Jednostavno kreiranje flash-a

poruka: 8
|
čitano: 3.331
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Jednostavno kreiranje flash-a

Cuo sam nesto da postoji jednostavan program u koji bukvalno upises sta hoces i od toga dobijes flash interaktivno...... s obzirom da nemam pojma flash ovo bi mi super bilo, da znam kako se zove taj program. hocu da kreiram bannere i header nista extra....Help hitno radim neki sajt a flas se preporucuje

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Jednostavno kreiranje flash-a
bokile kaže...

Cuo sam nesto da postoji jednostavan program u koji bukvalno upises sta hoces i od toga dobijes flash interaktivno...... s obzirom da nemam pojma flash ovo bi mi super bilo, da znam kako se zove taj program. hocu da kreiram bannere i header nista extra....Help hitno radim neki sajt a flas se preporucuje

ajde ljudi moooolim vas hitno mi treba nemoguce da niko ne zna

13 godina
neaktivan
offline
RE: Jednostavno kreiranje flash-a

YouTube ili možda Google.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Jednostavno kreiranje flash-a

Imaš adobev program adobe flash catalyst cs5.Naravno moraš znati napravit prije svega dizajn u photoshop-u ili illustratoru ..

13 godina
neaktivan
offline
RE: Jednostavno kreiranje flash-a
crowap kaže...

Imaš adobev program adobe flash catalyst cs5.Naravno moraš znati napravit prije svega dizajn u photoshop-u ili illustratoru ..

taj program nije free, zar ne???? ma za photoshop i illustrator sam profesionalac, tu nece biti problema....meni treba free

15 godina
neaktivan
offline
RE: Jednostavno kreiranje flash-a
bokile kaže...
crowap kaže...

Imaš adobev program adobe flash catalyst cs5.Naravno moraš znati napravit prije svega dizajn u photoshop-u ili illustratoru ..

taj program nije free, zar ne???? ma za photoshop i illustrator sam profesionalac, tu nece biti problema....meni treba free

kak si nabavio photoshop tak možeš i flash.

"Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat" -Atom
13 godina
neaktivan
offline
RE: Jednostavno kreiranje flash-a
djdomi kaže...

kak si nabavio photoshop tak možeš i flash.

pa ne mogu.....photoshop mi je cs3, imam master collection cs3 ima flash professional cs3 ali njega ne znam i ima neki flash video encoder, i jos puno programa ali adobe flash catalyst nema....taj se cini mi se tek sad pojavio

14 godina
neaktivan
offline
Jednostavno kreiranje flash-a

programi koje ja koristim za bannere su: KoolMoves i Aleo Flash Intro Banner Maker, i zadovoljan sam....pa eto pokusaj!

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice