AVAST 5 problem neće raditi zašto?

poruka: 25
|
čitano: 17.323
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
AVAST 5 problem neće raditi zašto?

Evo ovako imao sam avast pro v4.8 i obrisao ga i instalirao Avast 5 i neće dolje pored sata se pokazati ikona stisnem fix ili start program no ništa se nedogađa jedino ono mi prikaže kao kada administrator pokreće! kaže da je registriran do 22.02.2010 godine

Slatki Car<3Slatka Carica...steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
14 godina
offline
RE: AVAST 5 problem neće raditi zašto?
Mato_Ivanovac kaže...

Evo ovako imao sam avast pro v4.8 i obrisao ga i instalirao Avast 5 i neće dolje pored sata se pokazati ikona stisnem fix ili start program no ništa se nedogađa jedino ono mi prikaže kao kada administrator pokreće! kaže da je registriran do 22.02.2010 godine

....da očito da je nešto loše pošlo te je vidljivo na onoj prvoj slici da ti Avast ne radi a sad teško  je reči!!!!

 

Probaj ga deinstalirati pa sve ljepo cclinerom počistiti i onda ponovo instalirati pa češ vidjeti dali če ti raditi!!!!

 

Iza stare verzije zna ostati dosta toga kad se ide deinstalirati pa treba ljepo počistiti ili pravilno deinstalirati staru verziju!!!!

 

Ja ti sve što deinstaliram radim s ovim http://www.revouninstaller.com/ i nemam problema !!!!!Smijeh

15 godina
protjeran
offline
RE: AVAST 5 problem neće raditi zašto?
TonyM kaže...
Mato_Ivanovac kaže...

Evo ovako imao sam avast pro v4.8 i obrisao ga i instalirao Avast 5 i neće dolje pored sata se pokazati ikona stisnem fix ili start program no ništa se nedogađa jedino ono mi prikaže kao kada administrator pokreće! kaže da je registriran do 22.02.2010 godine

....da očito da je nešto loše pošlo te je vidljivo na onoj prvoj slici da ti Avast ne radi a sad teško  je reči!!!!

 

Probaj ga deinstalirati pa sve ljepo cclinerom počistiti i onda ponovo instalirati pa češ vidjeti dali če ti raditi!!!!

 

Iza stare verzije zna ostati dosta toga kad se ide deinstalirati pa treba ljepo počistiti ili pravilno deinstalirati staru verziju!!!!

 

Ja ti sve što deinstaliram radim s ovim http://www.revouninstaller.com/ i nemam problema !!!!!Smijeh

Ma stavio sam pro i radi sada kako treba!

Slatki Car<3Slatka Carica...steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
14 godina
offline
AVAST 5 problem neće raditi zašto?

...samo ne moj zaboraviti da se Avast pro plača tj da ti trial verzija traje 30 dana!!!!!

16 godina
neaktivan
offline
RE: AVAST 5 problem neće raditi zašto?
Mato_Ivanovac kaže...

Evo ovako imao sam avast pro v4.8 i obrisao ga i instalirao Avast 5 i neće dolje pored sata se pokazati ikona stisnem fix ili start program no ništa se nedogađa jedino ono mi prikaže kao kada administrator pokreće! kaže da je registriran do 22.02.2010 godine

 

Ja sam samo pokrenuo instalaciju v5.0 i sam je sve instalirao, tražio restart i nisam ga morao niti registrirati - valja licenca od 4.8!

 

Dakle, ako imate Avast 4.8 Home, ne treba deinstalirati, Avast 5 home (free) sam odradi sve....

 

 

NB

 

- Instalirao sam i usporedo na Win7 Adobe reader i Avast5, instalacije su završile OK, ali avast nije htio raditi,

bacio je grešku da usporedna instalacija nije uredno prošla.

Onda sam ponovno pokrenuo instalaciju da napravi deinstall, pa ga iznova instalirao i sve OK.

Never interrupt your enemy when he is making a mistake. Napoleon Bonparte
15 godina
protjeran
offline
RE: AVAST 5 problem neće raditi zašto?
SZKlemen kaže...
Mato_Ivanovac kaže...

Evo ovako imao sam avast pro v4.8 i obrisao ga i instalirao Avast 5 i neće dolje pored sata se pokazati ikona stisnem fix ili start program no ništa se nedogađa jedino ono mi prikaže kao kada administrator pokreće! kaže da je registriran do 22.02.2010 godine

 

Ja sam samo pokrenuo instalaciju v5.0 i sam je sve instalirao, tražio restart i nisam ga morao niti registrirati - valja licenca od 4.8!

 

Dakle, ako imate Avast 4.8 Home, ne treba deinstalirati, Avast 5 home (free) sam odradi sve....

 

 

NB

 

- Instalirao sam i usporedo na Win7 Adobe reader i Avast5, instalacije su završile OK, ali avast nije htio raditi,

bacio je grešku da usporedna instalacija nije uredno prošla.

Onda sam ponovno pokrenuo instalaciju da napravi deinstall, pa ga iznova instalirao i sve OK.

E a ja sam kupio avast 4.8 pro i ako ga ja ponovno instaliram i stavim licencu njegovu i na njega instaliram avast 5 pro hoće li onda on uzet od mog starog avasta licencu? ili da probam to na virtual box-u?

Slatki Car<3Slatka Carica...steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
16 godina
neaktivan
offline
RE: AVAST 5 problem neće raditi zašto?

Ja bih rekao da hoće Namigiva

Never interrupt your enemy when he is making a mistake. Napoleon Bonparte
15 godina
protjeran
offline
RE: AVAST 5 problem neće raditi zašto?
SZKlemen kaže...

Ja bih rekao da hoće Namigiva

Heh i ja bi volio al naveće ću to probat! da nebude da sam bezveze kupovo licencu za 4 raćunala! pa bi napravio to ak ide i onda ak ide kod mene onda odo na ostale napravit i to ti to

Slatki Car<3Slatka Carica...steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
14 godina
neaktivan
offline
RE: AVAST 5 problem neće raditi zašto?

Registrirani korisnici avast! 4 Professional imaju pravo na besplatnu nadogradnju na avast! 5 Pro.

15 godina
protjeran
offline
RE: AVAST 5 problem neće raditi zašto?
avast.software kaže...

Registrirani korisnici avast! 4 Professional imaju pravo na besplatnu nadogradnju na avast! 5 Pro.

De mi reci jel to moram ćekat da se sam ovaj avast 4.8 updejta il ja slobodno mogu instalirat avast 5 pro na ovaj 4.8? i da če 4.8 nestat a 5 ostat?

Slatki Car<3Slatka Carica...steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
14 godina
neaktivan
offline
RE: AVAST 5 problem neće raditi zašto?

Avast! 4.8 će u slijedećih mjesec dana sam ponuditi upgrade na verziju 5.

Svi korisnici koji ne žele čekati mogu sami skinuti instalacijski paket za avast! 5.

Instalacija na početku deinstalira verziju 4.8 i onda se instalira verzija 5.

http://avast.software.hr
15 godina
neaktivan
offline
AVAST 5 problem neće raditi zašto?

Da li je potrebna registracija za Avast free licencu na godinu dana kao kod prijasnjih verzija? (davno sam koristio Avast pa nemmam pojma).

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369
14 godina
offline
RE: AVAST 5 problem neće raditi zašto?
F1-IVO kaže...

Da li je potrebna registracija za Avast free licencu na godinu dana kao kod prijasnjih verzija? (davno sam koristio Avast pa nemmam pojma).

...da da potrebno se registrirati i dobiti ključ na godinu dana!!!!!!!Smijeh

 

Kod mene se a vjerujem i kod drugih može iz samoga  Avasta registrirati otvori se rubrika upiše ime i e-mail..i u roku par sec je registriran avast!!!!!

 

Tako sam ja napravio a može se i na njihovim stranicama!!!!!!

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2010 13:05 (TonyM).
15 godina
protjeran
offline
AVAST 5 problem neće raditi zašto?

De ovaj pro nevalja nakon stavljanja novog windowsa instalirat! Evo ovako zašto znam danas instaliram ja novi windows xp sp2 i kad ono nakon svih drivera sve radilo i stavim Avast 5 Pro ono upozorenja što treba na zvućnike ič ono zapišti komp  a pjesme su radile i ja mako Avast 5 Pro i stavio Avast 4.8 Pro stavio licencu i radi sve kako treba!

Slatki Car<3Slatka Carica...steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
14 godina
neaktivan
offline
RE: AVAST 5 problem neće raditi zašto?
Mato_Ivanovac kaže...

stavim Avast 5 Pro ono upozorenja što treba na zvućnike ič ono zapišti komp  a pjesme su radile i ja mako Avast 5 Pro!

Odgovorio bih ja na ovo kad bi imalo smisla.

Ovako bi zamolio za konkretniji opis problema.

http://avast.software.hr
15 godina
protjeran
offline
RE: AVAST 5 problem neće raditi zašto?
avast.software kaže...
Mato_Ivanovac kaže...

stavim Avast 5 Pro ono upozorenja što treba na zvućnike ič ono zapišti komp  a pjesme su radile i ja mako Avast 5 Pro!

Odgovorio bih ja na ovo kad bi imalo smisla.

Ovako bi zamolio za konkretniji opis problema.

Evo ovako instalirao ja windows pa drivere od matićne pa grafe pa antivirus pa wireless i sve radi no kada mi onaj ton upozorenja ono kao kada me pita hoću ili neću instalirati driver meni zapišti na matićnoj pa su mi se programi počeli rušit pa ovo pa ono i nakraju sam mislio da je do windowsa ja probam drugu verziju windowsa ono ista prića a sve isto napravio i 3 put kada sam stavio windows samo sam instalirao drivere i avast 4.8 pro i dao mu licencu i sve je radilo ok znaći do avasta je bilo!

Slatki Car<3Slatka Carica...steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
16 godina
neaktivan
offline
AVAST 5 problem neće raditi zašto?

E ljudi instalirao sam ovaj avast 5 prvi put u životu i neće mi raditi isto kao mati_ivanovcu, jednostavno mi piše da nije pokrenut i da stisnem fix now, prvo mi tog fix now opće nije bilo onda mi se pojavilo nakon restarta kompa, ali svejedno ne reagira kad stisnem na to, isto ko što ne reagira ni kad stisnem na start program.

 

nisam ga ništa registrirao, ni njega ni sebe :)

 

 

prije sam koristio aviru koju sam maknuo prioje instalacije avasta 5

imam windows 7 32-bita

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.3.2010 22:00 (dinamo82).
15 godina
protjeran
offline
RE: AVAST 5 problem neće raditi zašto?
dinamo82 kaže...

E ljudi instalirao sam ovaj avast 5 prvi put u životu i neće mi raditi isto kao mati_ivanovcu, jednostavno mi piše da nije pokrenut i da stisnem fix now, prvo mi tog fix now opće nije bilo onda mi se pojavilo nakon restarta kompa, ali svejedno ne reagira kad stisnem na to, isto ko što ne reagira ni kad stisnem na start program.

 

nisam ga ništa registrirao, ni njega ni sebe :)

 

 

prije sam koristio aviru koju sam maknuo prioje instalacije avasta 5

imam windows 7 32-bita

Jel ti napravi komp bip kada nešto napraviš što netreba umjesto da na zvućnicima pokaže ton on na onom bipavcu na matićnoj ja sam to rješio jednostavno obriso ga iz safe moda i instaliro 4.8 koji sam kupio profesionalni i sve 5

http://www.speedtest.net/result/709101303.png
16 godina
neaktivan
offline
RE: AVAST 5 problem neće raditi zašto?

ne napravi bip...niti išta

15 godina
protjeran
offline
RE: AVAST 5 problem neće raditi zašto?
dinamo82 kaže...

ne napravi bip...niti išta

Najsigurnije vrati se na 4.8 a on će se sam updejtat na 5.0

http://www.speedtest.net/result/709101303.png
16 godina
neaktivan
offline
AVAST 5 problem neće raditi zašto?

neće pa neče..instalirao sam 5 preko 4.8, pa registrirao na god. dana i neće se pokrent džubre :)

avast5 avast5
14 godina
neaktivan
offline
RE: AVAST 5 problem neće raditi zašto?
dinamo82 kaže...

neće pa neče..instalirao sam 5 preko 4.8, pa registrirao na god. dana i neće se pokrent džubre :)

Probaj deinstalirati avast! 4.8 i avast! 5 sa ova dva programa

Skineš najnoviju verzija avast! 5 preko linka http://www.avast.com/download-software

Instalacija

Restart

Registracija

 

 

http://avast.software.hr
16 godina
neaktivan
offline
AVAST 5 problem neće raditi zašto?

pa prvotno sam instalirao odma 5-icu, bez da sam ikad imao bilokoju verziju avasta na kompu, pa nije radilo

 

već sam instalirao AVG, svidio mi se, radi od prve i ostavljam ga :)

14 godina
neaktivan
offline
AVAST 5 problem neće raditi zašto?

I ja takođe imam problema sa AVAST 5. Instalirao sam ga i onda su počeli problemi.Windovsi se jako teško podižu , zablokira cjeli komp i potrbno ga je ugasiti na kućištu jer ništa neradi, kod paljenja niti jednu aplikaciju nemogu pokrenuti do se on nepokrene i sad kada ga hoću obrisati neda nego treba dodatni program za deinstalaciju, sa verzijom 4,8 sam bio zadovoljan ali ovo je katastrofa. 

14 godina
neaktivan
offline
RE: AVAST 5 problem neće raditi zašto?
materobi kaže...

I ja takođe imam problema sa AVAST 5. Instalirao sam ga i onda su počeli problemi.Windovsi se jako teško podižu , zablokira cjeli komp i potrbno ga je ugasiti na kućištu jer ništa neradi, kod paljenja niti jednu aplikaciju nemogu pokrenuti do se on nepokrene i sad kada ga hoću obrisati neda nego treba dodatni program za deinstalaciju, sa verzijom 4,8 sam bio zadovoljan ali ovo je katastrofa. 

Problem je na tvom računalu.

Da je Avast upitan, onda bi ovakav problem imali milijuni korisnika, a ne pojedinci.

Isto tako bi brzo izašao upgrade s rješenjem problema.

Koji si AV imao prije Avasta 5 i kako si ga deinstalirao? Da li si uporabio neki alat za čišćenje registryja?

Ako si imao Avast 4.8 prije 5.0, da li si ga deinstalirao, radio upgrade kroz njegovo sučelje ili ga jednostavno "pregazio" novom verzijom?

Pogledaj malo Avast forum....vjerojatno ima korisnika sa sličnim iskustvom pa vidi kakve su odgovore dobili.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice