HTC Desire HD

poruka: 1.689
|
čitano: 415.805
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC Desire HD".
12 godina
offline
HTC Desire HD

Pozdrav,do sad san koristia samo Sony,iPhone i zadnje 3 miseca ZTE Blade 3
Danas san prisa na HTC Desire HD u potpunosti (prije kod sestre sad je kod mene).Na ostalim uredajima je sve full lako bilo rootati i instalirati recovery ali ovo za HTC nista ne kuzin :D
Jel neko na podrucju Zadra ima da bi mi to odradia (root,s-off,unlock il sto vec ide) da mogu staviti http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2334107 na njega?

Ili preko teamviewera?

Dajem naknadu za to ne brinite,ako ste iz Zadra placam pivu/cevape,ako preko teama onda cete dobiti simbolicnu uplatu :D

 

PS nije mi hitno jer najprije triban popraviti usb konektor

http://www.youtube.com/watch?v=w5RHYJrZAnk
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.9.2013 16:45 (in_rust_we_trust).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC Desire HD

Ne znam kako rade vaši DHD-i...

ali moj je još uvijek živ i u ovim teškim vremenima još uvijek dobro se drži  :)))

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC Desire HD

Isplati li se uzeti Desire HD za 900kn?? Do sada sam imao HD2..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HTC Desire HD

To sam moraš odlučit (ali možda više za 700-800kn), ja imam svoj vec skoro 3 godine, i još uvjek zadovoljan, nema potrebe za jačim, makar malo kaska u nekim aplikacijama, ali s vremenom se i to pokrene :D

U prilog mi ide kaj sam mjenjal na jesen bateriju i dobro je očuvani.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.1.2014 14:33 (HrcHC).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
HTC Desire HD

Se tko od htc DHD korisnika susretal sa ovim problemom... Naime neki dan mi je Desire HD opal vani na plocnik na stražnju stranu i osim kaj se dobro ogrebal, mi se nakon par sati pojavili nekaj tipa ko mrtvi pixeli na ekranu. Slika1Slika2 Dal ko zna o čem se tu radi? Moram napomenuti da prije isto jednom prilikom kad mi je opal su se pojaviti takvi pixeli koji su onda nestali za par sati

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
HTC Desire HD

Ovako imam jedan problem sa HTC Desire HD,znaci isao Factory Reset i zastopalo mi,i ja izvadim bateriju i upalim i staji na LOgu onom HTC I ne mice tako citavu noc stajalo ,..Kako rijesiti taj problem oko flesovanja il sta ???HITNO 

Pozdrav
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
HTC Desire HD

Evo kada ocu da bootloader otkljucam ,koi je problem ???????????HITNo

Pozdrav
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
HTC Desire HD

Bootloader EROR

Eror Kod Bootloadera Eror Kod Bootloadera
Pozdrav
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HTC Desire HD

Zna tko na kakav se sve način može napraviti factory reset na mobitelu? Riknul mi je touch pa iz opcija nemogu, a i u recovery mod nebrem... možda zato jer je fastboot uključen. Prijedlozi?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice