Moj prvi case mod :)

poruka: 51
|
čitano: 12.955
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Moj prvi case mod :)

Imao sam zelju vec duze vrijeme napraviti neki mod na svome kucistu pa sam to onda i napravio.... Nije nista posebno ali za mene je dobro i sada... Jos moram kupiti cooler za cpu te jos koji keks rama i bit ce ok komp....

Od moda sam samo izrezao bocnu stranicu, kupio X2 crvene neonske lampe, kupio 1 vent obican te nasao neku naljepnicu i zaljepio je na bocnu stranicu... Dakako da ovo nije kraj mog modda, u skoroj buducnosti cu staviti jos pokoju stvarcicu da bude bolje... Nadam se da ce vam se svidat moj prvi mod...  Cool

Da...
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.5.2009 11:09 (Trop).
Moj PC  
25 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Moj prvi case mod :)

Lijepo,lijepo..Svaka castSmijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Moj prvi case mod :)

Nije lose za prvi case mod, mada ja ne preferiram narancastu boju,nije mi ni losa... Cool

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Moj prvi case mod :)
Trop kaže...

Imao sam zelju vec duze vrijeme napraviti neki mod na svome kucistu pa sam to onda i napravio.... Nije nista posebno ali za mene je dobro i sada... Jos moram kupiti cooler za cpu te jos koji keks rama i bit ce ok komp....

Od moda sam samo izrezao bocnu stranicu, kupio X2 crvene neonske lampe, kupio 1 vent obican te nasao neku naljepnicu i zaljepio je na bocnu stranicu... Dakako da ovo nije kraj mog modda, u skoroj buducnosti cu staviti jos pokoju stvarcicu da bude bolje... Nadam se da ce vam se svidat moj prvi mod...  Cool

Super si to napravil.
Kak si riješio kablove i kak si zaljepio (prepotstavljam) pleksiglas ?
Benzin 20 Kn. Upaljač 7 Kn. Gledati kako škola gori, neprocijenivo ! Za sve ostalo tu je MasterCard.
15 godina
offline
Moj prvi case mod :)

Bravo Trop lijepo izgleda ;)

xfire: ivan01992 / msn: ivanpijepivo@hotmail.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.5.2009 11:16 (BORG).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Moj prvi case mod :)
Mitch kaže...
Trop kaže...

Imao sam zelju vec duze vrijeme napraviti neki mod na svome kucistu pa sam to onda i napravio.... Nije nista posebno ali za mene je dobro i sada... Jos moram kupiti cooler za cpu te jos koji keks rama i bit ce ok komp....

Od moda sam samo izrezao bocnu stranicu, kupio X2 crvene neonske lampe, kupio 1 vent obican te nasao neku naljepnicu i zaljepio je na bocnu stranicu... Dakako da ovo nije kraj mog modda, u skoroj buducnosti cu staviti jos pokoju stvarcicu da bude bolje... Nadam se da ce vam se svidat moj prvi mod...  Cool

Super si to napravil.
Kak si riješio kablove i kak si zaljepio (prepotstavljam) pleksiglas ?
 Kablove sam sa vezicama vezo za kuciste i mucio se s tim jer su sugavi hh.... A pleksi sam ljepio sa dvoslojnom trakom..... Cool
Da...
15 godina
neaktivan
offline
Moj prvi case mod :)

dobro urađeno,po meni bi bilo bolje da si uzeo plave neonke i da si stavio jednu na dno i jednu na vrh kućišta

90% forumaša ima u potpisu nešto sa 90% ovoga i 10% onoga,ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis.Ko zna da ne zna - najveći je
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.5.2009 12:14 (pod009).
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Moj prvi case mod :)
pod009 kaže...

dobro urađeno,po meni bi bilo bolje da si uzeo plave neonke i da si stavio jednu na dno i jednu na vrh kućišta

 Plavih nije bilo... A sta se tice ovoga, ne stane mi na vrh gore jer mi je predugacka neonka.... Smeta mi napajanje.... Neodlučan
http://www.bug.hr/forum/topic/samogradnja/moj-prvi-case-mod/24920.aspx
16 godina
offline
Moj prvi case mod :)

Malo precrveno za moj ukus, ali palac gore za posao.

Savjet: ofarbaj case iznutra u crno kao i prednju masku, stavi bjele neonke i cooler i da vidiš kako će izgledat. Crno bijeli svijet

dotore1
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.5.2009 12:23 (doktor1).
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Moj prvi case mod :)
doktor1 kaže...

Malo precrveno za moj ukus, ali palac gore za posao.

Savjet: ofarbaj case iznutra u crno kao i prednju masku, stavi bjele neonke i cooler i da vidiš kako će izgledat. Crno bijeli svijet

 Tako nesto i planiram ali sve to kosta, ne puno ali za jednog 14-godisnjaka dosta... Belji se
http://www.bug.hr/forum/topic/samogradnja/moj-prvi-case-mod/24920.aspx
16 godina
offline
Moj prvi case mod :)

S čime si zaljepio pleksiglas jer ja planiram isto to napraviti sa svojim kučištem.

That was awesome
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Moj prvi case mod :)

Sa obicnom dvoslojnom trakom...

http://www.bug.hr/forum/topic/samogradnja/moj-prvi-case-mod/24920.aspx // Temperature na kompu mi poludile... :S
Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Moj prvi case mod :)

svaka čast za mod, nego koliko si to ukupno platio? zanima me otprilike cijena toga, jednog dana mislim i ja to napraviti... ;)

šta gledaš u ovaj potpis, rađe zuri u sunce ili tako nešto
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Moj prvi case mod :)

Meni se sviđa naranđasto(crveno) svijetlo od neonki jel stalno viđam zelene ili plave neonke koje su postale dosadne za gledanje.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Moj prvi case mod :)

Pridruzujem se pohvalama. Izgleda vrlo uredno i jednostavno, a to je dobra kombinacija za ljepo

Death is not the end, she is a new beginning
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Moj prvi case mod :)

Nisam nista previse kupovao.... Za neonke sam dao 70kn, a plexi sam imao doma... Tako da, vrlo jeftino, a meni puno ljepse nego zatvoreno kuciste.... Onako malo za foru... Namigiva

 

Jos bi samo trebo koji vent nabacit unutra i bilo bi ljepse....

Fala na pohvalama Smijeh

http://www.bug.hr/forum/topic/samogradnja/moj-prvi-case-mod/24920.aspx // Temperature na kompu mi poludile... :S
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Moj prvi case mod :)

dobro si to napravil Osmijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Moj prvi case mod :)

Sviđa mi se,super si to napravio...

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Moj prvi case mod :)
Trop kaže...

Nisam nista previse kupovao.... Za neonke sam dao 70kn, a plexi sam imao doma... Tako da, vrlo jeftino, a meni puno ljepse nego zatvoreno kuciste.... Onako malo za foru... Namigiva

 

Jos bi samo trebo koji vent nabacit unutra i bilo bi ljepse....

Fala na pohvalama Smijeh

aa samo si triba otkinit stranicu tako da se nevide kavezi za hdd i dvd rom a pomogućnosti opiturat kućište iz nutra inaće je ok a moglo je bit i puno bolje

 

I Jadantisi
14 godina
neaktivan
offline
Moj prvi case mod :)

E a kak te neonke rade?u šta se to treba uključit?

Punk's not dead!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Moj prvi case mod :)

U napajanje.

 

Vuče na Firefox ;)

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Moj prvi case mod :)

Ok.

Punk's not dead!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Moj prvi case mod :)

svaka cast trop skidam kapu...Belji se

...samo me zanima di se te neonke ukopčaju, čuo sam u napajanje ali gdje dali postoji neki poseban kabli za to ili...?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Moj prvi case mod :)

svaka čast, boja je odlična ;))

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Moj prvi case mod :)
s čime si rezo bočnu stranicu?
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Moj prvi case mod :)
system kaže...

svaka cast trop skidam kapu...Belji se

...samo me zanima di se te neonke ukopčaju, čuo sam u napajanje ali gdje dali postoji neki poseban kabli za to ili...?

Neonke ti idu na obican Molex prikljucak koji ide sa napajanja... Slika 1

stipica_zd kaže...

svaka čast, boja je odlična ;))

Fala... Smijeh

RPG vs TENK kaže...
s čime si rezo bočnu stranicu?

Bocnu stranicu sam rezao sa obicnom fleksom isto kao i plexi... Cool

Slika 1 Slika 1
http://www.bug.hr/forum/topic/samogradnja/moj-prvi-case-mod/24920.aspx // Temperature na kompu mi poludile... :S
15 godina
neaktivan
offline
Moj prvi case mod :)

Mozda nema veze sa temom ali ima sa modom... 

 

Posto kada mi je kuciste zatvoreno dok igram grafa mi se pregrijava te mi FPS naglo padne na 5-10, a kada ga otvorim kuciste odmah se popne na 200-250... 

 

Sada imam jedan vent 120mm kojeg bi stavio na bocnu stranicu da puse u grafu pa da vidim dal bi bilo problema, 

pa ako netko ima sablonu za busit rupice za vent da mi posalje pa da probam...Cool

 

Hvala 

http://www.bug.hr/forum/topic/samogradnja/moj-prvi-case-mod/24920.aspx // Temperature na kompu mi poludile... :S
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Moj prvi case mod :)
Trebaš pametno organizirati protok zraka, dakle nije bitno samo da ti zrak puše na grafički, bitnije je čak da topli zrak izlazi van.

Napravi si shemu kompletnog protoka i onda napravi nešto.
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Moj prvi case mod :)
Danny_HR kaže...
Trebaš pametno organizirati protok zraka, dakle nije bitno samo da ti zrak puše na grafički, bitnije je čak da topli zrak izlazi van.

Napravi si shemu kompletnog protoka i onda napravi nešto.

Hmmm... Moze pomoc oko toga???

Kako da to tocno napravim??? Neodlučan

http://www.bug.hr/forum/topic/samogradnja/moj-prvi-case-mod/24920.aspx // Temperature na kompu mi poludile... :S
16 godina
neaktivan
offline
Moj prvi case mod :)

Ma ne treba ti shema, dovoljno je da je unutrasnjost kabineta sto cistija. Mozes montirati jos jedan ventilator tamo pozada, da izbacuje topal zrak vani.

Danas kada postajem pionir ...
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice