Samsumg galaxy a3 2017

poruka: 5
|
čitano: 4.131
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Samsumg galaxy a3 2017 Problem

Uglavnom mobitel se iskljucija jer je osta bez baterije i sad kad san ja dosa kuci osa san ga stavit na punjac, ali kakoe utor izlizan valjda na jednj stranu punjac malo ispada a na drugu stoi unutra cvrsto. I ja kako san ga utika mslija san da je kriva str i 3 4 puta san utika i istika punjac i ostavija ga utikanog.

On je pokaza onaj logo baterije i ja sam se maka od njega i dosa nakon mozda 5 min i on je bija ugasen a oko utora za punjac ugrijan dosta i malo je zasmrdija. Znaci kad ga spoin na punjac on opet pokaze taj znak baterije i kad je triba punit on odbija nego se iskljuci i onda kako je spojen na punjac opet pokaze taj logo i iskljci se. I tako u krug...

Da napomenen da je mob star 2 god i da baterja nie bila nesto, znalo se dog kao nekidan npr da ima 10% i najednom 0%.

Jel zna neko strucniji ode jel to do baterije sta ne zeli punit, ja predpostavljan ali nisam strucna osoba.

.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsumg galaxy a3 2017

BUMP

Niko ne zna?

.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Samsumg galaxy a3 2017

može slika utora? možda je baterija, možda je utor. 

ako je utor oštećen/savinut/potrgan valjda je loš kontakt punjača i utora i to može uzrokovat zagrijavanje jer sva struja prolazi kroz malo područje. 

ako se zagrijava do te mjere da zasmrdi onda bi ti preporučio da više ne pokušavaš punit mobitel dok se problem ne riješi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsumg galaxy a3 2017

Sinoc dosa s posla i vrag mi neda mira i utikan ja njega oprt na punjac kad on nista, ko da ga nisan niti utika. Stisnen power tipku i on se ukljuci, dode onaj logo batrije ko uvik ali odjednom se krene punit najnormalnije... I ja ga nadgledan, nie se niti malo grija, najnormalnije se napunija i eo dns iman dva moba jer ovog testiran da vidin oce radit. I za sada sve noemalno, ne trosi nista brze bateriju i bez ikakvih problema...

.
10 godina
offline
Re: Samsumg galaxy a3 2017

Sinoc dosa s posla i vrag mi neda mira i utikan ja njega oprt na punjac kad on nista, ko da ga nisan niti utika. Stisnen power tipku i on se ukljuci, dode onaj logo batrije ko uvik ali odjednom se krene punit najnormalnije... I ja ga nadgledan, nie se niti malo grija, najnormalnije se napunija i eo dns iman dva moba jer ovog testiran da vidin oce radit. I za sada sve noemalno, ne trosi nista brze bateriju i bez ikakvih problema...

.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice