Emporia TALKpremium V29

poruka: 9
|
čitano: 6.542
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Emporia TALKpremium V29".
16 godina
offline
Emporia TALKpremium V29

Ovaj uredjaj nema nista. Ne radi na svim mrezama, nije cak ni u boji a i rezolucija ekrana je ultra mala cak i za neke modele od prije 10 godina.

Moze li mi itko reci zasto ovaj uredjaj vrijedi 1000 kuna?

Da nije vodootporan ili otporan na udarce ili tako nesto?

- Psiho246
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Emporia TALKpremium V29

Zato jer ima ogromne tipke i pojačan zvuk za osobe sa slabijim vidom / sluhom.

15 godina
offline
RE: Emporia TALKpremium V29
Psiho246 kaže...

Ovaj uredjaj nema nista. Ne radi na svim mrezama, nije cak ni u boji a i rezolucija ekrana je ultra mala cak i za neke modele od prije 10 godina.

Moze li mi itko reci zasto ovaj uredjaj vrijedi 1000 kuna?

Da nije vodootporan ili otporan na udarce ili tako nesto?

- to je cijena, vrijednost je za svakog osobna... inaće bi mu cijena mogla/trbala biti 72,kn+PDV.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
neaktivan
offline
Emporia TALKpremium V29

ovakav uređaj ne bih kupila za sebe i ne znam nikog tko bi ga kupio u poplavi expres mjuzika i ajfonova, ALI!

kupila bih ga odmah, sad, za svoju baku koja nema fiksni telefon i koja jednostavno nema pojma koristiti nokije i samsungove koje sam joj pokušala dati da bih bila s njom u kontaktu.

kuži ona što i kako, ipak je to samo telefon, ali jednostavno ne vidi dobro ekran i tipke su premalene...

ako itko zna gdje mogu kupiti taj telefon, neka ovdje posta jer mi fakat treba... hvala unaprijed!

Da se Facebook server srusi, 90% mladih bi palo u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali, stavi ovo u sig...
 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Emporia TALKpremium V29

U sklopu Simpa paketa cijena mu je 898 kuna. Tj. kupiš ga u T Mobile-u.

15 godina
neaktivan
offline
Emporia TALKpremium V29

naravno da razmaženi klinci ne  kuže...

 

mobitel je za njihove djedove i bake...kao i za osobe slabijeg vida i sluha...kojima tehnikalije ne znače ništa u životu...koji samo žele telefon...ugodan za korištenje..

do something while necrknes
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Emporia TALKpremium V29

kako god, on ne vrijedi te pare

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Emporia TALKpremium V29
lovranac kaže...

kako god, on ne vrijedi te pare

 onda nađi na tržištu mobitel, sa velikim tipkama (koje su tu s razlogom), monokromatskim ekranom (koji je s razlogom monokromatski) i jednostavnim softwerom za rad...

 

nađi...i daj usporedbu...

 

plus što vidim da ovdje nije poznat pojam...realna cijena...svi spominju...sponzorirane cijene...

do something while necrknes
16 godina
offline
RE: Emporia TALKpremium V29
lovranac kaže...

kako god, on ne vrijedi te pare

Nema konkurenciju, zato i košta toliko koliko košta.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice