Internet oglašavanje

poruka: 14
|
čitano: 14.861
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Internet oglašavanje

Pozdrav, Imam jedan apartman u buzetu i imamo web sajt. Zanima me kako mogu oglašavat svoj web. Možete mi pisati iskustva o google oglašavanju, bannerima, koji su najbolji strani portali za oglašavanje.... Pišite mi kako biste Vi počeli oglašavati stranicu

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Internet oglašavanje
veki101 kaže...

Pozdrav, Imam jedan apartman u buzetu i imamo web sajt. Zanima me kako mogu oglašavat svoj web. Možete mi pisati iskustva o google oglašavanju, bannerima, koji su najbolji strani portali za oglašavanje.... Pišite mi kako biste Vi počeli oglašavati stranicu

imaš tonu toga za odraditi..

socijalne mreže? google adsense /adwords? plaćeni banneri? plačeni linkovi?

 

možeš kontaktirati tvrtku adlink i oni ti daju ponudu za tvoj banner na "mreži stranica" iz grupe koja je tebi zanimljiva i ona se tvoj banner pojavljuje naizmjenično na raznima stranicama/portalima... tu možeš dogovoriti "pay per click" ili "pay per thousand"

 

ili možeš preko tvrtke xclaim naručiti oglašavanje preko linkova

 

ili možeš preko google-a sam brinuti o svojoj kampanji. osim toga i oko socijalnih mreža se možeš sam malo angažirati.

16 godina
offline
Internet oglašavanje

Ima i etarget. Izabereš Premium stranice i reklama će se vrtiti na 7 najpopularnijih HR portala (Index, Net.hr, 24 sata, tportal, Jutarnji, Večernji, Dnevnik.hr, Nacional, RTL).

Iznos sam odabireš, kao i vrijeme prikazivanja. Osim toga ima još mnogo opcija kojima si možeš optimatizirati reklamu.

Posjetite http://www.MojPortal.com.hr i naš forum http://www.MojPortal.com.hr/forum/
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.7.2018 22:02 (Robi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Internet oglašavanje

za kvalitetno oglašavanje dosta novca kojima češ platiti svoje mijesto za reklamu treba...Probaj prvo preko socijalnih mreža..To bi moglo kolko-tolko biti dobro za početak..

14 godina
neaktivan
offline
RE: Internet oglašavanje
sasa kaže...
veki101 kaže...

Pozdrav, Imam jedan apartman u buzetu i imamo web sajt. Zanima me kako mogu oglašavat svoj web. Možete mi pisati iskustva o google oglašavanju, bannerima, koji su najbolji strani portali za oglašavanje.... Pišite mi kako biste Vi počeli oglašavati stranicu

imaš tonu toga za odraditi..

socijalne mreže? google adsense /adwords? plaćeni banneri? plačeni linkovi?

 

možeš kontaktirati tvrtku adlink i oni ti daju ponudu za tvoj banner na "mreži stranica" iz grupe koja je tebi zanimljiva i ona se tvoj banner pojavljuje naizmjenično na raznima stranicama/portalima... tu možeš dogovoriti "pay per click" ili "pay per thousand"

 

ili možeš preko tvrtke xclaim naručiti oglašavanje preko linkova

 

ili možeš preko google-a sam brinuti o svojoj kampanji. osim toga i oko socijalnih mreža se možeš sam malo angažirati.

kako mislis preko googla,objasni malo

13 godina
neaktivan
offline
RE: Internet oglašavanje
Google je vlasnik najpoznatijeg oglasavackog sistema: Google Adsense/Google Adwords. No preko Googla se mozes reklamirati i preko njihove jako poznate trazilice. (Samo) moras jako dobro srediti SEO. Ili platiti nekome da to napravi. Npr. Seo.hr
16 godina
neaktivan
offline
Internet oglašavanje

ako se bude oglašavo ta tim navedenim portalima onda će jednostavno bankrotirati, a neće napraviti najbolji rezultat.

to je neisplativo iz razloga što te navedene portale uglavnom posječuje ista populacija pa neće imati visoki "reach" što mu je svakako važno.

zato sam i preporučio mrežu portala sa adlinka, jer se kombinira jedan/dva velika portala i nekoliko manjih specijaliziranih web-ova (i jeftinijih naravno).

na taj način dohvati više "jedinstvenih" korisnika, tj. ima visoki "reach". i uz to je jeftinije prošao.

a sa googleom sam mislio na adwords.

osim toga možeš i samostalno poraditi na SEO tehnikama (kao što ti je netko napisao) - proguglaj malo SEO....

i na kraju ono što te ne košta to ti je socijalne mreže - facebook, myspace, twiter, hi5, linkedin,....

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Internet oglašavanje

Ma google oglase piči, ništa drugo po meni za apartmane ti se neće isplatiti toliko kao oglašavanje na googleu. Možeš pokušati kod http://www.avalonads.net oni su meni jako dobar posao napravili, uz minimalan budžet i stalno ih preporučujem.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Internet oglašavanje
Ili oglašavanje na specijaliziranim stranicama http://www.hedonist385.com/forum/threads/reklamiranje-apartmana.144/
http://www.Hedonist385.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Internet oglašavanje
veki101 kaže...

Pozdrav, Imam jedan apartman u buzetu i imamo web sajt. Zanima me kako mogu oglašavat svoj web. Možete mi pisati iskustva o google oglašavanju, bannerima, koji su najbolji strani portali za oglašavanje.... Pišite mi kako biste Vi počeli oglašavati stranicu

 Doslovno isto pitanje imam ali bih se nadovezao da je post koji je kolega pisao stari, pa me zanima od onda pa do sada što se je promjenilo i poboljšalo? Hvala:)

p.s. Kroz malo informiranja, doznao sam za Arbonu. Veoma zadovoljni klijenti za Google AdWords oglašavanje

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2015 7:17 (Medenjak25).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Internet oglašavanje

Palac gore za Arbonu !
Proglašeni su ove godine kao najbrža rastujuća agencija u Adriatics regiji. Pohvalno.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Internet oglašavanje

Arbona je firma koja je sve samo ne profesionalna, kakav palac gore za nagrade i slično kada nisu nimalo profesionalni... surađivala sam s njima i oni su obični prevaranti, obečavaju brda i doline, a ništa nisu napravili kako su rekli.. eto, samo vi nasjedajte na takve kvazi internet marketing agencije s Google certifikatima koje mogu svi imati...

7 godina
neaktivan
offline
Re: Internet oglašavanje

Potpuno se slažem i potvrđujem neprofesionalno iskustvo s firmom Arbona. Surađivali s njima, vrijeme i novac bacili u vjetar. 

7 godina
neaktivan
offline
Internet oglašavanje

Pa neće ti oni prodavati proizvode, bez obzira o kojoj agenciji se radi. Agencije će ti dovesti korisnike na stranicu AdWords oglasima (ovisi koliko si spreman izdvojiti za budžet), a onda ako imaš lošu stranicu, loše proizvode ili ne znaš prodati, to je tvoja stvar. Moje iskustvo s Arbonom je pozitivno tako da...

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice