Web design

poruka: 6
|
čitano: 1.697
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Web design

Eh ovako kao prvo pozdrav svima Smijeh novi sma na forumu pa neznam jesam li pogodio podforum -.- ....

E imam jedno pitanje jeli zna ko nazive knjiga iz kojih se moze naucit sve o web designu i takvim stvarim (php, mysql, html i te stvari)..

Eto ga hvala unaprijed jer idem odma da kupim ili narucim preko neta...

 

I zaboravio sam dodat da je na hrvatskom jeziku

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.6.2008 14:35 (CyRez).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Web design
CyRez kaže...

Eh ovako kao prvo pozdrav svima Smijeh novi sma na forumu pa neznam jesam li pogodio podforum -.- ....

E imam jedno pitanje jeli zna ko nazive knjiga iz kojih se moze naucit sve o web designu i takvim stvarim (php, mysql, html i te stvari)..

Eto ga hvala unaprijed jer idem odma da kupim ili narucim preko neta...

 

I zaboravio sam dodat da je na hrvatskom jeziku

 

 Nemoj se ograničiti samo na naš jezik. Poradi na engleskom ako ti nije jača strana jer imaš hrpu literature na engleskom (ima je više nego na našem jeziku).

Eo pa si naruči

1.link

2.link

3.link

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.6.2008 20:52 (PROTECTOR).
16 godina
neaktivan
offline
Web design

Provjerena literatura: google -> skripte (seminarski, diplomski radovi na tu temu), pdf knjige, php manual (besplatno sa službenih stranica....)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Web design

 

Odi u Algoritam i Profil Megastore i pogledaj sta tamo ima... moja omiljena biblioteka je O'Reilly.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Web design

www.w3schools.com

Strava sajt, sve na jednom mjestu, ima i vise nego osnove, a ima svega, od htmla, asp, php, ajax, javascript, xml sql i sve jako dobro obradjeno sa primjerima... zasto trositi lovu kad imas sve na netu.

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Web design
PROTECTOR kaže...
 Nemoj se ograničiti samo na naš jezik. Poradi na engleskom ako ti nije jača strana jer imaš hrpu literature na engleskom (ima je više nego na našem jeziku).

Možda ću bit malo kritičan, ali ne razumijem zašto se ljudi upuštaju u nešto za što nemaju neke osnovne preduvjete. Poznavanje engleskog je osnovna stvar u IT svijetu.
Ako malo bolje pogledate ovo gore napisano od strane Protectora (istina što čovjek govori), vidjet ćete da fali još i korisnička podrška. Dakle, forumi. Kod nas po meni najveći web design forum (i community općenito) je mi3dot.org. Iako se i tamo zna dosta čekati na riješenj nekog problema. Znači hrvatske siteove otpisujemo, i ostaju engleski.

Nije sad da se engleski mora znat da ti i neki englezi zavide, ali je potrebno razumijevanje jezika.

Dakle, kako je navedeno:

w3schools.com
sitepoint.com
phpfreaks.com

There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice