LG Optimus 4X

poruka: 1.296
|
čitano: 264.920
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG Optimus 4X".
13 godina
neaktivan
offline
[Recenzija] QualityPro: LG Optimus 4X
Imam ga vec mjesec i pol, testirao sam i Samsung S III,ima par boljih modova na kameri od LG,spominjem ga kao protukandidata...ostalo je slicno,uzeo sam ga zbog dosta manje cijene,odlicna je brzina,nemam nikakvih problema sa igranjem PES-a,Counter Strike i GTA-a.Napomenuo bih kvalitetu izrade,naime maska na poledjini je malo gumirana,tako da se teze ostecuje,1GB rama,HD rezolucija itd ...u svakom slucaju zadovoljan sam,za sada ispunjava sve moje uslove,mali minus je baterija,brzo se trosi
ukupna ocjena
 
5 0 hvala 0
14 godina
online
LG Optimus 4X

Pozdrav.

Imam jedno pitanje. Jučer sam kupio LG Optimus 4x HD i sve super ali mi je nešto čudno. Stavio sam SD karticu od 16GB class 10 i otišao na market i instalirao hrpu igara i aplikacija, ali mi ih ne da prebaciti na SD karticu, što sam normalno mogao na Xpera Arc-u. Kada uđem u podešavanja i memorija, Sd kartica je vidljiva ali na nju ne mogu ništa prebacivati. Kada mob spojim na komp, on mi skonta internu memoriju i SD karticu normalno. Prebacivao sam filmove i muziku i sve radi normalno, ali mi neće igre i aplikacije prebacit. Da li je to normalno!!!!

 

LP

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG Optimus 4X
Vidi jel ti uopce podrzava tu karticu. Jel je mob. prepoznaje?
Zadar živi vječno!
14 godina
online
Re: LG Optimus 4X
zeko73 kaže...
Vidi jel ti uopce podrzava tu karticu. Jel je mob. prepoznaje?

Ma prepoznaje ju i kad spojim na komp mogu kopirat muziku i filmove bez problema i kasnije kad se odspojim sa kompa mogu gledat i slušat.

Sad sam malo surfo na google-u i vidio da istu foru ima i Samsung Galaxy S3. Uglavnom mob ti ne da, da prebaciš instalirane aplikacije i igre sa Google Playa na SD karticu.

Rekao bih malo mutavo, ali šta se može. Morao bi root-at mobitel pa bi onda mogao prebacivati. {#}

Eto ovaj LG se baš morao ugledati na Samsung {#}

11 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 4X

pozdrav,u dilemi sam sad između galaxy s2 i optimus 4x-a,može neki prijedlog?zanima me gdje je bolja kvaliteta displeya,zvuka peformansi...

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.12.2012 15:18 (kizve).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: LG Optimus 4X
kizve kaže...

pozdrav,u dilemi sam sad između galaxy s2 i optimus 4x-a,može neki prijedlog?zanima me gdje je bolja kvaliteta displeya,zvuka peformansi...

Moj glas ide 4x-u ;)

0 galaxy s2
50 optimus 4x
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.12.2012 21:57 (dinos3).
14 godina
online
LG Optimus 4X

Lg Optimus 4x HD je u rangu sa Samsung S3, S2 je debelo iza. Imam LG Optimus 4x HD, a susjed mi ima SGS 3, po meni isti mobiteli samo što je S3 skuplji i nekima ima ljepši dizajn, ali meni osobno se čini jako krhak.

Moj PC  
4 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Recenzija] QualityPro: LG Optimus 4X
QualityPro kaže...
Imam ga vec mjesec i pol, testirao sam i Samsung S III,ima par boljih modova na kameri od LG,spominjem ga kao protukandidata...ostalo je slicno,uzeo sam ga zbog dosta manje cijene,odlicna je brzina,nemam nikakvih problema sa igranjem PES-a,Counter Strike i GTA-a.Napomenuo bih kvalitetu izrade,naime maska na poledjini je malo gumirana,tako da se teze ostecuje,1GB rama,HD rezolucija itd ...u svakom slucaju zadovoljan sam,za sada ispunjava sve moje uslove,mali minus je baterija,brzo se trosi

Imam ga 2. tjedna. Vrjedi svaku kunu. Što se tiće baterije, puno ovisi kako koristiš mob. Savjet: nemoj instalirat facebook aplikaciju!

33 LG OPTIMUS 4X HD
11 Samsung Galaxy S3
4 Htc One X
0 Sony Xperia T
3 Iphone 5
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.12.2012 9:37 (kingrz).
11 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 4X

još moram prije kupnje oba mobitela isprobati tako da ču razmisliti ali mislim da ču s2..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X

Nemoj s2. I ja sam prije nego sto sam kupio optimus mislio na s2. Riskirao sam s Lg ali isplatilo se. Dva prijatelja imaju S2 i jako im je zao sto nisu i oni riskirali.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.12.2012 20:30 (kingrz).
14 godina
online
LG Optimus 4X

Dugoročnije definitivno isplativiji LG 4x nego SGS 2, hardware-ski puno jači od S2, a što se tiče software-a mislim da se je LG popravio - stalno izdaje nove firmware-ove (krenulo je sve sa verzijom V10a i sada je već došlo do verzije V10h) puno se je toga ispravilo već od autofokusa kod videa i slika, smanjena potrošnja baterije, manje zagrijavanje uređaja, itd. Mora se priznat da se dečki u LG-u ovaj put stvarno trude, barem za sada.

 

LP

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.12.2012 9:22 (MasterOfDisaster).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 4X

kakav je taj mobitel? dali vrti igrice bez stekanja? citao sam da se pregrijava. opisite mi malo taj mob razmislijam izmedu njega i sgs2 :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.12.2012 15:10 (CROBOY).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X
CROBOY kaže...

kakav je taj mobitel? dali vrti igrice bez stekanja? citao sam da se pregrijava. opisite mi malo taj mob razmislijam izmedu njega i sgs2 :D

Veći ekran, veča rezolucija, bolja slika, quad tegra3 processor na1.5, nemam problema sa zagrijavanjem, ne steka,....

12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X
kingrz kaže...
CROBOY kaže...

kakav je taj mobitel? dali vrti igrice bez stekanja? citao sam da se pregrijava. opisite mi malo taj mob razmislijam izmedu njega i sgs2 :D

Veći ekran, veča rezolucija, bolja slika, quad tegra3 processor na1.5, nemam problema sa zagrijavanjem, ne steka,....

hmm... negdje sam procitao da neke igre nisu optimizirane za tegru 3 pa malo stekaju (gta 3). dali su rijesili taj problem ili jos ne (znam da nije do lg-a nego do proizvodaca igra)? kakav im je support? citam da je katastrofa i da autofokus na kameri zeza. 

14 godina
online
Re: LG Optimus 4X
CROBOY kaže...

hmm... negdje sam procitao da neke igre nisu optimizirane za tegru 3 pa malo stekaju (gta 3). dali su rijesili taj problem ili jos ne (znam da nije do lg-a nego do proizvodaca igra)? kakav im je support? citam da je katastrofa i da autofokus na kameri zeza. 

Gle GTA 3 nemam instaliranu, ali za sada mi niti jedna igra nije trzala (Dead Space, Shadowgun, itd). Za support sam već pisao u ovoj temi 3. post iznad tvog zadnjeg gdje se vidi da redovno izdaju nove firmware. Autofokus je popravljen.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.12.2012 14:53 (MasterOfDisaster).
12 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 4X

Usput: LG Optimus 4x HD ti se svugdje komparira s S3 ili One X-om. Ostalo mu nije ni blizu.

 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 4X

ja sam isto birao između sgs2 i o4x i uzeo sam sgs2 i mislim da nisam pogrješio jer sam čuo mnoge primjedbe za o4x,uzmi u obzir da s2 ima ics preinstaliran i radi ko zvjer a o displeyu da ne pričamo jest da je noviji lg ali ja ti preporučujem sgs2 lg-ev support 0 bodova i optimizacija al izbor je na tebi.

Moj PC  
1 13 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG Optimus 4X
kizve kaže...

ja sam isto birao između sgs2 i o4x i uzeo sam sgs2 i mislim da nisam pogrješio jer sam čuo mnoge primjedbe za o4x,uzmi u obzir da s2 ima ics preinstaliran i radi ko zvjer a o displeyu da ne pričamo jest da je noviji lg ali ja ti preporučujem sgs2 lg-ev support 0 bodova i optimizacija al izbor je na tebi.

 

 pa ti pojma nemaš...

12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X
Shaka111 kaže...
kizve kaže...

ja sam isto birao između sgs2 i o4x i uzeo sam sgs2 i mislim da nisam pogrješio jer sam čuo mnoge primjedbe za o4x,uzmi u obzir da s2 ima ics preinstaliran i radi ko zvjer a o displeyu da ne pričamo jest da je noviji lg ali ja ti preporučujem sgs2 lg-ev support 0 bodova i optimizacija al izbor je na tebi.

 

 pa ti pojma nemaš...

SG2 displey je nula na sprem 04X koji ima IPS matricu. Ocito nisi probao oba telefona. Probaj pa se javi.

16 godina
offline
Re: LG Optimus 4X
Shaka111 kaže...
kizve kaže...

ja sam isto birao između sgs2 i o4x i uzeo sam sgs2 i mislim da nisam pogrješio jer sam čuo mnoge primjedbe za o4x,uzmi u obzir da s2 ima ics preinstaliran i radi ko zvjer a o displeyu da ne pričamo jest da je noviji lg ali ja ti preporučujem sgs2 lg-ev support 0 bodova i optimizacija al izbor je na tebi.

 

 pa ti pojma nemaš...

Zapravo, što se tiče podebljanog u pravu je. Ali bih se ja svakako odlučio za LG Optimus 4X,  

14 godina
online
Re: LG Optimus 4X
kizve kaže...

ja sam isto birao između sgs2 i o4x i uzeo sam sgs2 i mislim da nisam pogrješio jer sam čuo mnoge primjedbe za o4x,uzmi u obzir da s2 ima ics preinstaliran i radi ko zvjer a o displeyu da ne pričamo jest da je noviji lg ali ja ti preporučujem sgs2 lg-ev support 0 bodova i optimizacija al izbor je na tebi.

Žao mi je, ali mislim tj. siguran sam da si lošije odabrao. No to je ipak tvoja osobna stvar. {#}

11 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 4X

znam master of disaster ..,gle uzmi bilo koji od tih dvoje nećeš pogriješit .

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.12.2012 21:21 (kizve).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X

ips  je katastrofala,kontrast vrlo nizak,jest da je hd reza i velik ppi ali to se golim okom ne vidi,kutovi gledanja nisu kao na amoledu i boje su nerealne ,ipak je na tebi odabir ..

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.12.2012 21:21 (kizve).
14 godina
online
Re: LG Optimus 4X
kizve kaže...

znam master of disaster ..,gle uzmi bilo koji od tih dvoje nećeš pogriješit .

Definitivno, oba mobitela su vrhunska, sve je stvar preference. {#}

11 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 4X

slažem se s masterom,na tebi je izbor ;)

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X
kizve kaže...

ips  je katastrofala,kontrast vrlo nizak,jest da je hd reza i velik ppi ali to se golim okom ne vidi,kutovi gledanja nisu kao na amoledu i boje su nerealne ,ipak je na tebi odabir ..

Procitaj si jos koju recenziju displaya kao npr ovu

 

IPS vs AMOLED Display Comparison

 

ili pogledaj ovaj poučni video

 

 

pa malo reklama

 

Ali najbolje usporedi uživo mobitele!

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.1.2013 13:18 (kingrz).
13 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 4X

A sto mislite o LG 4x vs. Sony Xperia S?

 

Znam da je LG hardverski jaci, ali da li se to osjeti u upotrebi? Kakvi su po pitanju izrade?

24 LG Optimus 4x
4 Sony Xperia S
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X

Dobar review! Tnx

12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X

osjeti se ,najvise u igricama , po pitanju izrade su podjednaki, ali lg je puno tanji od xperie i po meni ima bolji dizajn...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice