PHP pomoć oko riješenja

poruka: 6
|
čitano: 1.158
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
PHP pomoć oko riješenja

Pozdrav, 

 imam jedno pitanje želio bi napraviti jedan servis ali imam problema oko par riješenja.

Radi se o jednom webu koji želim da izgleda kao knjiga kao što je na slici, vidio sam par staranica koje nude taj servis ali se plačaju ali bi ja to htio promjeniti 8mislim napraviti svoj, ali neznam kako). 

Hvala na odgovoru

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PHP pomoć oko riješenja

Imas taj template ? na kojem cmsu to radi ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PHP pomoć oko riješenja

Mislim da je tvoj problem u frontend developemntu (dizajn i js programiranje), a backend može biti urađen u bilo kojem jeziku.

 

ovdje imas free jquery plugine  koje možeš iskoristiti za svoj project http://splashmagazine.com/2013/04/jquery-page-flip-plugins/  i http://creativecan.com/2012/08/page-flip-jquery-plugins/

All software has bugs.Any developer who claims that his or her software is always bug-free is living in a fantasy world.
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.1.2014 22:49 (Nix).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PHP pomoć oko riješenja

Hvala na odgovoru.

 

Ali opet nisam dobio sasvim pravi odgovor.

Funkciju knige želim napraviti u php-u ali dizajn neznam, jer nisam još dobar u izradi dizajna, ovo mi se sviđa ali sad treba mi program za izradu i neke smjernice pa bi želio da mi pomognete.

 

Unaprijed hvala

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.1.2014 19:26 (mihael.santek).
16 godina
offline
PHP pomoć oko riješenja

U php ti trebaju CRUD skipte i jednostavna mysql baza podataka. možeš koristiti i neki light blog  cms za te stvari, samo odradiš dizajn.

All software has bugs.Any developer who claims that his or her software is always bug-free is living in a fantasy world.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PHP pomoć oko riješenja
Može mi netko objasniti kako da stavim sav kod (vidi sliku) od slideshow u folder  "menu" a da na index stranici bude vidljiv .
Slideshow na početnoj stranici "index.php" pozivam iz datoteke iframe_slide.html naredbom<?php include_once("iframe_slide.html");?>i tada radi normalno jer se slideshow nalazi u folderu/public_html/no ako prebacim slideshow u /public_html/menu/ tada mi se pojavi djelomični slideshow jer nepovuče grafičke elemente koji se nalaze u datotekama data 1 i engine 1. Kako bi glasio kod ? Nešto tipa ovoga ? 
<?php include_once("../menu/iframe_slide.html");?>
ili
<?php include_once("./menu/iframe_slide.html");?>
Zaboravio sam napomenuti da iframe_slide.html pristupa  slide.html a slide.html uzima kod iz datoteka data 1 i engine 1 uz pomoću ovo koda
<script type="text/javascript" src="engine1/jquery.js"></script>
 i kako bi tu glasio kod ?
<script type="text/javascript" src="../menu/engine1/jquery.js"></script>
Skraćeno:želim znati kako se pristupa datotekama. 

slika slika
Pravi balkanci ne čitaju upute da saznaju na početku kako nešto radi ili kako nešto osposobiti, već da vide gdje su zajebali
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.2.2014 16:15 (zagi55).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice