Matx case modding

poruka: 12
|
čitano: 5.265
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Modding starog matx kucista

Evo posto si razmisljam neisplati mi se bezveze bacit 450 kuna za nzxt vulcan, danas sam nasao neko siemensovo matx kuciste u podrumu, ono pa zasto nebi to iskoristio :D zasad mislim rezat kostur,osmirglat, pa ofarbat u crno, stavit pleksi i ostalo (rupe za kablove...), navecer cu stavit slike sta imam najkasnije sutra. timmyju zg cu ukrast rog-ov logo :D i meni isto ide na straznju stranicu. 

PS ovaj projekt bi mogao trajat malcice duze, jer eto moram skolu rjesavat!{#}

 

Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Modding starog matx kucista
mislavgray kaže...

Evo posto si razmisljam neisplati mi se bezveze bacit 450 kuna za nzxt vulcan, danas sam nasao neko siemensovo matx kuciste u podrumu, ono pa zasto nebi to iskoristio :D zasad mislim rezat kostur,osmirglat, pa ofarbat u crno, stavit pleksi i ostalo (rupe za kablove...), navecer cu stavit slike sta imam najkasnije sutra. timmyju zg cu ukrast rog-ov logo :D i meni isto ide na straznju stranicu. 

PS ovaj projekt bi mogao trajat malcice duze, jer eto moram skolu rjesavat!{#}

 

Sretno sa radom :D 

Bas me zanimaju slike kak sad kuciste izgleda:...

Karlovačko ^^
13 godina
neaktivan
offline
Matx case modding

Da, daj nam slike tog kučišta da mi u međuvremenu možemo malo maštati. {#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Matx case modding

nazalost, dragi citatelji nemam cime slikat trenutno, a izgleda do daljnjeg...

zasad sam zrezao sav "suvisan" lim, :P te jos ima neke detalje koje ocu dovrsit hehe, sad jos jedno pitanje

uvezi plexija

na bocnu stranu jos nemrem odlucit dal da plexi stavim iznutra i zaljepim silikonskim kitom ILI izvana

ovako na ovom kejsu je stavljen izvana...http://hardforum.com/showthread.php?t=1579439

tako da se nemrem odlucit, tamo gdje bi trebala doc prednja plastika isto ide pleksi

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.10.2011 15:55 (mislavgray).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Matx case modding

evo ofarbano, jos samo pleksi zrezat, stavit i slike cu stavit! {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Matx case modding
mislavgray kaže...

nazalost, dragi citatelji nemam cime slikat trenutno, a izgleda do daljnjeg...

zasad sam zrezao sav "suvisan" lim, :P te jos ima neke detalje koje ocu dovrsit hehe, sad jos jedno pitanje

uvezi plexija

na bocnu stranu jos nemrem odlucit dal da plexi stavim iznutra i zaljepim silikonskim kitom ILI izvana

ovako na ovom kejsu je stavljen izvana...http://hardforum.com/showthread.php?t=1579439

tako da se nemrem odlucit, tamo gdje bi trebala doc prednja plastika isto ide pleksi

mislim da bi bolje izgledalo kad bi plexi stavio iznutra.

13 godina
neaktivan
offline
Matx case modding

Ajde slike nestrpljivi smo :PPP

Fight for your life!
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Matx case modding

nestalo boje, taman mislio jedna boca dosta ... danas po novu, a ubodna je na servisu zavrsila... (ne mojojm krivicom :D) tak da moram smislit nekog ko ce mi plexi zrezat ili se mozda vrati pila do petka

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Matx case modding

Jbg..:/ al jel imas mob il nesto bilo kaj sam da nabrzaka poslikas malo.

Fight for your life!
15 godina
offline
Re: Matx case modding
mislavgray kaže...

nestalo boje, taman mislio jedna boca dosta ... danas po novu, a ubodna je na servisu zavrsila... (ne mojojm krivicom :D) tak da moram smislit nekog ko ce mi plexi zrezat ili se mozda vrati pila do petka

  Ne treba ti ubodna za rezati pleksi. Ja sam svoj rezao tako što sam po crti prolazio šilom, i kada sam prošao 10-ak puta (napravio udubinu) jednostavno prelomio. Puno je lakše tako, barem meni. A pleksi svakako probaj iznutra zaljepiti, silikon bi trebao držati.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011
12 godina
neaktivan
offline
Re: Matx case modding
HE JUMP kaže...

Jbg..:/ al jel imas mob il nesto bilo kaj sam da nabrzaka poslikas malo.

 ako ima kakva eksterna kamera za nokiu 3310 za koju neznam volio bih znat :D

13 godina
neaktivan
offline
Re: Matx case modding

LoL xDD

Fight for your life!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice