Motorola W220

poruka: 9
|
čitano: 6.473
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Motorola W220".
15 godina
neaktivan
offline
Motorola W220

Napisao sam recenziju, dao ocjenu, klik na pošalji - i ništa. Kao da i nisam kliknuo na dugme. Refresh stranice, pokusavanje prvo samo ocjenit pa poslat recenziju, potrvditi i sl, ali ništa ne pomaže. Ocjena je izgleda zapamćena, ali nemam pojma da li je tekst recenzije poslan.

Rijetko koji potpis je zanimljiv.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Motorola W220

Evo i ja sam napisao recenziju,a jarane nemože ti odmah bit objavljena pa piše da će bit nakon šta prođe uredničku provjeru.

92% tinejdžera sluša turbofolk,ako si i ti među njima kopiraj si ovo u potpis. Zastava Yugo 89.g. alu felge,klima,CD i DVD player,nema zadnja sjedala (instalirani lcd monitori),prostor za kučište pc-a,V8 motor od 350KS nepovoljno prodajem !!!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Motorola W220
Pa ok, ali neka poruka tipa: recenzija je primljena, ili barem da se zatvori polje za tekst, ili bilo kakav znak da klikanje na dugme "pošalji" ima efekta...
Rijetko koji potpis je zanimljiv.
15 godina
offline
[Recenzija] Xbox360 Modder: Motorola W220
Moja ocjena 2. Ovaj mobitel jednostavno daje premalo za onoliko kolika mu cijena. Na prvi pogled izvana izgleda super, ali kad ga otvorite ekran jednostavno izgleda kao da je iz 2000. Shvaćam da Motorola proizvodi mobitele iz svih klasa, ali ovo je sramota. I sam imam čak tri Motorole : K1, L9 i Q9. Ako netko želi solidan mobitel neka radije uzme neku Nokiu ili Sony Ericsson, za te novce možete dobiti mobitel s puno većim ekranom, MP3 playerom i memorijskim utorom. A najgore je to što nema čak ni kameru.
ukupna ocjena
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Motorola W220
Dženan kaže...
Pa ok, ali neka poruka tipa: recenzija je primljena, ili barem da se zatvori polje za tekst, ili bilo kakav znak da klikanje na dugme "pošalji" ima efekta...
Bilo je nekih problema s recenzijama, ako sadrže određene znakove, i protokolom kojim je slano na server. Sad je to sređeno pa molim da ponovo upišeš recenziju.  Ako ne radi, javi mi se PP jer ne pratim ovaj podforum (ovo je zapravo trebalo prijaviti u Prijava problema..., no dobro).
Domagoj
15 godina
neaktivan
offline
RE: Motorola W220

"Određene" znakove? Da to možda nije onih 5 (ČčĆćđ) koji nisu u windows-1252 charsetu?

"Protokol kojim je slano na server" - o čemu je riječ? I ja sam pravio aspx/ajax web aplikacije, pa možeš li pojasniti o čemu se radi?

 

Prije nego što sam pročitao tvoj odgovor, mislio sam da možda ima veze sa browserom (FF3) koji sam koristio, pošto znam da ste vi u Bugu majkrosoftovci. Pošto sam spasio tekst recenzije koju sam prvi put bio napisao (jer je bila poduga), sada sam ga ponovu unio na formu i poslao. Sada radi (istina, ovaj put sam koristio GoogleChrome, a ne Firefox).

 

15 godina
neaktivan
offline
[Recenzija] Dženan: Motorola W220
Prije ovog mobitela sam imao SE K300i. Imao je kameru, infrared, 12MB memorije itd. Skontao sam da skoro ništa od tog ne koristim: za otprilike 2 godine koliko sam ga imao, napravio sam ukupno jedno 30-40 fotografija, iskopirao na njega 5 MP3 pjesama. Odlučio sam da ga zamjenim nakon što
mu je dva puta pregorio zvučnik. Inače je bio vrlo tih - morao sam se naprezati da čujem sagovornika u tramvaju, autobusu i sl.

Motorola W220 je bio vrlo jeftin telefon koji je trebao da bude
suprotnost tome, nema kamere, memorije, infrareda, bluetootha itd. Ispočetka sam bio vrlo zadovoljan - čak sam i FM radio dosta četo koristio (u tehničkim specifikacijama je greška - ima radio, ja sam dobio i neke ružne bijele slušalice sa njim).

Baterija i danas, godinu i po nakon toga, sa malo razgovora i malo korištenja, drži nekih 5-6 dana. Preklopni mehanizam se malo razglimao nakon nekoliko mjeseci, ali se to više nije dalje pogoršavalo.

Međutim, razlog zbog kojeg ću ga uskoro zamijeniti je slijedeći:
mobitel je bugovit. Tj. ugrađeni software je bugovit. Nekada se desi da alarm ne zvoni. U zadnje vrijeme mi se prviše često dešava, da iako je mobitel upaljen, ljudi koji me pokušavaju nazvat ne mogu me dobiti, javlja im da je zauzeto.

Pošto nema polja predviđenog za vlastite zabilješke/napomene, ja sam koristio alarme u tu svrhu: može se unijeti dva reda teksta, oko 40 karaktera. Međutim, može se imati maksimalno 5 (pet) alarma!

U softwareu postoji mogućnost podešavanja prečica, što sam iskoristio, ali spašavanje broja iz liste nedavno primljenih poziva je jezivo rješeno - tj. na najgori mogući način. Ili prepisati broj na papir, pa ga kasnije dodati kontaktu, ili unijeti ime konktakta preko tastature (ne može se izabrati iz imenika), i ako je isto kao neko već postojeće napravi se dupli kontakt sa istim imenom (a ne doda se već postojećem kontaktu).

Sve u svemu: loš i jeftin (50€ prošle godine u Njemačkoj).
ukupna ocjena
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Motorola W220

Kod motorole ne vidim nikakve aktivnosti,novosti,dostignuča,apsolutno ništa...i kako onda oni mogu biti četvrti u svijetu...gledam na stranicama top 5:Nokia,samsung,LG,Motorola,Sony Ericsson...ovo nije moguče...kad god vidim kod nekoga mobitel u 80%(bubam) ljudi je Sony Ericsson...stvarno gdje god pogledam SE...kako je onda 5...a neka motorola 4.   Ko tu mulja...ovi s weba il neko drugi...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Motorola W220
SasaH kaže...

Kod motorole ne vidim nikakve aktivnosti,novosti,dostignuča,apsolutno ništa...i kako onda oni mogu biti četvrti u svijetu...gledam na stranicama top 5:Nokia,samsung,LG,Motorola,Sony Ericsson...ovo nije moguče...kad god vidim kod nekoga mobitel u 80%(bubam) ljudi je Sony Ericsson...stvarno gdje god pogledam SE...kako je onda 5...a neka motorola 4.   Ko tu mulja...ovi s weba il neko drugi...

Pa na našem tržištu je SE prvi ili drugi (sa Nokiom). Ali generalno, u svijetu, SE loše kotira. Kolko znam Motorola je vrlo popularna u Americi.

这是我的个性签名
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice