Win 7 pasword

poruka: 9
|
čitano: 3.725
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Win 7 pasword

Nakon ciste instalacije Win 7 mi prilikom pokretanja traze pasword za racun koji sam napravio ,a ja pasword i ne koristim tj. nisam ga ni postavio prilikom instalacije.

Da li je itko imao slican problem i ima li tko kakvih savjeta, jer mi se cini da cu morati iznova sve......

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Win 7 pasword

I ja imam problem sa paswordom. Prilikom instalacije unio sam pasword. Kad god uključim ili restartujem komp uvijek mi traži da unesem pasword.

Kako rješiti problem pasworda?

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.4.2010 10:31 (pribon).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Win 7 pasword

skini LiveCD OPH Cracka za Vistu,zaprži ga na cd jer se radi o programu,koji se boota s cd-a,jeste li probali stisnuti Enter bez upisanog passworda ili upisati Administrator pod lozinku?

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.4.2010 11:54 (softwaremaniac).
14 godina
neaktivan
offline
Win 7 pasword

Prvi put kada sam instaliro Win 7 nisam unosio pasword, to je uradio sam program. Drugi put kada sam instaliro OS Win7, zbog određenih problema, unio sam pasword i sad mi stalno traži da unesem pasword pri restartu ili podizanju.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: Win 7 pasword

Idi na Start odaber RUN i upisi  control userpasswords2  i odcheckiraj kvacicu  Users Must Enter.....

 

Kao na slici 

control userpasswords2 control userpasswords2
-Ništa ne znam, a đe da znam?- Ekrem Jevrić
14 godina
neaktivan
offline
Win 7 pasword

prije boota f8 safe mode i maki sve passworde

Neznam di se ide za to .
 
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Win 7 pasword

Rešio sam pitanje pasworda. Išo sam na Control Panel i našo accont i obriso pasword. Nakon toga sam restartovo računalo i sada je sve OK. Međutim, kada ste mi govorili Start i Run ( ovo Run neznam gdje se nalazi u Win 7) , znam gdje je kod Win XP. Zahvaljujem na pomoći.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Win 7 pasword

klikneš na start tj na orb u visti ili u sedmici i upišeš cmd stisneš enter i upisuješ komande

14 godina
neaktivan
offline
Win 7 pasword

I ovo sam rešio. Zahvaljujem na pomoći.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice