Samsung S3650 Corby

poruka: 33
|
čitano: 35.577
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung S3650 Corby".
14 godina
neaktivan
offline
[Recenzija] jostra: Samsung S3650 Corby
Samsung S3650 Corby je napravljen od strane Samsunga jel su mislili sa malom cijenom i lijepim dizajnom da mogu ponoviti prošlogodišnjev LG hit LG Cookie. Samsungov Corby je napravljen iskljucivo za mlade, u kutiji se dobijaju posebne maske što je u ovom dobu prava rijetkost. Opremljen je sa 2 megapixelnom kamerom, ekran od 2.8 inča osjetljiv je na dodir i ima dobar i brz 3G Internet.
ukupna ocjena
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S3650 Corby

Ja ga koristim tjedan dana ... nisam ga odabrao vec mi je crkla E90, a N900 jos nije u prodaji i trebao mi je zamjenski mobitel za period izmedju, a buduci da onog drugog Samsunga sa touchom nije bilo u T-Centru, uzeo sam Corby-a (definitivno najbolji uredjaj za kunu).

 

Sta reci .. mobitel je OK. Baterija traje dugo (meni traje 2-3 dana, a zovem PUNO (u godinu dana preko 700 sati razgovora)). Touch screen je OK, logicki je mobitel dobro slozen. Kameru sam samo isprobao i slike su cist OK ... e sad sto je koma ... koristenje u autu KATASTROFA. Naci nekog u imeniku je cudo buduci da nema tipke pa nije moguce poceti tipkati ime. Zvuk u slusalici je .. cudan ... ponekada nije cist pa se ne kuzi sto sugovornik prica. Kada signalizira drugi dolazni poziv u potpunosti sa tu-tu prekine sto prica sugovornik, a to je po meni VELIKI MINUS.


Eto to su moja zapazanja ... sve u svemu prolazna ocjena (buduci da je kostao kunu :)

 

E da ... internet browser mi je koma.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2009 11:09 (GaNg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S3650 Corby

Pa mislim na menije, njihovu koncepciju, logicnost i jednostavnost koristenja. Opcenito softver je vrlo logican i intuitivan, sve se jednostavno pronadje i koristi / podesi. Sta se tice kvalitete izrade - nema zamjerke, materijali su OK, ne skripi i na ekranu ne ostaje previse tragova od prstiju. Mobitel je crni od napred, na njemu je bila zuta straznja maska, ali sam dobio jos jednu zutu (sa drugacijim uzorkom ukrasa po njoj) i crnu, koju i koristim. E da, dobiju se jos i slusalice i 2 giga micro sd kartica.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung S3650 Corby

Corby mi se cini solidnim telefonom,ali kada bih kupovao jeftiniji touchscreen mobitel svakako bih izabrao samsung s5230 ili mozda lg coockie :)

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S3650 Corby
Alex55 kaže...

LG Cookie se ne može mjeriti sa ova dva touchscreen mobitela od Samsunga.

 

Ja, kada bih imao kojih 400 kuna viška, bi izabrao Samsung S5600...

koliko tacno kosta nov s5600???ja trenutno imam SE C905,ne bih ga prodavao ali mozda da kombinujem c905 i s5600 ili da mozda sacekam jos malo pa da prodam c905 i kupim neki dobar touchscreen?

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: [Recenzija] jostra: Samsung S3650 Corby part 2

telefon ima super ekran ali nije baš dobar na suncu.kad se sa njime slika nemora se cekat jer cim se slika uslika spremi se u roku pola sekunde.pozadina je odlicna sastoj se od 3 dela i može se ubaciti ja mislim 8 widgetsa max.menu se sastoji od 27 ikonica koje lepo izgledaju i jako su korisne.internet se lepo ucitava i za takav jeftin telefon uopšte nije loš.

 

s.jagetić

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung S3650 Corby

Ponosan sam vlasnik zutog corbySmijeh.Mogu ti reci da sam s njim jako zadovoljan za razliku od u900 soul koji mi je bio 5 puta na servisu zbog glupog navigaciskog ekrana.Jednostavan je ima puno prednosti i fora je.Namjenjen je mladim i nije ga problem koristit i super mi je onaj mp3 gaget (ili kako vec).

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.1.2010 22:42 (filip099).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: [Recenzija] jostra: Samsung S3650 Corby
jostra kaže...
Samsung S3650 Corby je napravljen od strane Samsunga jel su mislili sa malom cijenom i lijepim dizajnom da mogu ponoviti prošlogodišnjev LG hit LG Cookie. Samsungov Corby je napravljen iskljucivo za mlade, u kutiji se dobijaju posebne maske što je u ovom dobu prava rijetkost. Opremljen je sa 2 megapixelnom kamerom, ekran od 2.8 inča osjetljiv je na dodir i ima dobar i brz 3G Internet.

 

 

mobitel je dobar ali važno je nopomenuti da ima dobar ali ne 3G internet ! Ima Edge 2.5G i solidan je za provjeru mailova, facebook i sl.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S3650 Corby

mene zanima dali samsung corby ima mogucnost kalibriranja ekrana

kao sto to ima njegov predhodni model samsung neznam mu broj?

ako ima molim nekoga da mi kaze gdje i u kojim postavkama se to radi

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.2.2010 17:17 (mpm).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S3650 Corby

u samsungu ,model prije corbya,moja frendica u postavkama ima opciju

kalibriranje ekrana,

naime to je mogucnost pod kojom ekran reagira samo na tvoj prst tj dodir ili ti nesto poput otiska...

mora postojat opcija pod kojom se regulira jacina dodira  tj reagiranja na dodir prsta,da nije

preosjetljiv ili ne osjetljiv ekran.

kuzis

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S3650 Corby

ja sam svoj kupila u citiu

dolje u prizemlju ducan sa tehnikom

dosao me je 999kn,jos je k tome odkljucan za sve mreze.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S3650 Corby

pa onaj u prizemlju sa tehnikom

konikom ili kak se vec zove

ispod miss sichti i salse.

preko puta turbo limaca

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung S3650 Corby

mene nesto zanimal.. ja sam prije mogo widgete smjestiti bilo gdje i onda bi se oni spremili kad bi ga ugasil ili upalil,ali sada kad sam promijenijo karticu vise mi nesprema widgete neg ih vraca natrag u onu traku s widgetima... zasto mi to radi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung S3650 Corby

nemma.. nazalost..

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.3.2010 14:05 (filip099).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung S3650 Corby

najprije pozz svima Smijeh

ovak, mene zanima kakav je corby za korištenje ? pretežito me zanima internet... čula sam da su maske jako loše.. jel to istina ?Neodlučan

molim vas recite mi čim prije Smijeh

hvala unaprijed Osmijeh

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
[Recenzija] drpetric: Samsung S3650 Corby
Nemoguće je ne primijetiti da je Corby predstavlja Samsungov tržišni odgovor na izuzetno uspješan LG-ov mobilni telefon “za mlade”, Cookie. Samim time stasala je posve nova kategorija mobilnih aparata, onih bez tipkovnice, s ekranom osjetljivim na dodir, ali mogućnostima i cijenom prilagođenih najmanje zahtjevnim tržišnim masama. Nesumnjivo ćemo “jeftine” aparate ovakvog tipa uskoro viđati i na proizvodnim trakama preostalih proizvođača.
Kakva god, međutim, bila tržišna priča oko Corbyja, što se tiče njegovih karakteristika važnih krajnjem korisniku – ovaj mobitel zaslužuje sve pohvale. Riječ je o simpatičnom, zabavnom, čak i modernom mobitelu kojem je jedan od najvećih plusova taj što nudi fantastičan omjer cijene i dobivenog. Istina je da nema podršku za 3G mreže ni za Wi-Fi, no unatoč tome je itekako internetski osviješten, i to u najsuvremenijem smislu riječi – s njime se dobivaju widgeti za Facebook i Twitter koji statuse i tvitove osvježavaju u realnom vremenu, za što više od podržanog EDGE-a nije ni potrebno.
Svidio nam se ekran s dijagonalom od čak 2,8 inča koji vrlo precizno reagira na pritiske, a zgodno je što se prilikom sastavljanja SMS-ova na njemu pojavljuje replika klasične mobitelske tipkovnice, a ne punokrvna QWERTY tipkovnica, čime je prelazak s bilo kojeg starijeg modela ove klase na uređaj s touchscreenom olakšan. Korisnički doživljaj dodatno poboljšava sučelje koje nalikuje crtanim filmovima, a tu su i sve više ili manje korisne aplikacije koje moderni telefoni podržavaju, uključivši i MP3 player i pozadinski fotoaparat. U tu se svrhu mobitelu memorija može nafilati microSD karticama, a pohvaljujemo i male dimenzije i masu te promjenjive pozadinske maske za aparat kakvih se u pakiranju dobiva tri.
Kako nekih osobitih nedostataka nismo uspjeli pronaći, zaključujemo da se radi o dobro osmišljenom, veselom proizvodu s kojim će svatko tko ga kupi biti vrlo sretan.
ukupna ocjena
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S3650 Corby

Po čemu to mogu maske biti loše?

 

Ja nemam nikakvih problema.

14 godina
offline
Samsung S3650 Corby

corby sam kupio 18.3. i dobio racun prije 2 tjedna da sam taj dan 77 mb prenosio i naplatili mi 90 kn za to

 

probavao sam facebook loginat se i google maps nista drugo

 

moguce?

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung S3650 Corby

Nemoguće, morao si nešto drugo pokrenut.

 

Google maps koristim svako malo i troši jako malo prometa, a ako si koristio facebook widget nema šanse da ti je on pocuclao 77 mb, taman da si išao i punu stranicu otvarat.

 

Osim toga corby nema nema baš brzi prijenos podataka, za napraviti 77 mb prometa bi mu trebalo dosta vremena.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.4.2010 15:59 (Vash).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Samsung S3650 Corby
Vash kaže...

Nemoguće, morao si nešto drugo pokrenut.

 

Google maps koristim svako malo i troši jako malo prometa, a ako si koristio facebook widget nema šanse da ti je on pocuclao 77 mb, taman da si išao i punu stranicu otvarat.

 

Osim toga corby nema nema baš brzi prijenos podataka, za napraviti 77 mb prometa bi mu trebalo dosta vremena.

samo widget sam koristio, znaci samo kao onaj wall di pises status nista drugo, onda mi je stara uzela mob i nesto probavala na njemu mozda je ona nekaj napravila

 

btw jel se moze vidjet na kojoj stranici je takav promet ostvaren?

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
14 godina
neaktivan
offline
Samsung S3650 Corby

Odi na internet preglednik mobitela pa probaj pogledat history ili pitaj t-com ili kod koga već jesi da ti izlistaju korištenje web prometa, barem vremenski period korištenja ili tako nešto.

 

Inače, dok god ti mob radi net promet ono plavo G u kutu pored signala ti je crvene boje, tako znaš da trošiš promet.

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Samsung S3650 Corby
Alex55 kaže...
Jedan moj prijatelj mi ne rekao da je Corby više mobitel za žene... Slažete li se vi s njim?

da ako si uzmes rozog :D

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S3650 Corby

Ja ga imam i mogu reći da je odličan.Tipkovnica se može podesiti da se zaključava automatski, vrlo lako se pristupa ikonama s laganim dodirom prsta.Ima tri radne površine te na njih se mogu stavljati svi widgeti koje možemo prstom odgurnuti sa sidebare-a na desktop.Omogućen je pristup Facebooku, Twitteru, Accuweatheru te Googleu.Također može i prepoznati pjesme kojima ne znamo naziv.Ima 2.0 Mpx kameru te slike možemo uređivati.Vrlo je lako upravljati tipkovnicom koja je virtualna te njom pisati poruke.S iznenađujućom cijenom dobije se jedan zbilja kvalitetan mobilni telefon.

Davor Bijelić
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung S3650 Corby

Ja ga imam :D ali zelim promijeniti masku i zanima me mogu li je gdje kupiti dosadile su mi ove moje...btw mob je odlican OBOZAVAM GA!

I.K
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung S3650 Corby

Po vašem mišljenju koji je bolji mobitel : samsung corby ili samsung s5230 ? Hvala unaprijed Namigiva

barbii
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S3650 Corby
Barbii kaže...

Po vašem mišljenju koji je bolji mobitel : samsung corby ili samsung s5230 ? Hvala unaprijed Namigiva

Dva veoma slicna mobitela,no mislim da je s5230 za niansu bolji. Ima malo veci ekran(3.0 inches naprema 2.8 inches) i bolju kameru(3MP naprema 2MP). To u stvarnosti  i nije neka velika razlika. Treba napomenuti da ces sa Corby-jem dobiti i tri poklopca u razlicitim bojama :)

Najbolje da odes u neki centar i tamo isprobas obadva i uzmes onaj koji ti bolje lezi u ruci....

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
13 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S3650 Corby

Hvala ,ipak ću uzeti samsung s5230 Smijeh

barbii
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S3650 Corby
Barbii kaže...

Hvala ,ipak ću uzeti samsung s5230 Smijeh

I meni je bolji Namigiva

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
13 godina
neaktivan
offline
Samsung S3650 Corby

jel neko zna gdje imaju da se kupe maske za corby, ali ne one sto se dobiju uz corby, vec one druge, malo drugacije i sarenije Cool

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice