Windows 7 se naglo usporio

poruka: 17
|
čitano: 11.508
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Windows 7 se naglo usporio

Windows 7 mi se odjednom usporio i zivcira me jako. Inace su frisko instalirani mozda prije tjedan i pol. I sada kad mi se pokrene komp skoro svaki program koji stisnem prvo mi pise not responding i tek onda se ucita i to sve. I to nekad zna potrajat. Jel imate prijedlog zasto bi to moglo bit? I inace moja konfa podrzava win 7 bez problema, u pocetku je radila besprijekorno i sad mi ovako uzvracaMršti se

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Windows 7 se naglo usporio
legalna ili piratska?

kad si zadnji put defragmentirao disk?

:-/
Atomska bubamara. | tinyurl.com/erepna - registrirajte se i igrajte. samo 2 min dnevno!
14 godina
neaktivan
offline
Windows 7 se naglo usporio

Nije legalna nazalost, al radila je ful normalno, nisam defragmentiro, probat cuNamigiva   A inace prijatelji imaju istu tu i radi im dobro. A imam AVG 9, jel mozda ona moze bit problem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Windows 7 se naglo usporio
makni avg i instaliraj aviru free ili avast 5 free. čujem da je avast dobar. nisam ga još probao. inače korisitm aviru i predobra je
Atomska bubamara. | tinyurl.com/erepna - registrirajte se i igrajte. samo 2 min dnevno!
14 godina
neaktivan
offline
Windows 7 se naglo usporio

E poceo mi se punit hard disk sam od sebe. I skeniram s AVG i nist ne nadje. i skeniram sa Malwarebytes i nadje nest i pobrise i povratio mi se prostor na hardu i brzi je komp.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windows 7 se naglo usporio

Opet je pocelo. I neznam, na particiji gdje su mi windowsi( imam 3 particije - local disk, podaci i windows) se skroz mijenja stanje. Ko da sama od sebe stvara podatke, pa onda to nestane, pa opet dodje... Sta bi to moglo bit?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows 7 se naglo usporio

kaspersky ili nod32 instaliraj i probaj da vidis kaj ce oni reci

My box said, Requires Windows 98 or better. So I installed Linux.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 se naglo usporio
nidjo123 kaže...

E poceo mi se punit hard disk sam od sebe. I skeniram s AVG i nist ne nadje. i skeniram sa Malwarebytes i nadje nest i pobrise i povratio mi se prostor na hardu i brzi je komp.

rekao ti je jurluk,makni avg i stavi si aviru personal pa skeniraj
možeš ga još i s superantispywareom free edition..

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.1.2010 10:55 (seneka).
14 godina
protjeran
offline
Windows 7 se naglo usporio

Ima istu boljku kao i svi prethodni win-ovi, tj. sa više programa postaje sporiji. Uz to (meni) konstantno disk radi kao da formatiram. Sve u svemu, sistem je najbolji do sad, ali ima još puno stvari koje bi mogle biti bolje i mislim da su toga svjesni u microsoftu, ali ne bi bilo dobro da sve funkcionira odjednom. Lova je lova.

Prepolovit ću pučanstvo jer ne volim kretene
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windows 7 se naglo usporio

Zaustavi Superfetch servis i ako nije postavi Windows Search na Automatic(Delayed Start) i neće više stalno roštati po disku

Davorka Ručević - Kasandra... forever :)
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windows 7 se naglo usporio

naglo usporavanje nekako ipak vuče na viruse,a i malwarebytes je našao nešto..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windows 7 se naglo usporio

Da, al ga je i obriso... I sad kad sam poslije skeniro nije nista naso... Zapravo meni je komp brz kad ovako kopam po njemu, My computer i to... A cim imam vise otvorenih programa, onda se uspori.

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.1.2010 13:53 (nidjo123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 se naglo usporio
seneka kaže...

naglo usporavanje nekako ipak vuče na viruse,a i malwarebytes je našao nešto..

sorry ako sam krivo shvatio pa odgovaram na našto što nije upućeno meni, ali kako smo svi zaboravili citirati na što odgovaramo...

onaj moj predhodni post odnosio se na post iznad

Davorka Ručević - Kasandra... forever :)
14 godina
protjeran
offline
RE: Windows 7 se naglo usporio
ak ti je windows star 2 tjedna, ponovo ga instaliraj, ne bi trebala bit jebada. samo, ovaj put nemoj stavljat hrpu programa.
Ambience
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 se naglo usporio
trackmanijak kaže...
ak ti je windows star 2 tjedna, ponovo ga instaliraj, ne bi trebala bit jebada. samo, ovaj put nemoj stavljat hrpu programa.

LOL, da stavi nove windowse ali nemoj stavit puno programa na njega WTF!

My box said, Requires Windows 98 or better. So I installed Linux.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 se naglo usporio

PA da nestavlja ono što ne koristi...Da se bezveze ne zauzima mjesta..

[img]http://wiipowered.com/portal/dp-progress.php[/img]
14 godina
neaktivan
offline
Windows 7 se naglo usporio

al problem je sto ja uopce nisam imo puno programa, samo ono osnovno... al evo vratilo se u normalu sve, jednostavno mu dodje...

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice