Samsung Galaxy A5 2016

poruka: 533
|
čitano: 201.456
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
x360gamer kaže...

 Reko je sve. Za cijenu po kojoj se prodaje je loš. Da košta 40% manje bio bi ok i guess

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
3300 kn... A na njuskalu vec sada ih se nade nove zapakirane za 2000 kn.
To mislim da je dobra ponuda...
Posto zacas izlazi s7 - pada cjena S6, a time bi i ovaj a5 mogao do ljeta past do 1,5k kn... + nece ih biti zapakiranih, vec ce biti koristeni 3 mj i garancija jos 21 mj, znaci.. Best buy.. Mozda budu i od 1300 kn, a to ce se onda isplatit :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
maks0806 kaže...
x360gamer kaže...

 Reko je sve. Za cijenu po kojoj se prodaje je loš. Da košta 40% manje bio bi ok i guess

 Rekao je neko svoje misljenje ;) to ne znači da je u pravu i da je njegovo mišljenje jedino relevantno i da se na temelju njega može suditi kakav je telefon......a i u testu mu ima pogrešaka, tipa da podrzava LTE 4, a ovaj mob podrzava LTE 6, onda u antutu testu je dobio skor 26k, ja nas svom bez problema 41k+, i to vise puta testirao ;) ako već radi test, onda neka ga radi kako treba, ili neka ga ne radi :) očito je toliko stručan da nezz instalirat antutu 3D bench dodatak :D

 

Baterija je čudo nad čudima :D meni već 3 dana i jos imam 30% .....mobitel je tip-top :) kakvi kinezi, i njihovi ćaomi redmi, meicu, zopo popo i ostala sranja ;)

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.2.2016 16:46 (King133).
12 godina
offline
Samsung Galaxy A5 2016

ja bez tog 3d bench dodatna i ne mogu pokrenuti test, tako da je sigurno ista i kod njega situacija, opet ako tebi ide iznad 40k score, ne mora znaciti da ce svakom. mada ne poricem da ima gresaka, desi se, zato ga kritikuj za ubuduće ;)

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016

Ovo je slika njegovog testa

 

http://mob.hr/blog/wp-content/uploads/noviupload/Screenshot_2016-02-14-11-09-55.png

 

Vidi se da nije uopce radio 3D test (pise tamo unsupported) ;) da je skinuo taj 3D dodatak, imao bi oko 40k+ score ;)

 

Primjetio sam malo po tim njegovim testiranjima da je prilično nerealan u vezi samsunga ;) npr. lenovo od 3k kuna sa 2GB RAM-a je super, a samsung od 3k kuna sa 2GB RAM-a je loš ;)

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.2.2016 20:25 (King133).
12 godina
offline
Samsung Galaxy A5 2016

cudno, jer ja nisam mogao pokrenuti benchmark dok nisam taj skinuo dodatak

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
Posto ima 2 verzije uredaja... Moram pitat zar nije exynos 7850 jaci od snapdragona 615?
Takoder i bolji po pitanju baterije?
Na netu nista konkretno ili direktne usporedbe nemogu nac...
Znam da je isti exynos ugradivan u S5 neo, a S5 je imao snap 801?
Koji je ekvivalent ovom exynosu?
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016

Ekvivalent ovom Exynosu 7580 bi bio Snapdragon 615(616) ;) koliko sam vidio, Exynos verzija ima bolje upravljanje sa baterijom.....Snapdragon verzija ima GPU Andreno 405 i podržava LTE kat. 4 ( mislim da je to ona verzija Galaxy a5 2016- A5100 ), dok Exynos 7580 verzija ima GPU Mali-T720MP2, i ima podršku za LTE kat. 6)

 

Uglavnom, na naše tržište Samsung ispuručuje verziju A510F, koja ima Exynos 7580, tak da bi ta verzij trebala imat bolje upravljanje baterijom i bit bolja od Snapdragon 615 verzije( po testovima Exynos verzija ima 5-6k bodova više na Antutu )

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
Evo rezultata Antutu benchmarka... Bez restarta, ciscenja i slicno... u normalnom radu napravljen test...
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
Onda ovo ispada vrlo dobra kupnja :) Ako govorimo o cjeni od 2000 kn, koliko kosta nov vakumiran prkeo njuske...

Nesto u rangu starog S5ice, s stedljivijim CPU-om i mozda boljim zaslonom?! Takoder, kvalitetnije izrade i meni osobno - ljepsi...
12 godina
offline
Samsung Galaxy A5 2016

Ne igram nešto previše igrice na mobitelu, al opalim tu i tamo Temple Run za ubijanje vremena. Osim igara, ne znam što to ovaj mobitel ne može, a jači i bolji može... 

 

Spajanje preko teamviewera, mailovi, uređivanje tablica meni spada pod svakodnevne aktivnosti i za to me služi odlično. A baterija je već prožvakana tema, po meni najveći adut ovog mobitela uz kvalitetu izrade! :)

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016

Ovo je moj Antutu rezultat

12 godina
offline
Samsung Galaxy A5 2016

Ma dajte molim vas, možda vam se sviđa mob, ali za duplo manje se može kupiti mob sa boljim hardverom. To je njegovo mišljenje, a ujedno i objektivno mišljenje koje bi svi trebali dijeliti. Soma ipo, ok ajd zbog ekrana i baterije, sve više od toga je već S5-G3 teritorij

Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy A5 2016

Zar mi nitko ne moze reci jel podrzava dual sim?? To mi je dosta bitno!!

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016

Mislim da ova verzija koja ja imam ne podrzava dual SIM ;) nisam testirao, ali kod sim kartice imam samo utor za microSD karticu,tak da ;) u mene je a-510F, a koliko sam skužio, verzija a-510FD je dual sim.....a dual sim verzija bi trebala imat na vrhu mobitela jos jedan utor za sim karticu/microSD ( ja imam sa desne strane mobitela utor u koji ide nano sim i microSD)

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.2.2016 0:32 (King133).
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
maks0806 kaže...

Ma dajte molim vas, možda vam se sviđa mob, ali za duplo manje se može kupiti mob sa boljim hardverom. To je njegovo mišljenje, a ujedno i objektivno mišljenje koje bi svi trebali dijeliti. Soma ipo, ok ajd zbog ekrana i baterije, sve više od toga je već S5-G3 teritorij

  1. Ne vidim razlog za bolji hardware, jer ovaj obavlja sve zadaće odlično.
  2. Kvaliteta izrade definitivno vrijedi cijene.
  3. A5 je daleko noviji mobitel od G3 ili S5 (što zbog garancije, što zbog trajnosti...).
  4. Planiran je upgrade na Marshmallow za A5. 
  5. Trajanje baterije i autonomija koju mobitel posjeduje je iznad većine mobitela na tržištu, a definitivno iznad oba koja si ti naveo.
  6. Nemaš pravo nametati objektivno mišljenje drugima, jer ovdje se priča isključivo o subjektivnom mišljenju i dojmovima mobitela ljudi koji su ga isprobali i koji ga koriste. 

 

Teško je govoriti koliko je Ferrari bolji od Mercedesa ako nisi vozio ni jedan ni drugi. :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.2.2016 8:08 (mjaneci3).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
mjaneci3 kaže...
maks0806 kaže...

Ma dajte molim vas, možda vam se sviđa mob, ali za duplo manje se može kupiti mob sa boljim hardverom. To je njegovo mišljenje, a ujedno i objektivno mišljenje koje bi svi trebali dijeliti. Soma ipo, ok ajd zbog ekrana i baterije, sve više od toga je već S5-G3 teritorij

  1. Ne vidim razlog za bolji hardware, jer ovaj obavlja sve zadaće odlično.
  2. Kvaliteta izrade definitivno vrijedi cijene.
  3. A5 je daleko noviji mobitel od G3 ili S5 (što zbog garancije, što zbog trajnosti...).
  4. Planiran je upgrade na Marshmallow za A5. 
  5. Trajanje baterije i autonomija koju mobitel posjeduje je iznad većine mobitela na tržištu, a definitivno iznad oba koja si ti naveo.
  6. Nemaš pravo nametati objektivno mišljenje drugima, jer ovdje se priča isključivo o subjektivnom mišljenju i dojmovima mobitela ljudi koji su ga isprobali i koji ga koriste. 

 

Teško je govoriti koliko je Ferrari bolji od Mercedesa ako nisi vozio ni jedan ni drugi. :)

 potpis.....

 

al ga ti maks0806 trolaš al stvarno.....dopusti ljudima da im se svidi drugi mobitel i neki ti spektar bude vise otvoreniji a ne samo g3 i sl. 

cujes samo ono sto zelis cuti....

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
Ima li koga da bi mjenjao A5 2016 za Xperiu Z3?
Xperia Z3 16GB Black
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016

Ni u ludilu ;) ja ga ne bi mijenjao ni za Z5 :)

12 godina
offline
Samsung Galaxy A5 2016

ma jel fakat cijena 2000kn, to mi nekako dodje premalo za ovaj telefon, s obzirom koliko samsung cijeni svoje uredjaje 


I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy A5 2016

Danas u trgovini sasvim slučajno uzmem A5 2016 i mislim si fora je ovaj S6. Iznenadio sam se jako pozitivno kad sam vidio da je zapravo A5 refreshan

Battlelog: Glavas_ZG
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
mjaneci3 kaže...
maks0806 kaže...

Ma dajte molim vas, možda vam se sviđa mob, ali za duplo manje se može kupiti mob sa boljim hardverom. To je njegovo mišljenje, a ujedno i objektivno mišljenje koje bi svi trebali dijeliti. Soma ipo, ok ajd zbog ekrana i baterije, sve više od toga je već S5-G3 teritorij

  1. Ne vidim razlog za bolji hardware, jer ovaj obavlja sve zadaće odlično.
  2. Kvaliteta izrade definitivno vrijedi cijene.
  3. A5 je daleko noviji mobitel od G3 ili S5 (što zbog garancije, što zbog trajnosti...).
  4. Planiran je upgrade na Marshmallow za A5. 
  5. Trajanje baterije i autonomija koju mobitel posjeduje je iznad većine mobitela na tržištu, a definitivno iznad oba koja si ti naveo.
  6. Nemaš pravo nametati objektivno mišljenje drugima, jer ovdje se priča isključivo o subjektivnom mišljenju i dojmovima mobitela ljudi koji su ga isprobali i koji ga koriste. 

 

Teško je govoriti koliko je Ferrari bolji od Mercedesa ako nisi vozio ni jedan ni drugi. :)

 Ali jesam, sve sam ih vozio i kazem, da kosta manje solidan mob bi bio, ovako ništa. To sa updateima kod samsunga mozes cucku pod rep, jedva da je flagshipe na mm doveo, ne ocekuj iznad marshmallowa na A5

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016

Nisam nigdje napisao da očekujem iznad marshmallowa.

 

I sorry, al nisi ni na jednu od mojih stavki argumentirano odgovorio nego i dalje inzistiraš na svojem subjektivnom mišljenju. Ja svojeg nisam platio ni kune, a da jesam, vrijedio bi svake kune koju bi platio.

12 godina
offline
Samsung Galaxy A5 2016

koliko vam dugo izdrzi baterija na mobitelu odprilike??

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy A5 2016

ja sam imo G2 prije A5 i znaci jednako koristim telefon kao i prosli g2,na g2 jedva 1 dan tj navecer punjene prek noci a sad puna 2 dana... baterija na tel je stvarno show!nadam se da ce sto duze tako trajat

 
1 0 hvala 3
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy A5 2016

baterija je čudo ;) znam da par mojih poznanika  imaju neke Lenovo modele sa 4000 mAh baterijom, al meni baterija duže traje nego njima uz isto koristenje :) bez problema 3 dana bez punjenja ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy A5 2016

Cudno, susjeda mi ga dobila nedavno i mora ga svaku vecer puniti, a nije da visi na njemu...

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy A5 2016

Mozda je dobila stariju verziju A5 :D ja govorim za A5 2016 ;) ako ne visi puno na njemu, nema teorije da ga puni svaku vecer ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy A5 2016

ma dima noviju verziju jer sam joj ga ja sredivala, a nemam sto lagati, zena ga mora svaku vecer puniti, kaze da joj internet najvise guta tj, tad skuzi da joj baterija padne

 
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy A5 2016

Ovo je kod mene stanje sada ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice