Za sve ljubitelje: Kaspersy IS 2012 screenshots!

poruka: 18
|
čitano: 4.767
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Za sve ljubitelje: Kaspersy IS 2012 screenshots!

Evo izgled nove verzije Kasperkovog Internet Security-a.

To je neki spoj GUI iz F-Secure i TrenMicro i cel mu je da se ponudi veca jednostavnost i manje klikova za obavljanje neke operacije.

Ovo je ujedno i najveca novina sledece generacije KIS/KAV uz to sto se naglasak stavlja na Internet Security paket i koja bitno se razlikuje od zadnjih 5 verzija.

Prve testne verzije stizu kroz sledeci tjedan.

 

Vrlo zgodna mogucnost nove verzije je i sandbox za preglednici sto ce uveliko povecati sigurnost ukupnog sistema.

Nova mogucnost je i cloud servis za reputacija datokete (slika 5) nalik Nortonovog Insight Network sto je svakako zgodan dodatak.

 

Interesuje me sta o tome misle zakoravjeni korisnici KIS/KAV programa kao i svi ostali.

 

0 Pravi zalog za buducnost
20 Lepo je
4 Moglo je bolje
1 Zbog ovo ostajem na KIS 2011!
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.2.2011 9:55 (PhD in Security).
14 godina
offline
Re: Za sve ljubitelje: Kaspersy IS 2012 screenshot

Nice,kad će bit dostupan za probu?

Piracy lives forever!!!
13 godina
neaktivan
offline
Za sve ljubitelje: Kaspersy IS 2012 screenshots!
16 godina
neaktivan
offline
Za sve ljubitelje: Kaspersy IS 2012 screenshots!

Iako sam gold betatester na KLabovom forumu i vrlo mi je lako zaraditi licencu, od Kasperskog sam odustao (a bogami i od beta testiranja) onog trenutka kada je gotovo istu (i bolju) zaštitu ponudio Comodo i to potpuno besplatno i bez prevelikog carinjenja resursa što nije slučaj sa Kasperskyjem

 

naravno novu verziju ću probati ali iskustvo mi govori da će zahtjevi za resursima biti još i veći od prethodnih inačica (uz vrlo blago pomicanje prema plavijem mjestu na Matousecovoj ljestvici HIPSeva, IMO)

 

PhD in Security kaže...
Vrlo zgodna mogucnost nove verzije je i sandbox za preglednici sto ce uveliko povecati sigurnost ukupnog sistema.

Nova mogucnost je i cloud servis za reputacija datokete (slika 5) nalik Nortonovog Insight Network sto je svakako zgodan dodatak.

sandbox postoji od v.2010 a reputacija (u rudimentarnijoj inačici, nadam se) od verzije 2011

 

http://www.youtube.com/user/Anarchitektur
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.3.2011 8:56 ((s)izgoreo).
14 godina
offline
Re: Za sve ljubitelje: Kaspersy IS 2012 screenshot
(s)izgoreo kaže...

naravno novu verziju ću probati ali iskustvo mi govori da će zahtjevi za resursima biti još i veći od prethodnih inačica (uz vrlo blago pomicanje prema plavijem mjestu na Matousecovoj ljestvici HIPSeva, IMO)

cca.300 mb

Piracy lives forever!!!
15 godina
offline
Re: Za sve ljubitelje: Kaspersy IS 2012 screenshot
softwaremaniac kaže...
(s)izgoreo kaže...

naravno novu verziju ću probati ali iskustvo mi govori da će zahtjevi za resursima biti još i veći od prethodnih inačica (uz vrlo blago pomicanje prema plavijem mjestu na Matousecovoj ljestvici HIPSeva, IMO)

cca.300 mb

 trenutno mi KIS 2011 troši cca 28 MB....neznam samo odakle crpite te informacije o velikim zahtjevima za resursima ?

14 godina
offline
Re: Za sve ljubitelje: Kaspersy IS 2012 screenshot
total kaže...
softwaremaniac kaže...
(s)izgoreo kaže...

naravno novu verziju ću probati ali iskustvo mi govori da će zahtjevi za resursima biti još i veći od prethodnih inačica (uz vrlo blago pomicanje prema plavijem mjestu na Matousecovoj ljestvici HIPSeva, IMO)

cca.300 mb

 trenutno mi KIS 2011 troši cca 28 MB....neznam samo odakle crpite te informacije o velikim zahtjevima za resursima ?

Pogledaj u process exploreru.

Piracy lives forever!!!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Za sve ljubitelje: Kaspersy IS 2012 screenshot
softwaremaniac kaže...
total kaže...

 trenutno mi KIS 2011 troši cca 28 MB....neznam samo odakle crpite te informacije o velikim zahtjevima za resursima ?

Pogledaj u process exploreru.

i nek pogleda i/o i processor time te peak vrijednosti kaspersky cijelo vrijeme drnda po disku, anti-rootkit scan, heuristika pretumbava aplikacije po levelima restrikcije, upgreadira se heuristički engine, reskenirava se karantena ili se traga za skrivenim procesima... kod kasperskog se uvjek nešto dešava

http://www.youtube.com/user/Anarchitektur
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.3.2011 16:28 ((s)izgoreo).
15 godina
neaktivan
offline
Za sve ljubitelje: Kaspersy IS 2012 screenshots!

Kod mene je to ovako... Ovaj klnag je proces koji kontrolira AV-ove s Kaspersky Admin Servera.

 

Više o tome i recenziji Kaspersky možete naći na av-comparatives, corporate reviews.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
15 godina
offline
Re: Za sve ljubitelje: Kaspersy IS 2012 screenshot
(s)izgoreo kaže...
softwaremaniac kaže...
total kaže...

 trenutno mi KIS 2011 troši cca 28 MB....neznam samo odakle crpite te informacije o velikim zahtjevima za resursima ?

Pogledaj u process exploreru.

i nek pogleda i/o i processor time te peak vrijednosti

 private bytes je cca 100mb, tri put manje nego što se tu predviđa i govori.

 

a što se tiče matouseca kasperski odavno ima level reached +10 i excellent protection level i uvijek je u vrhu prema matousec testiranjima {#}

14 godina
offline
Re: Za sve ljubitelje: Kaspersy IS 2012 screenshot

Evo SS-a kao dokaz.

process explorer process explorer
Piracy lives forever!!!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Za sve ljubitelje: Kaspersy IS 2012 screenshot
total kaže...

 

a što se tiče matouseca kasperski odavno ima level reached +10 i excellent protection level i uvijek je u vrhu prema matousec testiranjima {#}

bit će i bolji što se postotaka tiče, Kaspersky iz verzije u verziju popravlja svoj status kod matouseca

softwaremaniac kaže...

Evo SS-a kao dokaz.

please, pogledaj prihvaća li novi KIS environment varijable, u resurse probaj dodati npr. %APPDATA%\* , KIS 2011 to nije dopuštao, dok se to moglo u inačicama prije te

http://www.youtube.com/user/Anarchitektur
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.3.2011 16:37 ((s)izgoreo).
15 godina
offline
Re: Za sve ljubitelje: Kaspersy IS 2012 screenshot
softwaremaniac kaže...

Evo SS-a kao dokaz.

 vidi, to je beta i sigurno nije nikakav dokaz...posebno nije dokaz prva beta koja je izašla...inače, prva beta se ne preporučuje nikom osim testerima jer može stvoriti velike probleme

14 godina
offline
Re: Za sve ljubitelje: Kaspersy IS 2012 screenshot
(s)izgoreo kaže...

softwaremaniac kaže...

Evo SS-a kao dokaz.

please, pogledaj prihvaća li novi KIS environment varijable, u resurse probaj dodati npr. %APPDATA%\* , KIS 2011 to nije dopuštao, dok se to moglo u inačicama prije te

Kako da to napravim? Baš te nisam shvatio?Molim te pojasni.

Piracy lives forever!!!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Za sve ljubitelje: Kaspersy IS 2012 screenshot
softwaremaniac kaže...

Kako da to napravim? Baš te nisam shvatio?Molim te pojasni.

settings - application control - resources

edit: probat ću sam, idem ga instalirati ;)

BTW novi KIS 12.0.0.191 se može downloadirati odavdje

http://www.youtube.com/user/Anarchitektur
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.3.2011 16:54 ((s)izgoreo).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Za sve ljubitelje: Kaspersy IS 2012 screenshot
Za svaki virus postoji rjesenje!ah,vec sam mislio da nema rjesenja za ovo,sta treba napravit??Format :X =DD
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.3.2011 22:49 (virus_cleaner).
14 godina
offline
Za sve ljubitelje: Kaspersy IS 2012 screenshots!
http://www.speedtest.net/result/917164172.png
14 godina
offline
Re: Za sve ljubitelje: Kaspersy IS 2012 screenshot

Već su 3 builda izašla prvo 12.0.0.191 zatim 12.0.0.242 i zadnja 12.0.0.267 u kojoj sam primjetio da KIS uzima manje memorije.

Piracy lives forever!!!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice