SpyHunter

poruka: 4
|
čitano: 17.756
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
SpyHunter

Moje pitanje je skinuo sam s neta spyhunter pa me zanima jel to neki fake il je pravi i radi svoj posao. Hvala

KeepItRock'n'Roll
15 godina
protjeran
offline
RE: SpyHunter

Nisam probao navedeni u moru AV i antispyware aplikacija do sada. Čudno, nema ga niti na CNET portalu (Cnet Download.com), vjerujem novi je program.

Ono što sam htio reći je preporučam PcTools Spyware Doctor, Webroot SpySweeper, CounterSpy, AdAware ili SpyBot Search & Destroy. Pogledaj pa odaberi. I zašto plaćati kada imaš super i besplatno. Ovaj SpyHunter je 30USD cijena... LolNamigiva

Intel Core 2 Quad Q6600 , 4x2.4GHz, socket 775, 8Mb, DDR2 4GB (2x2GB kit) PC8000 (1000MHz) OCZ, Platinum XTC, DC kit, VGA Ati Radeon HD 4870, 512Mb GDDR5 256bit, Dual DVI, PCI-E
16 godina
offline
SpyHunter

Skini si Malwarebites Anti-Malware besplatnu verziju koja je samo scaner tj nema proaktivnu  zastitu i svaki puta prije skeniranja napravi update i skeniraj po zelji, a taj Spy Hunter ti ne treba a s ovim programom ces bit i vise negi zadovoljan no ako zelis pravi antispayware program onda svakako Spyware Terminator i on je besplatan a ima aktivnu zastitu!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (2.8ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Powercolor Radeon HD 3650 512mb ddr3
15 godina
protjeran
offline
RE: SpyHunter

jel taj Spyware Terminator može pomoć oko lažnih upozorenja zbog Zlob sranja.

 

pokujpio sam ga prilikom extractiranja Kylie Ultimate packa i učinio sam sve u svojoj moći. samo mi se javlja taj lažnjak prilikom klikanja kroz foldere na hardu

Be Funky. Be Cool. Be Michael Samuelle.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice