Samsung Galaxy S20/S20+ izdvojena tema

poruka: 1.233
|
čitano: 366.357
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S11/S11+

Ultra model je dosta velik. Skoro pola centimetra viši nego Note10+ koji je zaista na granici upotrebljivosti što se tiče veličine. Interesira me i težina ali vidim da još nemamo tu informaciju. Već polako dolazi do zasićenja kod mene što se tiče velikih i teških uređaja. A vidim da režu specifikacije kod manjih uređaja u seriji... Trebali su pokušati prekopirati istu formulu kao kod iPhonea tako da veći i manji uređaji imaju iste specifikacije (kamere) i približno dobru autonomiju. Kapaciteti baterije i novi 120Hz zasloni... Vjerojatno će biti dosta priče oko autonomije uređaja. Moglo bi to biti još lošije od prošlogodišnjih modela na žalost.

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S11/S11+
Također se nadam da ovo nije istina.
S8 mi je veličinom bio savršen, S10 mrvicu veći i pregrmio sam to. Sad bi običan S20 trebao biti još veći?!
Pa dokle?
Ne bi čak ni bi problem da onda stave da su sve kamere iste na svim modelima, kako je i sada slučaj.
Nadam se da će svi flagship uređaji imati istu konfiguraciju kamera straga.
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S11/S11+

4900 mah na ultra modelu, ajde nije lose

 

Nek moderatori onda promijene naziv teme u S20

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S11/S11+
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S11/S11+

ponavljam, nek moderatori promijene naziv teme u s20/s20+

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S11/S11+
Kad naziv s20 bude služben, nema potrebe prije..

Što se tiče baterije, najveći problem će biti što snapdragon 865 neće uopće imati integrirani modem (ni 3g ni 4g niti 5g) što će rezultirati povećanom potrošnjom.

Iz tog razloga, EU će bolje proći sa exynosom (ako izađe sa zapečenom modemom) i ako ne bude previše zaostajao za s865 što se tiče performansi..
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Samsung Galaxy S11/S11+

https://www.phonearena.com/news/samsung-galaxy-s20-ultra-camera-specs-features_id121514

 

Znači 20 i 20+ ne bu imale kamere sa 108MP, mada sam negdje našao podatak da će potonji dvojac imat veličinu senzora 1/1.7", sad ćemo vidit kolko ima istine u tome; S20 bi trebao imat 4000mAh i sva tri modela 12gb rama.

 

Ultra je preglomazna, ova obična 20tka bi trebala bit jako dobra, najviše radi ergonomije, samo me još zanimaju specke kamere, da ne bu pak stavljali "ishlapljeli" 12MP senzor sa prijašnjih modela a kao bit će "osvježen"..

Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Samsung Galaxy S11/S11+

sto vise informacija izlazi to sam vise razocaran kakve lose odluke donose

 

sva tri modela vise nece imati jednako jake/dobre kamere, to jest identicnu glavnu kameru, samo Ultra ima novi senzor, najbolju ultrawide kameru i najbolju telefoto kameru, 120Hz samo na FHD+ rezoluciji, dizajn kucista kamera ruznjikav, 3.5mm utor maknut, i dalje exynos za EU trziste...

 

steta  

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Samsung Galaxy S11/S11+
3dfx kaže...

sto vise informacija izlazi to sam vise razocaran kakve lose odluke donose

 

sva tri modela vise nece imati jednako jake/dobre kamere, to jest identicnu glavnu kameru, samo Ultra ima novi senzor, najbolju ultrawide kameru i najbolju telefoto kameru, 120Hz samo na FHD+ rezoluciji, dizajn kucista kamera ruznjikav, 3.5mm utor maknut, i dalje exynos za EU trziste...

 

steta  

 

Moram se složit, baš sam razočaran.

Ovo da svi novi modeli nemaju istu kameru mi je najveći fail do sada.

11 godina
offline
Samsung Galaxy S11/S11+

hm, ako sve ove informacije budu tocne S20 je totalno

 

bas sam razocaran, stvano sam ocekivao da ce ove godine pomesti sve, kada sam vidio prve najave za ovaj novi senzor, medutim ova odluka da ga samo stave na onu cigletinu od Ultre, je vrlo los potez

 

brijem da ce im se to obit o glavu, i uz ovaj novi dizajn i smjestaj kamera, tesko se to bude prodavalo, pogotovo ako S20 i S20+ nece imati nista bolje fotke i video od S10 serije

 

godina u kojoj Huawei nista zivo ne moze prodat van Kine, oni naprave toliko krivih poteza, prestrasno

 

 

 

edit: sad vidim da su taj senzor prodali i Xioamiu 

 

jel EU jos uvijek dobija one poluproizvode Exynos ili cemo konacno dobiti SD?

 

sorry nisam neko vrijeme pratio scenu

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.1.2020 21:51 (Timo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S11/S11+

ja svakako pozdravljam smanjenje zaobljenosti ekrana

bravo samsung možda nakon toliko godina kritiziranja istog,uzmem zamzunga

vjerojatno ultru zbog kamere, još da ubace na idućim modelima 2 front firing speakera  dobar procesor za zvuk skinuo bi im kapu

najjača mi je ekipa koja je razočarana prije nego je telefon uopće predstavljen

iPhone is a smartphone for dumb people
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S11/S11+
Mogli su ubaciti active watch 2. To bi me već zainteresiralo za pre-order.
16 godina
online
Samsung Galaxy S11/S11+

Tko ce prednarucit ili day 1 te koji model ?

 

molim moderatore da se promjeni naziv u S20 Seriju...hvala

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.2.2020 16:40 (4mal).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S11/S11+
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
online
Re: Samsung Galaxy S11/S11+
zvonac kaže...

 

Da najslabiji pod navodnicima jer samusug je dosao do svoh HI tech peaka!

tj najslabiji je jaci od prijasnjih flagship S linija u nazad dvije godine...

tako da sam i ocekivo ovake cijene u startu 

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.2.2020 14:58 (4mal).
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S11/S11+
4mal kaže...

Tko ce prednarucit ili day 1 te koji model ?

 

molim moderatore da se promjeni naziv u S20 Seriju...hvala

 Nastavno na ove cijene i poklone - mogu se samo nasmijati.

S20 Ultra 1400 eura. Za sto?? Za x5 zoom, ekran 120hz koji radi samo na full HD., brzo punjenje...

 

Pa to sve osim 120hz sam imao na P30 Pro kojeg sam platio 4400kn i dobio gratis sat.

 

Vidio sam anketu gdje je 84% posto ljudi reklo da im je ultra S20 preskup., tako da...

 

Osobno necu kupit Ultru osim da mu bolesno padne cijena...i nadam se da ce Huawei s P40 Pro rijesit problem Google playa...dovoljno da mi radi whats app, gmail i slicne aplikacije...nebitno na koji nacin.,bitno da rade.

 

 

8 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S11/S11+
R36 kaže...
4mal kaže...

Tko ce prednarucit ili day 1 te koji model ?

 

molim moderatore da se promjeni naziv u S20 Seriju...hvala

 Nastavno na ove cijene i poklone - mogu se samo nasmijati.

S20 Ultra 1400 eura. Za sto?? Za x5 zoom, ekran 120hz koji radi samo na full HD., brzo punjenje...

 

Pa to sve osim 120hz sam imao na P30 Pro kojeg sam platio 4400kn i dobio gratis sat.

 

Vidio sam anketu gdje je 84% posto ljudi reklo da im je ultra S20 preskup., tako da...

 

Osobno necu kupit Ultru osim da mu bolesno padne cijena...i nadam se da ce Huawei s P40 Pro rijesit problem Google playa...dovoljno da mi radi whats app, gmail i slicne aplikacije...nebitno na koji nacin.,bitno da rade.

 

 

10x opticki zoom, 100x digitalni zoom, quad kamera setup, 40mpix selfie kamera, 120hz refresh rate, rez 3200x1440, 5g, 16gb RAM-a, micro sd 512gb, 5000mah baterija, 45w fast charging, galaxy buds+ na poklon... da, sve to ima p30 pro 

6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S11/S11+
ivanlotz kaže...
R36 kaže...
4mal kaže...

Tko ce prednarucit ili day 1 te koji model ?

 

molim moderatore da se promjeni naziv u S20 Seriju...hvala

 Nastavno na ove cijene i poklone - mogu se samo nasmijati.

S20 Ultra 1400 eura. Za sto?? Za x5 zoom, ekran 120hz koji radi samo na full HD., brzo punjenje...

 

Pa to sve osim 120hz sam imao na P30 Pro kojeg sam platio 4400kn i dobio gratis sat.

 

Vidio sam anketu gdje je 84% posto ljudi reklo da im je ultra S20 preskup., tako da...

 

Osobno necu kupit Ultru osim da mu bolesno padne cijena...i nadam se da ce Huawei s P40 Pro rijesit problem Google playa...dovoljno da mi radi whats app, gmail i slicne aplikacije...nebitno na koji nacin.,bitno da rade.

 

 

10x opticki zoom, 100x digitalni zoom, quad kamera setup, 40mpix selfie kamera, 120hz refresh rate, rez 3200x1440, 5g, 16gb RAM-a, micro sd 512gb, 5000mah baterija, 45w fast charging, galaxy buds+ na poklon... da, sve to ima p30 pro 

nema P30 Pro, ali ce imati Mi 10 Pro, i dodatno SD865 umjesto Exynosa i naravno da ne spominjemo upola manju cijenu

 

R36 uvijek pretjeruje sa svojim komentarima, medutim u pravu je 120Hz ti radi samo na FHD rezoluciji, niti jedan uredaj nije dobar, osim onoga kojega trenutno on koristi 

 

cijene i ne bi bile toliki problem, da su identicne glavne kamere na sva 3 S20 modela, ovako samo Ultra ima novu kameru, ostali imaju "redefiniranu" 12MP koju samsung ganja od S7 serije i to je ono sto je ocajno i totalni fail

 

cini mi se da ce S10 ostati zapisan u povijesti kao zadnja generacija S serije koju je Samsung znao napraviti kako treba, nakon toga i izlaskom Note 10 pocinje se Samsung gubiti i vise niti sami ne znaju sta bi, od opcija, featura, dizajna i slicno

 

imaju srece sto je Huawei popusio gadno ovom zabranom jer da nije, bilo bi bye bye ove godine za Samsung

 

Nisam nikada mislio da bih ovo rekao, ali za 1400 EUR radije bih kupio iPhone nego Samsung 

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S11/S11+
ivanlotz kaže...
R36 kaže...
4mal kaže...

Tko ce prednarucit ili day 1 te koji model ?

 

molim moderatore da se promjeni naziv u S20 Seriju...hvala

 Nastavno na ove cijene i poklone - mogu se samo nasmijati.

S20 Ultra 1400 eura. Za sto?? Za x5 zoom, ekran 120hz koji radi samo na full HD., brzo punjenje...

 

Pa to sve osim 120hz sam imao na P30 Pro kojeg sam platio 4400kn i dobio gratis sat.

 

Vidio sam anketu gdje je 84% posto ljudi reklo da im je ultra S20 preskup., tako da...

 

Osobno necu kupit Ultru osim da mu bolesno padne cijena...i nadam se da ce Huawei s P40 Pro rijesit problem Google playa...dovoljno da mi radi whats app, gmail i slicne aplikacije...nebitno na koji nacin.,bitno da rade.

 

 

10x opticki zoom, 100x digitalni zoom, quad kamera setup, 40mpix selfie kamera, 120hz refresh rate, rez 3200x1440, 5g, 16gb RAM-a, micro sd 512gb, 5000mah baterija, 45w fast charging, galaxy buds+ na poklon... da, sve to ima p30 pro 

Daj Boze da ima 10x opticki zoom, ali posto se zna koju su firmu kupili koja radi optiku - na gsm areni vec duze vrijeme tvrde da je max 5x optocki zoom.

Ovo 100x ok.

40mpix selfi, a P30P je imao 32mpix

Ekran 120hz - vec sam rekao.

5g logicno sa P30 Pro nije imao. Kad kod nas u HR dode 5G, ja cu tad koristit S14 Ultra.

Ovo 16GB rama nema veze s vezom. Ja na Note 9 imam 6GB pa mi je konstantno slobodno 2.5-3 GB.

Micro Sd me ne zanima...sve je cloud.

Normalno da mora biti baterija takva od 5000mah kad treba to sve napajat.

40W P30 Pro...

 

Osim 120Hz ekrana, i 100x digitalan zoom meni koji je promjenio pun k mobitela je ovo ostalo zanemarivo.

Tako da ove dvije stavke koje sam naveo meni ne vrijede 1400 eura.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S11/S11+
3dfx kaže...

nema P30 Pro, ali ce imati Mi 10 Pro, i dodatno SD865 umjesto Exynosa i naravno da ne spominjemo upola manju cijenu

 

R36 uvijek pretjeruje sa svojim komentarima, medutim u pravu je 120Hz ti radi samo na FHD rezoluciji, niti jedan uredaj nije dobar, osim onoga kojega trenutno on korist

 

cijene i ne bi bile toliki problem, da su identicne glavne kamere na sva 3 S20 modela, ovako samo Ultra ima novu kameru, ostali imaju "redefiniranu" 12MP koju samsung ganja od S7 serije i to je ono sto je ocajno i totalni fail

 

cini mi se da ce S10 ostati zapisan u povijesti kao zadnja generacija S serije koju je Samsung znao napraviti kako treba, nakon toga i izlaskom Note 10 pocinje se Samsung gubiti i vise niti sami ne znaju sta bi, od opcija, featura, dizajna i slicno

 

imaju srece sto je Huawei popusio gadno ovom zabranom jer da nije, bilo bi bye bye ove godine za Samsung

 

Nisam nikada mislio da bih ovo rekao, ali za 1400 EUR radije bih kupio iPhone nego Samsung 

 A sta cu kad sam u danom trenutku kupovao najnovije i najbolje uredaje.

16 godina
online
Samsung Galaxy S11/S11+

I koji model ce te uzet od nove S20 linije? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S11/S11+
4mal kaže...

I koji model ce te uzet od nove S20 linije? 

S20 Ultra je jedini koji ima smisla kupovati, jer donosi veliki novitet u pogledu kamera

 

S20+ i S20 nista novoga ne nude, stovise nekako su lame u usporedbi sa S10+

 

Osobno cu piknut Mi 10 Pro, zbog kamere jer me zanima sto moze taj novi Samsung senzor, ali ne pada mi na pamet placati to duplo vise kupovinom S20 Ultra

 

I onda cu cekati novi iPhone i vjerovatno njega uzeti, jer ako vec hocu mob od 1400 EUR onda radije probam iPhone, nego Samsung, da Mi 10 Pro nema isti senzor, uzeo bih S20 Ultra, ali ovako nema meni smisla nimalo dati dvostruko vise para za istu stvar :(

 

uprskali su sa ovom politikom da vise nemaju sva 3 modela istu glavnu kameru, da S20 ima istu kao i Ultra, to bi bila druga prica

 

 

13 godina
offline
Samsung Galaxy S11/S11+

S20 ultra je super na papiru al te dimenzije telefona su mi glupe, da ne velim cijena je otišla u k.. 

Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
offline
Samsung Galaxy S11/S11+

S20 ultra u tele2 prednarudzbi 4499kn odmah + 175kn misecno + tarifa. 

 

Ajme 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S11/S11+
3dfx kaže...

 

cijene i ne bi bile toliki problem, da su identicne glavne kamere na sva 3 S20 modela, ovako samo Ultra ima novu kameru, ostali imaju "redefiniranu" 12MP koju samsung ganja od S7 serije i to je ono sto je ocajno i totalni fail

 Procital sam negdje da nebi trebala biti samo "redefinirana" 12 mp. Taj stari senzor je 1/2.55, ovaj novi bi trebal biti 1/1.7 ili 1/1.8 ak se ne varam. S samim tim bi dosta vec dobili na kvaliteti slika. Ostalo stoji. 

15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S11/S11+

Cijene kod nas:

 

10499 kn za S20 Ultra 5G

7799 kn za S20 Plus 4G

6999 kn za S20 4G

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S11/S11+
Po meni je ovo trebao biti S10 da obilježe 10. Godišnjicu kako treba.
Sve je unaprijeđeno, ali veličinom meni jedino privlačan model - S20, je uz + verziju zakinut za kamera setup, a koliko vidim jedini je on zakinut da 120Hz ekran ide samo u FHD rezoluciji.
Treba vidjeti kamere na dijelu, ali po meni su sva 3 brata trebala imati isti setup.
Ako su točne ove cijene kod nas od kolege post iznad, onda je to isto koliko je koštala S10 serija - što je puno, ali bar nije 500 kn viša cijena kako su to dizali iz godine u godinu na S seriji.

P.s. promijenite ime teme
16 godina
online
Re: Samsung Galaxy S11/S11+
Nod14 kaže...

Cijene kod nas:

 

10499 kn za S20 Ultra 5G

7799 kn za S20 Plus 4G

6999 kn za S20 4G

 

bdw svi su 5G

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.2.2020 21:34 (4mal).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice