Potreba za virusima!

poruka: 19
|
čitano: 8.725
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Virusi

Evo ovako,netko ce misliti da sam lud al sta cu ja!!Ljudi trebaju mi virusi,dobro ste culi ne anti nego virusi!!

Ako netko zna kakve zarazene stranice,viruse  za download,neke crackove sa virusima molio bih da mi posalju link ne u PM nego postaju!Molio bih moderatore da ne lockaju temu!

Jer zelim testirat antiviruse,ja sam prije imao "paket" virusa al sam ga izbriso!!

Only sky is the limit
15 godina
moderator
offline
Potreba za virusima!

Hmmmmm,pogledaj ovdje{#}

سمندری ڈاکو
13 godina
offline
RE: Virusi
Vtune kaže...

Evo ovako,netko ce misliti da sam lud al sta cu ja!!Ljudi trebaju mi virusi,dobro ste culi ne anti nego virusi!!

Ako netko zna kakve zarazene stranice,viruse  za download,neke crackove sa virusima molio bih da mi posalju link ne u PM nego postaju!Molio bih moderatore da ne lockaju temu!

Jer zelim testirat antiviruse,ja sam prije imao "paket" virusa al sam ga izbriso!!

MDL je najbolji za to.

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it
13 godina
neaktivan
offline
Potreba za virusima!

Otvaraj sve crveno oznaćene WOT stranice.

13 godina
neaktivan
offline
Potreba za virusima!

Neki ljudi imaju potrebu za vodom , za hranom , ali za virusima .. ovaj BOL me iznenaduje iz dana u dan .

Slobodno klikni Hvala . Besplatno je . Trollovi , get a f*ckin' life !!!
13 godina
protjeran
offline
Potreba za virusima!

meni baš treba jedan virus 

preporuke?

{#}

16 godina
neaktivan
offline
RE: Potreba za virusima!
xXxBIMBOxXx kaže...

Neki ljudi imaju potrebu za vodom , za hranom , ali za virusima .. ovaj BOL me iznenaduje iz dana u dan .

pa čovjek je lijepo napisao da želi testirati antiviruse i za to su mu potrebni virusi, što je tu iznenađujuće?

...aaargh
15 godina
neaktivan
offline
Potreba za virusima!

A šta se čudite? Čovjek samo hoće da testira antiviruse. Nije zato slučaj za Vrapče...

 

 

EDIT: Preduhitren samo 5 minuta {#}

bit.ly/dcyfs
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.1.2011 18:52 (nedIm).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Potreba za virusima!
tonihrvat kaže...

meni baš treba jedan virus 

preporuke?

{#}

skini "codeh00k" sa youtoube :)

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
15 godina
moderator
offline
Potreba za virusima!

Citiram autora:

 

Evo ovako,netko ce misliti da sam lud al sta cu ja!!

 

Nemam ja nista protiv testira antiviruse,samo smo se malo našalili.{#}

سمندری ڈاکو
13 godina
neaktivan
offline
Potreba za virusima!

Ma znam da se salite,pa cak i netko od vas je imao potrebu za tim!! 

Only sky is the limit
15 godina
neaktivan
offline
RE: Potreba za virusima!
Vtune kaže...

Ma znam da se salite,pa cak i netko od vas je imao potrebu za tim!! 

http://www.bug.hr/forum/topic/mrezni-softver/treba-kolekcija-virusa-testiranje/58948.aspx

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
13 godina
neaktivan
offline
Potreba za virusima!

 

Znam da nije nešto  ali evo, mali test :P...

 

harry
13 godina
neaktivan
offline
Potreba za virusima!

Evo jos nesto:kako mogu testirat viruse u virtual pc,a da mi virusi ne udu u moj pravi (real) komp. ? pomozite je sad sam krenio sa testiranjem i odma je i moj pravi av naso virus!!

Only sky is the limit
14 godina
offline
Potreba za virusima!

Doneso bi ti ja hard sa oko 1089 trojanaca,  576 crva, te još preko 2000 gamadi, ali si se javio prekasno, pa sam ga reformatiro.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
14 godina
offline
RE: Potreba za virusima!
pirat kaže...

Hmmmmm,pogledaj ovdje{#}

A zašto si ti došo.

Trebo sam viruse!

 

LOL

 

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
13 godina
offline
RE: Potreba za virusima!
{#}Vtune kaže...

Ma znam da se salite,pa cak i netko od vas je imao potrebu za tim!! 

 Imas takve kompove a ti bis testirao viruse{#}

Svaki Headshot u BFBC2 izveden je slucajno i kao takav je slucajan- {CRO}IvanoiLe
15 godina
odjavljen
offline
Potreba za virusima!

Imam ja gripu, hoćeš da ti pljunem u bočicu pa pošaljem poštom?

 

 

Za izbjeći detekciju virusa u Virtual PC-u od strane antivirusa na host-u, ali i spriječiti prenošenje virusa (malignim ponašanjem ili vlastitom pogreškom) trebaš Virtual PC maksimalno izolirati (mrežu, copy pase i sl.). Možda je najbolji način skidati viruse na VPC direktno s neta, ali ih ne pokretati do potpunog odvajanja sustava. Ako testiraš sigurnost u browseru i ne možeš bez neta, najbolje ti bilo preko mobilnog neta jer onda možeš USB modem direktno mountat u VPC, tako da ne dijeli ni mrežu s host-om. Bilo bi ti pametno imati backup sustava na Virtual PC-u, kako bi mogao brže vratiti sustav u izvorno stanje prije sljedećeg testa.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
16 godina
neaktivan
offline
Potreba za virusima!

iskljuci li NAT u VB-u ,dosta toga izgubi smisao.

to sam ja neki dan pitao, jer mi je isto av sa stvarne mashine hvatao u VB-u zbivanja, sto je normalno jer prati promet na mrezi.

e sad kada bi downloadao a ne "runao" zarazu, vecina av rjesenja imaju neki oblik cloud analize i bili bi uskraceni za pouzdan test.

 

ma testiraj slobodno, sve ti je to u izolaciji, jedino mozes biti zle srece da naletis na nekog koji zaglavi u RAM.

dakle mozes iskljucit dijeljenje mreze,ali 80% antivirusa danas trazi pristup netu na svoje baze.

 

ovako je to izgledalo,kada sam se ja cudio prvi puta :)

gasenjem webguarda ili kako vam se vec zove filter, rijesili ste se gnjavaze pravog av-a.

Balavim provokatorima,odgovorit ce moj glasnogovornik. http://www.youtube.com/watch?v=qCTc4zz-b6g
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.1.2011 21:23 (torrente).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice