LG Cookie Style T310

poruka: 13
|
čitano: 7.865
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG Cookie Style T310".
13 godina
offline
LG Cookie Style T310

baš sam si jućer jednog kupio...dosta dobar mobitel ali mu je ekran i dalje na razini lg-a....bolji od cookie-a al fali dorade...ono što me je iznenadilo je izvrstan prijem signala ćak i na mjestima gdje ga ostali mobiteli nehvataju...software mu je također  zadovoljavajuće brz

i am the night rider im a fuel injected suicide machine
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
LG Cookie Style T310

mozel jos ko da sta kaze o njemu.(koliko mu baterija treje)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Cookie Style T310
ramo44 kaže...

mozel jos ko da sta kaze o njemu.(koliko mu baterija treje)

Mogu evo mob je star mjesec dana a i odličan je, traje 6 dana, ali ovisi o pozivu i surfanja. I ako se podesi da manje troši onda se trajanje baterije se produžava. Ukratko ja sam predobar i zadovoljan. A signal je odličan čak tamo gdje nema signal i on pronalazi i ne gube.

Nenad, sam svoj majstor za sve vrste računala. :)
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG Cookie Style T310
Nello kaže...
ramo44 kaže...

mozel jos ko da sta kaze o njemu.(koliko mu baterija treje)

Mogu evo mob je star mjesec dana a i odličan je, traje 6 dana, ali ovisi o pozivu i surfanja. I ako se podesi da manje troši onda se trajanje baterije se produžava. Ukratko ja sam predobar i zadovoljan. A signal je odličan čak tamo gdje nema signal i on pronalazi i ne gube.

a de mi jos samo reci kakve su mu tipke(oko ekrana i za pojacavanje smanjivanje tona)

14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Cookie Style T310
ramo44 kaže...
Nello kaže...
ramo44 kaže...

mozel jos ko da sta kaze o njemu.(koliko mu baterija treje)

Mogu evo mob je star mjesec dana a i odličan je, traje 6 dana, ali ovisi o pozivu i surfanja. I ako se podesi da manje troši onda se trajanje baterije se produžava. Ukratko ja sam predobar i zadovoljan. A signal je odličan čak tamo gdje nema signal i on pronalazi i ne gube.

a de mi jos samo reci kakve su mu tipke(oko ekrana i za pojacavanje smanjivanje tona)

Sorry na offtopic.

Tipke s pojačavanje tona s nalazi na lijeve stranu a kod pojačanja na zvučnik, prilično jak.. Tako da kada dobijete poziv bez problema može pojačat ili smanjit ton zvučnika.

 

Nenad, sam svoj majstor za sve vrste računala. :)
12 godina
neaktivan
offline
LG Cookie Style T310

ovaj telefon ima wi-fi

 

 

story
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Cookie Style T310
story94 kaže...

ovaj telefon ima wi-fi

 

 

Taj "LG Cookie Style T310" Nema.

a

LG Wink Style T310 i LG Cookie WiFi T310i imaju.

16 godina
neaktivan
offline
LG Cookie Style T310

Dizem temu iz mrtvih, frend mi ima navedeni mob i kodiran je na VIPu pa bi ga trebalo dekodirati.

 

Zanima me da li postoji neka besplatna metoda ili je najjednostavnije pomocu unlock kodova?

 

Ako tko na forumu ima neku preporuku za neki servis ili moze nabaviti unlock kod, neka se javi na PM. 

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LG Cookie Style T310

Imašovdje za 30 kn, ako ne nađeš ništa besplatno.

De gustibus non est disputandum.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: LG Cookie Style T310
mario1990 kaže...

Imašovdje za 30 kn, ako ne nađeš ništa besplatno.

30kn je ok cijena, samo je li provjerena stranica? mislim jesi ti ili netko drugi vec kupovao neki kod sa nje?

14 godina
neaktivan
offline
LG Cookie Style T310

Da, sigurna je i provjerena stranica. Imao sam posla s njima.

De gustibus non est disputandum.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: LG Cookie Style T310

Onda cu vjerovatno kod njih i kupiti kod. Hvala na preporuci.

 

{#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Cookie Style T310
mladen_87 kaže...

Onda cu vjerovatno kod njih i kupiti kod. Hvala na preporuci.

 

{#}

Ako je kupljen u VIPu a ako je istekla garancija ili isteko 2g na ugovor za pretplatnike ili ako je na bonove a mob star 1g nadalke tada možeš u Vipu zatražit na otključavanje mobitela a sa sobom ponesite račun, ugovor i kutije od mobitela. Tamo se besplatno otključava ako je prošao 2g za pretplatnike i 1g za bonove.

Nenad
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice