Tvrtka za dizajn flash stranica

poruka: 7
|
čitano: 3.178
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Tvrtka za dizajn flash stranica

Može preporuka neke dobre tvrtke koja se bavi izradom flash web stranica?!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tvrtka za dizajn flash stranica

Flash stranice jesu ljepe, atraktivne i sl. al imaš jedan problem snjima. Google flash svača kao sliku, pa samim time poteže i problem SEO (Search Engine Optimization), i jedan drugi problem veličina ekrana korisnika.

 

Nemoj tolko misliti u kojoj tehnologiji napravit stranicu nego se baziraj na to što ta stranica treba biti. Svaka tehnologija za izradu web stranica ima svoje prednosti i mane.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Tvrtka za dizajn flash stranica

Ekipa radi čuda! http://euroart93.hr/

15 godina
offline
Tvrtka za dizajn flash stranica

Slazem se, u HR to je definitivno Euroart93...

 

NoorMomento slazem se sa drugim dijelom tvog posta... Neke stvari se tesko mogu tako dobro napraviti kao u flashu.

Za neke tipove stranica flash jednostavno nije. Pogledaj FWA i vidjeti ces da najace svjetske kompanije i dalje rade stranice u flashu...

http://searchengineland.com/google-now-crawling-and-indexing-flash-content-14299

+ deeplininkg itd...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.9.2011 17:02 (parizer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tvrtka za dizajn flash stranica

deckima iz Euroart93 skidam kapu svaka im čast.

 

Problem kod stranica napravljenih u flasha jesu one divne i sve i ja sam za njih treba što više interaktivnosti na webu, sam problem je kod toga što ima jako puno posla  oko njega dok se svi ti sitni detalji ispoliraju i naprave što ponovo oduzima vrijeme, te poteže pitanje naplate potrošenog vremena resursa i problema pri implementaciji određenih tehnologija.(da se to napravit samo zahtjeva puno znanja i vremena)

 

Znam iz osobnih iskustava idem čovjeku ispod cjene da mu napravim web i još mi kuka kam mu je to skupo i kak to dugo traje (svi bi da im je to bajno i da je gotovo jučer), a i ove ne flash stranice puno su večinom prijr gotove i uprincipu čovjeku jeftinije te samim time prihvatljivije.

 

Nemislim nikog vrijeđat, al svako pokušava napravit stranicu za web ima jako puno i besplatnih alata, e sad kolko su ti alati dobri ili ne pitanje je sad.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Tvrtka za dizajn flash stranica
parizer kaže...

Slazem se, u HR to je definitivno Euroart93...

 

NoorMomento slazem se sa drugim dijelom tvog posta... Neke stvari se tesko mogu tako dobro napraviti kao u flashu.

Za neke tipove stranica flash jednostavno nije. Pogledaj FWA i vidjeti ces da najace svjetske kompanije i dalje rade stranice u flashu...

http://searchengineland.com/google-now-crawling-and-indexing-flash-content-14299

+ deeplininkg itd...

 

 

možda se dio stranice napravi u flashu (npr. header banner), ali nikkao cijeli web upravo zbog SEO optimizacije.

ne može google jednako kvlitetno čitati sadržaj Flsha kao što čita html dok opet u flash stranicama nemaš linkove tako da dobar dio SEO-a otpada (URLovi su dosta važni).

15 godina
offline
Tvrtka za dizajn flash stranica

I sam radim flash stranice pa sam jako dobro upucen u svu problematiku istih.

Naravno nemaju dobar SEO kao html, ali se moze jako dobro popraviti. Opet ne toliko dobro kao html, ali nije tako strasno za takav tip stranica.

Nisu ni sve html stranice dobro odradene...

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.9.2011 22:27 (parizer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice