Zidni nosač za monitor

poruka: 7
|
čitano: 12.652
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Zidni nosač za monitor

Od kako sam kupio novi monitor koji ima mogućnost za montažu na zid htjel sam to, ali pošto su ti nosači dosta skupi odlučio sam se na samogradnju, sve sta mi je trebalo imao sam doma tako da nisam potrošio ništa novaca i trebalo mi je nekih 3 sata za napraviti i osmisliti. Ima mogućnost okretanja lijevo i desno, uglavnom sve mozete vidjeti na slikama, zaboravio sam slikati prije pa evo slike s interneta.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.8.2014 18:22 (laux).
Moj PC  
12 0 hvala 2
16 godina
odjavljen
offline
Zidni nosač za monitor

Svaka čast na trudu, ideji i realizaciji. Jedino se ne salžem da su zidni nosači skupi. Ja sam kupio ovaj sa linka. Istina zglob mu je bio jako labav za 27" monitor pa sam mu morao pošteno pritegnuti maticu kako bi dobio na stabilnost, npr. da ekran sam od sebe ne mijenja smijer. Za tu šaku kuna imaš nosač na kome možeš zakretati monitor po vertikali i horizontali te poput kazaljke sata, želiš li ga okomito ili vodoravno. 

 

http://www.protis.hr/products/details/roline-value-lcd-monitor-wall-mount-kit-3-joints-black-max-arm-length-100mm--load-capacity-15kg/40331

 

 

ovaj npr. može isto što i tvoj ručni rad

http://www.protis.hr/products/details/roline-value-lcd-monitor-wall-mount-kit-2-joints-black-max-arm-length-60mm--load-capacity-15kg/40328

 

Ima ih dosta po 60-70 kn.

 

Ali još jednom pohvala za trud, djeluje zbilja stabilno i praktično.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.8.2014 19:13 (XXX).
Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Zidni nosač za monitor

Hvala, nisam ni znao da ima tako jeftinih, sjecam se da sam prije 4-5 mjeseci gledao pa nisam nasao nista ispod 150kn, možda nisam dovoljno tražio. Ali ipak ja vise volim nesto sam napraviti nego kupiti, a i ustedio sam 50kn.   {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Zidni nosač za monitor

Brate svaka cast na izradi ali ja se ne bih usudija obisiti monitor o tako tanak limić ..ocu rec da si moga to i kvalitetnje napravit ... :D
al dobro je za prvu ruku 

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
10 godina
neaktivan
offline
Re: Zidni nosač za monitor

XXX

 

Pozdrav,

znam da je tema jako stara, ali taj nosač je još uvijek moguće nabavit i mislio sam ga kupit, pa bi te zamolio ako još imaš monitor namontiran na njega da poslikaš kako sve to skupa izgleda. Hvala puno 

01101100011101010110101101100001
6 godina
offline
Zidni nosač za monitor

Tema je stara ali možda mi možete pomoći.

Htio bih da namontiram nekakav nosač za monitor pored kreveta tako da kad legnem prije spavanja mogu nešto pročitati i sl.a da je monitor iznad glave i kad završim da ga odgurnem u stranu.

Sada koristim laptop ali ponekad zaspim i padne mi na pod a i bole me ruke od držanja laptopa.

Volio bih kad bi se mogao nabaviti takav nosač ili se moram upustiti u samogradnju pa mi u oba slučaja trebaju preporuke i savjeti na šta treba paziti.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Zidni nosač za monitor

Nisam odusevljen tim zidnim nosacima...ove "arm" izvedbe su mi puno bolje, samo dosta skupe...

https://www.amazon.de/dp/B00MIBN16O/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=2V4PT4S7JJALY&coliid=I3NDBUOMN0LNUS&psc=1

 
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice