Samsung Galaxy S8/S8+

poruka: 3.731
|
čitano: 537.390
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Bio sam oprao svoj S8 po vodom i sad se nakon 2 dana zvucnik malo slabije cuje,kao da ima pjeska u njemu.
mislim ok je,ali zvuk je malcice drugaciji.
Sto mi je napraviti?
Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
mp3david kaže...
Bio sam oprao svoj S8 po vodom i sad se nakon 2 dana zvucnik malo slabije cuje,kao da ima pjeska u njemu.
mislim ok je,ali zvuk je malcice drugaciji.
Sto mi je napraviti?

puhnes par puta u zvucnik, pustis bass test da se vrti jedno 10 minuta i sve bi trbalo bit ok

10 godina
Stigao update ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
Stigao update ;)
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
Samsung Galaxy S8/S8+

Ima kakvih vidljivih novosti ili je sve "ispod" haube?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
Pa mislim da nebi ni trebali ocekivat promjene na UI, s obzirom da je android p zadnji update za osmicu?

Al da, primjetio sam prečac za qs skeniranje. Mislim da nije bio prije, ili ga ja nisam primjetio. Ugl otvori kameru. Vjr je sada integriran u nju. ;)
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
Samsung Galaxy S8/S8+

Jasno. Mob ažuriran, na kratko se maknulo upozorenje vlage u USB portu, no opet se vratilo i neda da punim preko žice. Već je dugo vremena tako, punim bežično, izgleda da ću morati slati u servis osim ako ne postoji neka fora za popravak? Iako mi to poprilično baca na hardverski problem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
Ja sam na s7 ima taj problem. Trajalo je tjednima. Stavljao u rižu, silica gel, fen...da bi na kraju samo od sebe proslo. :d nezz
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina

Ja sam imao identičan problem sve dok mi se u jednom trenutku nije baterija ispraznila do kraja i nisam ga više mogao priključiti na punjač. Na kraju sam ga odnio u servis, zamijenili su mi USB port i to je to..

3 godine
Samsung Galaxy S8/S8+

Ima li itko preporuku za neki stylus pen za s8?

0 0 hvala 0
7 godina
Samsung Galaxy S8/S8+

Moje muke po Galaxy S8.

Kupljen 19.10.2017. godine. Krajem 8 mjeseca ove godine, prestalo raditi brzo punjenje. Odnio uređaj na servis, kažu da je prestalo brzo punjenje zato što sam telefon prečesto punio. Ko je tu lud?! Priznali garanciju zamjenili modul punjenja ja sam sretan. Sutradan počela slušalica i mikrofon krčati. Ponovno u servis tražim da mi zamjene uređaj oni neće već ga idu popravljati. Zamjenili mi slušalicu mikrofon bateriju i sad čekam šta će još krepat u garanciji.

0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice