati,..i trazi restart,..prvi put ga restartiram i nist kad se upali opet isto

drugu put ga nerestartiram i komp nadje updates za 3.5 nest sp1.i kad se oce update-irat trazi da restartujem komp,..i ja napravim a on poslje nema taj updates i opet po starom

nakon tri cetri dana komp bez mog ukljucivanja net frameworka 3.5 u program and featrues nadje taj isti update i updatiram ga

i opet nist,..sve po starom,..pokusam ga aktivirati tam i sve po starom,..kak da to rijesim,..

i skinem visual basic 2008 a on radi na net framework 3.5,..a taman sam htjeo nest naucit o programiranju

nisam mogo naci na netu vise nist pa reko da pitam vamo,..valjda znate kak ovo cudo rijesit

skini ovaj prvi file od 1.9 gb montiraj ga virtualno i instaliraj i sve ti je rijeseno

 

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=5842

PR0MATRAC
11 godina
offline
Win 7 NET. Framework 3.5 problem

skinio sam taj dotNetFx35setup i jednostavno ga nece pokrenuti,..prikaze mi Do you wana run this file,..ja stisnem run,..i nist

Probo sam na run as adminstrator,...isto nece

a sta je to od 1.9 giga,..mislim ostalo mi jos 20giga free pa cuvam,..nesmjem sjebat ovaj komp do 5 mjeseca,..jel cu tek za krizmu si moc kupit novi,..mama neda prije

probat cu to od 1.9 giga pa cu vidit

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2013 23:04 (NeroX).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Win 7 NET. Framework 3.5 problem
NeroX kaže...

skinio sam taj dotNetFx35setup i jednostavno ga nece pokrenuti,..prikaze mi Do you wana run this file,..ja stisnem run,..i nist

Ako već imaš .NET 4 instaliran ,naravno da ne možeš instalirati 3.5.

 

Prvo ,napravi sfc /scannow u Command Promptu.

 

Nakon toga ,uključi Windows updates i updateaj .NET na 4.5 verziju.

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2013 0:21 (kizo2703).
11 godina
offline
Re: Win 7 NET. Framework 3.5 problem
kizo2703 kaže...

Ako već imaš .NET 4 instaliran ,naravno da ne možeš instalirati 3.5.

 

Prvo ,napravi sfc /scannow u Command Promptu.

 

Nakon toga ,uključi Windows updates i updateaj .NET na 4.5 verziju.

znaci programi koji rade na ent framework 3.5 rade i na 4.5 ?

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Win 7 NET. Framework 3.5 problem
NeroX kaže...

znaci programi koji rade na ent framework 3.5 rade i na 4.5 ?

 

Naravno da rade. Cijeli .NET framework i sve verzije su unatrag komatibilne. Ali prvo moraš popraviti sistem i .NET

,tome služi sfc /scannow komanda.

 

Postoji i alat za popravak .NET-a ,probaj prvo s njim.

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2013 11:37 (kizo2703).
11 godina
offline
Re: Win 7 NET. Framework 3.5 problem
kizo2703 kaže...

Naravno da rade. Cijeli .NET framework i sve verzije su unatrag komatibilne. Ali prvo moraš popraviti sistem i .NET

,tome služi sfc /scannow komanda.

 

Postoji i alat za popravak .NET-a ,probaj prvo s njim.

Skinio sam to i on je skeniro i samo neki problem sa windows instaler service tak nest,..kao treba reintalirati windows,...na stisnio next,..i pisalo finish.

skinio sam 4.5 i opet nece,...ni visual basic 2008 ni ta igrica koja radi na 3.5,..morat cu rusit windows,.. D:

 

12 godina
neaktivan
offline
Dali je Win 7 NET. Framework/POMOČ?

Što činiti kada nemožete sa svog aotlooka ili desktopa pristupiti olaine strnicama kad kliknete na link u aotlooku ili kada želite klikom na reklamu da vas kompjuter spoji na web mjesta koja želite.Isto ja oko želim ažurirati mrki softver ili alat sa dek topa nemogu.Na priložeim  slikama slikama vidljivo je kakovu poruku daje.Želio bih pojašnjenje za taj problem i dali bi našto riješio sa NET.Framevork alatom za Windowse 7.Sa ovakovim problemom se susrečem prvi put i nisam siguram kao to riješiti.Za sada se pomažem tako da određene i potrbne linkove kopiram u brovser trku i tako se spajam ali problem je ako pravim instalaciju nekog alata on se nemože povezati sa centrom.Inače poruke primam i šaljem normalno.Na net prko mozila preglednika ili opere mogu bez problema i tu sve radi ok.Hvala.Vladimir.

Daničić Vlado
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice