Sony Xperia SP

poruka: 96
|
čitano: 55.996
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Xperia SP".
14 godina
protjeran
offline
Sony Xperia SP

Xperia Z, ZL, ZR i Tablet Z od danas dobivaju Android 4.3

 

Preostali su Xperia SP, T i V.

 

Novi softver (Android 4.3) za Xperiju SP je upravo certificiran tamo gdje se to obično radi (http://www.ptcrb.com/vendor/complete/view_complete_request_guest.cfm?modelid=23021), a to bi značilo da bismo Android 4.3 mogli početi dobivati od sljedećeg ponedjeljka (30.12.2013.), ako su procjene nekih ljudi na netu točne.

 

Jasno, treba i dalje biti strpljiv jer neće sve zemlje odjednom dobiti pristup nadogradnji, a tu su i operateri koji još na čisti firmware vole zalijepiti svoje dodatke, a to zna potrajati. Kod nas Xperiju SP prodaje jedino Tele2, tako da tu ne vlada gužva.



 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony Xperia SP
Zanimljivo ce biti viditi koja ce prva regija dobiti update, nista nego cekat
FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia SP

IMAM SONY XPERIU SP ALI IMAM JEDAN PROBLEM KADA KRENEM UPALIT MOBITEL POJAVI MI SE SAMO SONY I ODMA SE UGASI I TAKO PAR PUTA ZABLICA SONY I TO JE TO JELI ZNA NEKO UCEMU JE PROBLEM??HITNOO

ante
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia SP

ja imam problem, jer nemogu skrolat od gore prema doli, da ugasim neke postavke, već kad okrenem mob vodoravno, onda tek. Jel izaša update?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony Xperia SP

updatea ni blizu, a da neće rotira prvi put čujem..

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia SP
trebam pomoc hitno! updateo sam xperiu sp na 4.3 android i uzasno je sporija, imali neki nacim da spustim na original verziju?
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia SP

ko mene je sasvim ok, radim ko i na prijašnjoj verziji, malo izmjena, ali ništa pretjerano..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia SP

Jel vam radi kad skorlate ekran od gore prema doli?? Ja ću tek napravit update kad dođem doma jer sam na službenom putu. Kakvi su dojmovi 4.3 ??

 

Poslano sa Sony Xperia SP

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia SP

za sad radi sve normalno, samo mi se čini da malo više guta bateriju, a možda se varam nisam ga puio od update-a.... izmjene u tipkovnici kod pisanja poruku (po meni veliki plus), kod poziva i javljanja, uglavnom više dorađeno i sve u svemu za sad zadovoljan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia SP

Jel vam radi kad skorlate ekran od gore prema doli kao što je prikazano u slici u prilogu?

 

Ja s tim imam veliki problem, jer nemogu ugasit/upalit neke funkcije kao npr, mobilni podatci, wifi i sl..

Kako s tim riješit problem?

 

Poslano sa Sony Xperia SP

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony Xperia SP
Kod tebe je problem fizicke naravi ne software,
Možda je malo sporiji, al skoro neprimjetno, opet
nisu rjesili dobro automatsko osvjetljenje, problemi
s wifiom su rjeseni iako mi je pravi test kad dodem
doma i vidim u odnosu na staru xperiu s raspon spajanja.
To je to za sad, manje puta mi se desi da nakon sta zakljucam mob i opet ga idem otkljucat ostane crn ekran, bateriju treba malo istestrirat
FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia SP

Meni ne radi kad skrolam od gore prema doli {#}

 

Užas ljuti to, jer onda moram vodoravno okrenut mob da bi ugasi neke obavijesti

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony Xperia SP
Ne responzivna tipka back kad sam na netu tj. Dolphin brosweru, sporije se puni i da primjetim da je sporiji!
FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony Xperia SP

Promjene su, koliko vidim, uglavnom vizualne prirode. Ali trajanje baterije je skraćeno, kao i vrijeme odaziva. Nekako mi se čini sporijim. {#}

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia SP

Jel postoji nacin za spustanje na stari android? Wifi konekcija je idlicna sad, ljepse sve izgleda ali mi mobitel steka jako, kad ocu upisat neku poruku cekam oko 15 sekundi da mi se tipkovnica ucita, tako i kod task managera ili kako se vec zove ovo pokraj home buttona, sve u svemu bolje cu imat losu wofi konekciju nego kantu od mobitela. Isto tako kad ugasim ekran nemogu ga palit iducih minutu dve jer zablokira. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Xperia SP
lukx34 kaže...

Jel postoji nacin za spustanje na stari android? Wifi konekcija je idlicna sad, ljepse sve izgleda ali mi mobitel steka jako, kad ocu upisat neku poruku cekam oko 15 sekundi da mi se tipkovnica ucita, tako i kod task managera ili kako se vec zove ovo pokraj home buttona, sve u svemu bolje cu imat losu wofi konekciju nego kantu od mobitela. Isto tako kad ugasim ekran nemogu ga palit iducih minutu dve jer zablokira. 

tebi je to onda hebeno, može se samo nisam roota ni flasha ima 3-4 god,

prolistaj malo po xda forumu 100% ćeš nać kako

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
13 godina
offline
Re: Sony Xperia SP

Mobitel mi je radio brutalno do ovog zadnjeg update-a. Danas mi se prvi put ugasio sam od sebe, baterija na 97%, znaći pun mobitel. {#}

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia SP

Znaci ako flasham, moram naci stari taj android i nece otic garancija i nista? Nisam siguran ocu znat al vrijedi pokusat

13 godina
offline
Re: Sony Xperia SP

Nije ti rekao da postoji šansa da zabrikaš mobitel, a onda ga moraš nositi na servis. I zadnje koliko sam ja čuo, flashanje poništava garanciju. Barem je tako u TELE2

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia SP
Hmm, stvarno neznam sta da radim, da izdrzim s stekanjem + imam bolju wifi konekciju pa da cekam android 4.4 (ako izade za xperiu sp, trebao bi) ili da isprobavam
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia SP

Sta ovo treba znaciti? Pritisnio sam par pura tu tipku i pisalo je you are now a developer

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia SP

Odlucio sam flashat mobitel na 4.1.2. jer je 4.3 pakao. Moze pi mi neko objasniti kako flashati i dati mi posljednji 4.1.2 firmware koji trebam flashati?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony Xperia SP

Ovdje ćeš naći sve za sony sp i općenito za smart mobitele.

 

http://forum.xda-developers.com/xperia-sp

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia SP
Jos jedno pitanje, jel ja mogu instalirati ovaj rom posto je ceski valjda? Oce mi sve normaolno raditi? Pomoc hitno
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia SP
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia SP

I ja sam update-ovala na 4.3 i zanima me kako nastimati da kada udjem u postavke ili poruke pozadina i slova ne budu bijela?? Pokusavala sam sa temom, ali nije do toga.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony Xperia SP
Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
9 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia SP

Pozdrav , kupio sam na Mtel mreži Sony SP, prije toga sam koristio Sony S, i nisam imao problema sa tel.

Sony SP ima novi softver ali jako loše radi, prilikom skidanja aplikacija potamni ekran (crn) zablokira tel

na nekih 15 sekundi. Nosio sam na reklamaciju i oni su upisali nanovo softver 4,3 ali isti problem.

Kod korištenja Viber-a kada pozivam poziv traje par sekundi i prekida.

Imali ko slični problema sa tel da bi pomogao... Hvala.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia SP

Pozz,mozda ovo nije tema za to,ali,namjeravam kupiti Xperiu SP,neki mobitel srednjeg ranga do 1600 kuna sa sto boljom kamerom,eh sad,mozda je najbolje uzeti SP,ali citao sam vase komentare i pomalo ste me odvukli od njene kupnje zbog svih tih problema,pa mene zanima,sta mi vi preporucavate ? da uzmem SP ili da mi predlozite neki mobitel do 1600 kuna ?

LoL-aš
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony Xperia SP

Ne uzimati xperiu SP!! Svaki update koji izbace van, mobitel sve lošije radi. Na serijali nikad nisam imao takve bugove i smrzavanja. Sad mi se resetira sam od sebe, kamera se uključuje sama od sebe, gasi se iz nepoznatog razloga, ma užas. Sve teže mi ga je koristiti....

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice