Sony Ericsson Xperia Arc

poruka: 42
|
čitano: 20.231
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Ericsson Xperia Arc".
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia Arc

Samo da nema problema za zvucnikom....

"Ako je A uspjeh u životu, onda je A = x + y + z. X je rad, y je igra, z je držanje jezika za zubima." Albert Einstein
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia Arc

Jos da cijena bude "pristojna".. bilo bi dobro... {#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson Xperia Arc
mario1990 kaže...

Jos da cijena bude "pristojna".. bilo bi dobro... {#}

Najbolje da ce biti pristojna... bice 4500-5000kn

http://mobiyu.omgforum.net/forum.htm
14 godina
offline
Sony Ericsson Xperia Arc

Ček, zar su ovo na linku specifikacije? {#}

 

Pa, ima isti hardware kao X10... čini se samo nešto više rama, ili to nije ram memorija? U tom slučaju ima duplo manje od X10, iskreno se nadam da je to ram... Ili je to sve neka zabuna? U protivnom {#} Čak i reza ista, mrvicu veći ekran, što i nije pohvalno... 16m boja je očito namjerno onemogućeno na x10 kako bi x12 imao taj super feature, srećom na XDA, još se u njih pouzdam, ovo šta SE radi je tragično... Sve mi se čini da će moj idući mob biti HTC.

3D Designer
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Sony Ericsson Xperia Arc

Kako isti hardware? Ima novi CPU, novi GPU, više RAMa, veći i bolji ekran, bolju kameru...

14 godina
offline
RE: Sony Ericsson Xperia Arc
dejo6 kaže...

Kako isti hardware? Ima novi CPU, novi GPU, više RAMa, veći i bolji ekran, bolju kameru...

 

Snapdragon na 1GHz? To ima i X10. Ne znam koliko rama ima. Ekran je bolji ako je veći? Reza je ista, za mene je to lošije, ne bolje. Kamera je ista, 8MPx. Jel ja gledam krive specifikacije? Ove na linku?

3D Designer
15 godina
offline
RE: Sony Ericsson Xperia Arc
Minoza kaže...
dejo6 kaže...

Kako isti hardware? Ima novi CPU, novi GPU, više RAMa, veći i bolji ekran, bolju kameru...

 

Snapdragon na 1GHz? To ima i X10. Ne znam koliko rama ima. Ekran je bolji ako je veći? Reza je ista, za mene je to lošije, ne bolje. Kamera je ista, 8MPx. Jel ja gledam krive specifikacije? Ove na linku?

X10 ima Qualcomm MSM8250 Snapdragon, a Arc Qualcomm MSM8255 Snapdragon koji je noviji i jači. X10 ima 384MB rama a Arc 512. Arc ima ekran sa Sony Mobile BRAVIA Engineom koji je bolji od onog na X10. Dalje Arc ima kameru sa Exmor R senzorom koji je bolji od onog na X10.

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_arc-3619.php

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_arc-review-553.php

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.1.2011 17:17 (dejo6).
15 godina
offline
Sony Ericsson Xperia Arc

I arc ima multitouch!!1{#}

Stoja
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony Ericsson Xperia Arc

A onda ok. Sada to već zvuči uvjerljivije...

3D Designer
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony Ericsson Xperia Arc

I ima HDMI mirroring

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson Xperia Arc
stevan94 kaže...
mario1990 kaže...

Jos da cijena bude "pristojna".. bilo bi dobro... {#}

Najbolje da ce biti pristojna... bice 4500-5000kn

Onda ga bolje cekati na njuskalu.. {#}

13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia Arc

Kada dolazi u t-mobile?

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony Ericsson Xperia Arc

evo malo i full preview

11:16 min

 

15:19 min

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.1.2011 22:33 (fighterZu).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia Arc

Kada ovaj mobitel dolazi u prodaju?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia Arc

odlican telefon...

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.2.2011 19:36 (coky__vk).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia Arc
coky__vk kaže...

odlican telefon...

bas ni nisam oduševljen:

Interna memorija: 512 MB, a bugovci kažu da nema multitouch...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia Arc
max1919 kaže...

bas ni nisam oduševljen:

Interna memorija: 512 MB, a bugovci kažu da nema multitouch...

  A na službenim SE stranicama piše da ima multi touch..kome vjerovati? -.-''

 

Inače, konstrukcijski mi se telefon ne sviđa. Ovako udubljeni luk čini konstrukciju slabijom, i manje je dopušteno naprezanje. Također, kada se drži na stolu/klupi recimo, i tipka se, djeluje smično opterećenje na ekran.

 

ali da je lijep, je :)

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
15 godina
odjavljen
offline
Sony Ericsson Xperia Arc

Na temelju čega Vi gospodo ocjenjujete ovaj telefon. Na temelju reklame?

Volio bih nekoga iz prve ruke da napiše opis ovog uređaja, kao što sam ja napisao za X10i.

Možda se nećemo svi složiti s tim opisom, ali jedino meritorno je ocjena iz prve ruke. Zaboravite reklame i linkove.

Samo toliko.

Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia Arc
Xperia Arc je daleko od konkurencije u dizajnu, a na tržištu po kvaliteti ekrana je u vrhu. Nikakav Galaxy S II, dual core proc im ne donosi vatrene performanse u normalnom korištenju, već samo waista bateriju koja ne traje duze ni od ipad-a.

Dovoljno dobro ?
Pliz regajte se i osvojite Steelseries nagrade - http://steelseries.com/10?code=3I8qJfn8
14 godina
protjeran
offline
Re: Sony Ericsson Xperia Arc
A kojem to smartphoneu baterija traje dulje od ipada???
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia Arc
HTC Desire HD, Motorola Defy, HTC HD2, HTC Desire, HTC Desire Z, Motorola Milestone, Motorola Milestone 2, Motorola XT720, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy Ace, SE Xperia X10i, SE Xperia Arc, LG Optimus 2X, LG Optimus Black, HTC Incredible S, HTC Incredible, Motorola Atrix. Mislim da je to popis, mozda jos par nedostaje, da nisi toliki Applefan možda bi i shvatio.
Pliz regajte se i osvojite Steelseries nagrade - http://steelseries.com/10?code=3I8qJfn8
14 godina
protjeran
offline
Re: Sony Ericsson Xperia Arc
Mitch kaže...
HTC Desire HD, Motorola Defy, HTC HD2, HTC Desire, HTC Desire Z, Motorola Milestone, Motorola Milestone 2, Motorola XT720, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy Ace, SE Xperia X10i, SE Xperia Arc, LG Optimus 2X, LG Optimus Black, HTC Incredible S, HTC Incredible, Motorola Atrix. Mislim da je to popis, mozda jos par nedostaje, da nisi toliki Applefan možda bi i shvatio.

O boze. Iphoneu 4 baterija traje duze od svih nabrojanih pa ne traje ko ipadu. Kako to?? Nemas ti pojma sta govoris...

 

 

15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia Arc
Nemam pojma ?
Svi, ama baš svi telefoni su testirani tako da se upalio 720p crtić na 100% baterije i onda se štopa vrijeme autonomije.
iPhone 4 rezultati - 120% filma
Xperia Arc - 210% filma
Pliz regajte se i osvojite Steelseries nagrade - http://steelseries.com/10?code=3I8qJfn8
14 godina
protjeran
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia Arc
Onda se čini da sam dobio loš primjerak iPhone-a te iPad-a, jer sam imao oba.

iPad 3G od 16 GB kojeg sam kupio nije držao moj video u cinex-u duže od 204 minute. Makar je bilo sve ugašeno.
Xperia Arc je video istih kodeka i gotovo iste duljine držala 161 minutu.
iPhone 4 je držao 128 minuta
Pliz regajte se i osvojite Steelseries nagrade - http://steelseries.com/10?code=3I8qJfn8
14 godina
protjeran
offline
Re: Sony Ericsson Xperia Arc
Mitch kaže...
Onda se čini da sam dobio loš primjerak iPhone-a te iPad-a, jer sam imao oba.

iPad 3G od 16 GB kojeg sam kupio nije držao moj video u cinex-u duže od 204 minute. Makar je bilo sve ugašeno.
Xperia Arc je video istih kodeka i gotovo iste duljine držala 161 minutu.
iPhone 4 je držao 128 minuta

Ma o cemu brboces? U kojoj aplikaciji vrtis video na iphoneu/ipadu?? Gleda se defaultni video player koji izdrzi oko 10 sati videa (malo vise na ipadu, nesto manje na iphoneu).

 

Uostalom, ne znam zasto raspravljam sa 13 godisnjakom koji vjerojatno nije ni prismrdio smartphoneu u zivotu..

 

EOD

 

P.S. izmisljeni podatci iz prijasnjeg posta (120% iphone i 210% xperia) ti se ne poklapaju s izmisljenim podacima iz ovog posta (128min iphone i 161 min xperia). Trollu jedan.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.3.2011 20:52 (ansha).
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia Arc
imao sam iPad, stoposto.

Mogu dokazati.

Ovo da nisam prismrdio smartphoneu si mos zagurat u onu stvar.
Pliz regajte se i osvojite Steelseries nagrade - http://steelseries.com/10?code=3I8qJfn8
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia Arc
ansha kaže...
Mitch kaže...
Onda se čini da sam dobio loš primjerak iPhone-a te iPad-a, jer sam imao oba.

iPad 3G od 16 GB kojeg sam kupio nije držao moj video u cinex-u duže od 204 minute. Makar je bilo sve ugašeno.
Xperia Arc je video istih kodeka i gotovo iste duljine držala 161 minutu.
iPhone 4 je držao 128 minuta

Ma o cemu brboces? U kojoj aplikaciji vrtis video na iphoneu/ipadu?? Gleda se defaultni video player koji izdrzi oko 10 sati videa (malo vise na ipadu, nesto manje na iphoneu).

 

Uostalom, ne znam zasto raspravljam sa 13 godisnjakom koji vjerojatno nije ni prismrdio smartphoneu u zivotu..

 

EOD

 

P.S. izmisljeni podatci iz prijasnjeg posta (120% iphone i 210% xperia) ti se ne poklapaju s izmisljenim podacima iz ovog posta (128min iphone i 161 min xperia). Trollu jedan.

lijepo piše da je ovo sa minutama moj video a ovo sa postotkom crtić, da znaš čitat ne bi ti škodjelo

 

ignore -.-

Pliz regajte se i osvojite Steelseries nagrade - http://steelseries.com/10?code=3I8qJfn8
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia Arc

Kad će više doći taj arc u nas?

prije nekih mjesec dana prodavač u vipu mi je rekao da im uskoro dolazi nova xperia :(

01000010 01110010 00000111 01111000 ||
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia Arc

Ma i ja se pitam, očito je da su oni na Vipu mislili na Xperiu X8, a ovako šire se glasine da će novi modeli xperia kao i arc, neo i neki drugi biti izdani u limitiranom primjercima zbog situacije u Japanu. Oštetili su neka postrojenja a osim toga oni su morali tražiti alternativne dijelove  i to znači da će biti skuplji možda ga nebude u Hrvatskoj. 

početnici ili napredni posjetite wiki.open.hr ili www.linuxzasve.com i naučit čete više o linuxu
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice