Joomla loging off prilikom spremanja članaka

poruka: 6
|
čitano: 1.987
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Joomla loging off prilikom spremanja članaka

Kada pokušam spremiti članak ili napraviti promjenu u nekom drugom članku joomla me auomatski odlogira (log off) a kad se ponovno ulogiram (naravno kao super administraor) vidim da sam se ulogirao kao drugi (ali isti) korisnik?? Pomagajte

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Joomla loging off prilikom spremanja članaka

Sto ti je u configuration.php fileu upisano pod "live site"? ako ti je upisana domena sa www ispred, onda ces administraciji joomle morati pristupati preko www.domena.tld/administrator.

Sto imas postavljeno kao session handler u konfiguraciji Joomle? Database ili file?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Joomla loging off prilikom spremanja članaka

U configuration.php pod "live site" mi ne pise niti 0 niti 1, dakle nista. Domena je pisana sa www i administraciji joomle lako pristupam i manipuliram modulima i instalacijama ali samo kod nekih članka, ne svih kada ih želim mijenjati odlogiram se iz joomle, ali kad se ponovno ulogiram joomla svejedno spremi članak s tim promjenama. Session handler je postavljen kao database.

15 godina
neaktivan
offline
Joomla loging off prilikom spremanja članaka

Da li ima kakve veze ako mi je FTP protocol kod hosting firme za tu domenu postavljen na SFTP??

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Joomla loging off prilikom spremanja članaka

upisi si ovo ovo pod :

var $sitename = 'www.tvojadomena.tld';

 

Isto tako probaj promijenti sessin handler u file, umjesto u DB.

 

Sto se tice pitanja u vezi FTP-a, ne, to nebi trebalo imati veze.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Joomla loging off prilikom spremanja članaka

Hvala na pomoći uspio sam srediti ali na jedan drugi način. Naime, administrator jezik mi je bio poostavljen kao "hrvatski" i probao sam jednostavno promijeniti ga u "engleski", pošto koristim JoomFish na front-endu stranice i uspjelo je. Sad mi normalno sprema i otvara sve članke i module bez da se odlogirava, tj. normalno radi kada je administrator jezik postavljen kao engleski primarni. Svejedno hvala na pomoći, stvarno ste se potrudili.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice