Maknuti ovaj AV ili ne?

poruka: 32
|
čitano: 6.348
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Maknuti ovaj AV ili ne?

Trenutno imam MSE htio bi preći na Avast free antivirus 5 molim vaše mišljenje o tome kakva su vaša iskustva s novim avastom

15 godina
neaktivan
offline
RE: Maknuti ovaj AV ili ne?
softwaremaniac kaže...

Trenutno imam MSE htio bi preći na Avast free antivirus 5 molim vaše mišljenje o tome kakva su vaša iskustva s novim avastom

a zašto ti nisi zadovoljan s mse-om?

14 godina
offline
RE: Maknuti ovaj AV ili ne?

komp mi se usporio s MSE osim toga on ništa ne detektira a kažem komp mi sporiji,čuo sam da je novi avast super.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Maknuti ovaj AV ili ne?

Po mom iskustvu MSE je dobar antivirus (pronasao mi je virus na usb-u), trenutno koristim avast 5 free i zadovoljan sam njime.

Isprobaj avast pa odluci koji tebi najvise odgovara.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Maknuti ovaj AV ili ne?
softwaremaniac kaže...

komp mi se usporio s MSE osim toga on ništa ne detektira a kažem komp mi sporiji,čuo sam da je novi avast super.

za aviru personal znam da je lagana za komp..i ništa ne usporava,malo troši rama,pa ti mogu preporučiti..
s avastom nemam iskustva

14 godina
offline
RE: Maknuti ovaj AV ili ne?

Svakako.Hvala na brzom odgovoru.Pozdrav.

14 godina
neaktivan
offline
Maknuti ovaj AV ili ne?

Meni Avast usporava kompjuter, barem imam takvo iskustvo (ova 5. verzija), a MSE je onako minimalan i nisam imao nikakvih problema s njim i detekcijom virusa...

14 godina
offline
RE: Maknuti ovaj AV ili ne?
softwaremaniac kaže...

komp mi se usporio s MSE osim toga on ništa ne detektira a kažem komp mi sporiji,čuo sam da je novi avast super.

...MSN je dobar ali probaj skinuti ovo http://www.malwarebytes.org/ pa napravi s njime update i skeniraj možda saznaš zašto ti je komp spor!

14 godina
offline
RE: Maknuti ovaj AV ili ne?

MSE mičem sigurno a vidit ću Avast 5 ili Avira 10

16 godina
neaktivan
offline
RE: Maknuti ovaj AV ili ne?

Probao sam MSE, usporava mi sve pa sam ga maknuo. Avast nije loš.

14 godina
offline
RE: Maknuti ovaj AV ili ne?

što si stavio,umjesto MSE

16 godina
neaktivan
offline
RE: Maknuti ovaj AV ili ne?

Avast i za sada sam zadovoljan.

MB ASUS P5K, C2D E6420, Radeon X1950PRO, DDR2 3GB 800MHz Transcend, 19"SamsungSM 932BF, Antec Sonata III-EC Midi
14 godina
odjavljen
offline
Maknuti ovaj AV ili ne?

Avira ili Avast! sam odluči što želiš. Ja sam pola godine bio na aviri i odlična je, sada sam probao Avast! i ništa posebno...

Ja nemam potpis!?
15 godina
offline
Maknuti ovaj AV ili ne?

Ja koristim Avast 5 free i sasvim mi solidno štiti komp od gamadi. A što se tiće avire i ona je odlićna ali reklame idu na živce. Nekad mi reklama znala u sred igre i smanji igru, a ta igra se ne smije smanjiti npr COD 5 ako se alt-tab onda automatski prestane raditi.

Sometime the best defense is to attack!
14 godina
odjavljen
offline
RE: Maknuti ovaj AV ili ne?
Hummer kaže...

Ja koristim Avast 5 free i sasvim mi solidno štiti komp od gamadi. A što se tiće avire i ona je odlićna ali reklame idu na živce. Nekad mi reklama znala u sred igre i smanji igru, a ta igra se ne smije smanjiti npr COD 5 ako se alt-tab onda automatski prestane raditi.

Reklame se vrlo lako riješe.

Ja nemam potpis!?
14 godina
offline
RE: Maknuti ovaj AV ili ne?

otkud skinuti avira premium security suite 10 beta??

14 godina
neaktivan
offline
RE: Maknuti ovaj AV ili ne?
softwaremaniac kaže...

otkud skinuti avira premium security suite 10 beta??

http://betatest.avira.com/pages/index.php

 

Prvo se moraš prijaviti za beta testiranje i pričekati odobrenje Admina...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Maknuti ovaj AV ili ne?

Netreba ti Premium Internet Security,dobra je i free. Premium Internet Security im i firewall,a taj firewall ništ koristi od njega,gledo sam na 1 stranici (zaboravih link) firewall od Avire je zaštitio 20% a to ti sve govori,rađe instaliraj Aviru Free,Ad-Aware,Malwarebyte's Anti-Malware,SUPERAntiSpyware i PcTools Firewall Plus...To je zaštita

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.3.2010 21:08 (filipvk1000).
14 godina
protjeran
offline
RE: Maknuti ovaj AV ili ne?
filipvk1000 kaže...

Netreba ti Premium Internet Security,dobra je i free. Premium Internet Security im i firewall,a taj firewall ništ koristi od njega,gledo sam na 1 stranici (zaboravih link) firewall od Avire je zaštitio 20% a to ti sve govori,rađe instaliraj Aviru Free,Ad-Aware,Malwarebyte's Anti-Malware,SUPERAntiSpyware i PcTools Firewall Plus...To je zaštita

 Ovo je link gdje možeš vidjeti testove firewalla.

14 godina
odjavljen
offline
RE: Maknuti ovaj AV ili ne?
filipvk1000 kaže...

Netreba ti Premium Internet Security,dobra je i free. Premium Internet Security im i firewall,a taj firewall ništ koristi od njega,gledo sam na 1 stranici (zaboravih link) firewall od Avire je zaštitio 20% a to ti sve govori,rađe instaliraj Aviru Free,Ad-Aware,Malwarebyte's Anti-Malware,SUPERAntiSpyware i PcTools Firewall Plus...To je zaštita

Da, još dodaš 30-ak programa i miran si.. lol, ne treba ti to sve. AV+FW+malwarebytes i eventualno WOT

Ja nemam potpis!?
14 godina
offline
RE: Maknuti ovaj AV ili ne?

imam KIS al mi usporava sve užaaasno neću Avast!,niti MSE savjet dalje

ps imam MBAM

14 godina
offline
RE: Maknuti ovaj AV ili ne?
softwaremaniac kaže...

imam KIS al mi usporava sve užaaasno neću Avast!,niti MSE savjet dalje

ps imam MBAM

nemoguće da ti kis usporava sistem,imam ga ja na laptou i kao da ga nema,moja konfiguracija je dosta slabija od tvoje

isti dan otkaz i žuti
14 godina
neaktivan
offline
RE: Maknuti ovaj AV ili ne?
BlackFoot kaže...

 Ovo je link gdje možeš vidjeti testove firewalla.

Matousec više nije test firewallova nego test HIPS-eva.

14 godina
protjeran
offline
RE: Maknuti ovaj AV ili ne?
siketa kaže...
BlackFoot kaže...

 Ovo je link gdje možeš vidjeti testove firewalla.

Matousec više nije test firewallova nego test HIPS-eva.

 Da . Kada malo bolje pogledam imaš potpuno pravo. Hvala na ispravci.

 

 

 

 

 

 

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Maknuti ovaj AV ili ne?

Oprostite što pitam,al što je HIPS? Čuo sam za to puno puta,al nikad što je to...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Maknuti ovaj AV ili ne?

Što se tiče besplatnog AV-a po meni je definitivno Avira najbolja

There's no business like showbusiness
14 godina
protjeran
offline
RE: Maknuti ovaj AV ili ne?
filipvk1000 kaže...

Oprostite što pitam,al što je HIPS? Čuo sam za to puno puta,al nikad što je to...

 Samo upiši u google tražilicu pojam i biti će ti ponuđeno  na  "tisuće" odgovora. Najednostavniji i prvi zadovoljavajući odgovor na tvoje pitanje našao sam ovdje. Sigurno će i drugi Forumaši naći kvalitetnije druge stranice u svezi tvoga pitanja.

14 godina
offline
RE: Maknuti ovaj AV ili ne?

Što manje opterećuje komp: AVG ili Kaspersky? Dajte treba mi neka AV zaštita koja je brza i kvalitetna u isto vrijeme help

14 godina
protjeran
offline
RE: Maknuti ovaj AV ili ne?
softwaremaniac kaže...

Što manje opterećuje komp: AVG ili Kaspersky? Dajte treba mi neka AV zaštita koja je brza i kvalitetna u isto vrijeme help

dok sam bio na windowsima,imao sam Comodo CIS...savršeno je radio...

 

http://www.comodo.com/home/internet-security/free-internet-security.php

14 godina
neaktivan
offline
RE: Maknuti ovaj AV ili ne?
softwaremaniac kaže...

Što manje opterećuje komp: AVG ili Kaspersky? Dajte treba mi neka AV zaštita koja je brza i kvalitetna u isto vrijeme help

skini si aviru i uživaj...

U proljetnu je noc otisao covjek svirajuci frulu...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice