Ultimativna antivirus tema - P&O izdvojena tema

poruka: 48.436
|
čitano: 6.663.785
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O

Mislim da je vrijeme da si promijenim potpis...

Comodo plaćenik
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Lazarus Long kaže...
  Ignoriraj tu pretnju slobodno* osim ako nisi admin sustava ili bugovog servera :)

Ma to sam ja Domagoj:)

Sad gledam još mi se neće pokrenut

Pokušavam pokrenut taj servis i baca mi error.
 

Idem probat napravit novi account u Windowsima čisto da vidim. To mi je ionako pomoćni komp pa ako me naživcira ide gore svježa instalacija:)

World Championships: 7, GP started: 288, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,517
15 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Decki, a koliko otprilike traje taj prvi scan? Evo radi nekih 20 min a na my computer pise 3%.

TrustNo1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Miki77 kaže...

Decki, a koliko otprilike traje taj prvi scan? Evo radi nekih 20 min a na my computer pise 3%.

Ma prekini to...napravi sken s MBAM i Hitman Pro...bit će dovoljno.

Comodo plaćenik
15 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
epos kaže...
BlackMoon kaže...

Tražio sam puno puta alternativu za WOT,ali je nisam našao...

http://www.siteadvisor.com/

Taj MC Afee Site Advisor je glupost koja se prvo ne instalira kao addon a drugo,ne prepoznaje uopće Firefox klonove kao što su Waterfox ili Pale Moon.Kako upravo koristim Waterfox kao glavni preglednik,za mene je neupotrebljiv...

www.hrphotocontest.com
14 godina
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
siketa kaže...
epos kaže...
Kolko sam letimično pregledo Vaše profile, ja sam najstariji član foruma...ali,imaš pravo..idem sa mjesta di se reklamira comodo (samo nemoj reć da ne dobijaš pinku za njega ;))

 

A vidi se da tebe tvoje baš i ne čine zrelim...

Svi na ovoj temi koriste Brain stabilnu verziju ( neku od 90 pa na više ), a on koristi onu koja je izgleda još u Alfi. S obzirom na godine starosti koje stalno ističe i s kojima se očito ponosi možda uspije nadograditi do Bete, ali da ga nadogradi na neku od stabilnih verzija bojim se da nema više vremena.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2011 11:43 (BlackFoot).
14 godina
neaktivan
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

 instalirao sam comodo antivirus i avast antivirus.Comodo antivirus sam onemogućio i koristim ga samo za dodatno  skeniranje.Još koristim i malwarebytes i superantispyware.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
alexspalato kaže...

 instalirao sam comodo antivirus i avast antivirus.Comodo antivirus sam onemogućio i koristim ga samo za dodatno  skeniranje.Još koristim i malwarebytes i superantispyware.

Ako ti služi samo za skeniranje nije ti potreban antivirus instaliraj Comodo Cloud Scanner

 

http://cloud-scanner.comodo.com/

12 godina
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
BlackFoot kaže...
siketa kaže...
epos kaže...
Kolko sam letimično pregledo Vaše profile, ja sam najstariji član foruma...ali,imaš pravo..idem sa mjesta di se reklamira comodo (samo nemoj reć da ne dobijaš pinku za njega ;))

 

A vidi se da tebe tvoje baš i ne čine zrelim...

Svi na ovoj temi koriste Brain stabilnu verziju ( neku od 90 pa na više ), a on koristi onu koja je izgleda još u Alfi. S obzirom na godine starosti koje stalno ističe i s kojima se očito ponosi možda uspije nadograditi do Bete, ali da ga nadogradi na neku od stabilnih verzija bojim se da nema više vremena.

..hehehe..pa moja alfa(što se tiće računala) je od tamo daleke 1984,kad ti vjerojatno još nisi postojao,a kamol i znao što su računala...ali nije to bila moja poanta,već da napomenem kako su Avira i Avast daleko bolji od Comodo-a. Mene osobno briga tko će što koristit,niti to ne želim mijenjat; ali da ova dva spomenuta nisu bolja,na to ne mogu ostat miran!

I nisam ja za neki flame,kao što neki misle ovdje(imam klince Vaših godina),tak da mi ne bi bilo na čast naterivat se slabijima od sebe,ali izrazit mišljenje mi neće nitko zabranit! Ked mi netko da valjane,al zaista valjane razloge da prijeđem sa Avire na Comodo,onda ću se zamislit malo...a do tada, sorry man :/

CIS = Comodo Is Shit !
16 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O

 

@epos

 

Moze pitanje:
Sta vi gospon koristite od zastite i sta ste djeci/zeni stavili od zastite?

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://store.ovi.com/content/203306
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2011 14:14 (djigibao).
14 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
epos kaže...

..hehehe..pa moja alfa(što se tiće računala) je od tamo daleke 1984,kad ti vjerojatno još nisi postojao,a kamol i znao što su računala...ali nije to bila moja poanta,već da napomenem kako su Avira i Avast daleko bolji od Comodo-a. Mene osobno briga tko će što koristit,niti to ne želim mijenjat; ali da ova dva spomenuta nisu bolja,na to ne mogu ostat miran!

I nisam ja za neki flame,kao što neki misle ovdje(imam klince Vaših godina),tak da mi ne bi bilo na čast naterivat se slabijima od sebe,ali izrazit mišljenje mi neće nitko zabranit! Ked mi netko da valjane,al zaista valjane razloge da prijeđem sa Avire na Comodo,onda ću se zamislit malo...a do tada, sorry man :/

 Nakon 546 stranica ove teme u kojima je vise puta objasnjeno sta je bolje ti se bahatis ovdje.

 

Pokazi bar malo postovanja prema starijim clanovima foruma koji uz to ocigledno imaju puno vise znanja od tebe.

 

 

BE HAPPY xD : )
12 godina
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Joe Cooker kaže...
epos kaže...

..hehehe..pa moja alfa(što se tiće računala) je od tamo daleke 1984,kad ti vjerojatno još nisi postojao,a kamol i znao što su računala...ali nije to bila moja poanta,već da napomenem kako su Avira i Avast daleko bolji od Comodo-a. Mene osobno briga tko će što koristit,niti to ne želim mijenjat; ali da ova dva spomenuta nisu bolja,na to ne mogu ostat miran!

I nisam ja za neki flame,kao što neki misle ovdje(imam klince Vaših godina),tak da mi ne bi bilo na čast naterivat se slabijima od sebe,ali izrazit mišljenje mi neće nitko zabranit! Ked mi netko da valjane,al zaista valjane razloge da prijeđem sa Avire na Comodo,onda ću se zamislit malo...a do tada, sorry man :/

 Nakon 546 stranica ove teme u kojima je vise puta objasnjeno sta je bolje ti se bahatis ovdje.

 

Pokazi bar malo postovanja prema starijim clanovima foruma koji uz to ocigledno imaju puno vise znanja od tebe.

 

 

Zagore,nemoj da ti pošaljem Bleka Stenu! {#}

..da imaju znanja,ne bi Ja moro intervenirat i ubjeđivat ih što je bolje,a što ne!

CIS = Comodo Is Shit !
14 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
epos kaže...

Zagore,nemoj da ti pošaljem Bleka Stenu! {#}

..da imaju znanja,ne bi Ja moro intervenirat i ubjeđivat ih što je bolje,a što ne!

Da da u pravu si  {#}

 

Ne da mi se vise sa tobom {#}

 

Sjedi 5

 

EOD

BE HAPPY xD : )
16 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
djigibao kaže...

 

@epos

 

Moze pitanje:
Sta vi gospon koristite od zastite i sta ste djeci/zeni stavili od zastite?

 

...moze odgovor ili je to TOP SECRET?

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://store.ovi.com/content/203306
12 godina
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
djigibao kaže...

 

@epos

 

Moze pitanje:
Sta vi gospon koristite od zastite i sta ste djeci/zeni stavili od zastite?

Ženi i djeci zabranio surfanje, a sebe štitim faktorom 4! {#}

..šala mala xD

..ajmo ozbiljno:

Dakle, Avira+ST+Filseclab PF+Arovax Shield+ SAS(on demand)+SpywareBlaster(imune) i još pregršt cleanera i tweakera.

Firefox ima spomenuti McAfee,zatim Better Privacy, nadalje NoScript i Ghostery (web bugs & trackers kao što su Google Analytics i Google Adsense)

Na drugom PC-u je sve slićno,ali a Avastom, a na trećem NIŠTA od zaštite (aj pogodi zašto ;))

Tu je još jedan PC sa linuksom i jedan MacPro, te dvije Amige koje također veselo surfaju!

Eto...a četvrtkom ide: "..nekih tajni ima,što ne govore se svima, što se samo nekom šapnu...ti znaaš" ;)))

Avira plaćenik ;)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
epos kaže...

Ženi i djeci zabranio surfanje, a sebe štitim faktorom 4! {#}

..šala mala xD

..ajmo ozbiljno:

Dakle, Avira+ST+Filseclab PF+Arovax Shield+ SAS(on demand)+SpywareBlaster(imune) i još pregršt cleanera i tweakera.

Firefox ima spomenuti McAfee,zatim Better Privacy, nadalje NoScript i Ghostery (web bugs & trackers kao što su Google Analytics i Google Adsense)

Na drugom PC-u je sve slićno,ali a Avastom, a na trećem NIŠTA od zaštite (aj pogodi zašto ;))

Tu je još jedan PC sa linuksom i jedan MacPro, te dvije Amige koje također veselo surfaju!

Eto...a četvrtkom ide: "..nekih tajni ima,što ne govore se svima, što se samo nekom šapnu...ti znaaš" ;)))

a drame {#} mogao si još ovde nešto nabaciti...vidim da lopatom nabacuješ..dobro ti internetska veza ikako radi pored ovoliko filtera

12 godina
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
walterica kaže...
epos kaže...

Ženi i djeci zabranio surfanje, a sebe štitim faktorom 4! {#}

..šala mala xD

..ajmo ozbiljno:

Dakle, Avira+ST+Filseclab PF+Arovax Shield+ SAS(on demand)+SpywareBlaster(imune) i još pregršt cleanera i tweakera.

Firefox ima spomenuti McAfee,zatim Better Privacy, nadalje NoScript i Ghostery (web bugs & trackers kao što su Google Analytics i Google Adsense)

Na drugom PC-u je sve slićno,ali a Avastom, a na trećem NIŠTA od zaštite (aj pogodi zašto ;))

Tu je još jedan PC sa linuksom i jedan MacPro, te dvije Amige koje također veselo surfaju!

Eto...a četvrtkom ide: "..nekih tajni ima,što ne govore se svima, što se samo nekom šapnu...ti znaaš" ;)))

a drame {#} mogao si još ovde nešto nabaciti...vidim da lopatom nabacuješ..dobro ti internetska veza ikako radi pored ovoliko filtera

..hm..pa i nisam baš nešt pretjero ;)

evo kak to izgleda:

 

Avira plaćenik ;)
16 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
...jel tu i Spyware Terminator cini mi se?
BTW: kolika (od oka) ti je sveukupna njihova potrosnja RAM memorije?
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://store.ovi.com/content/203306
12 godina
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
djigibao kaže...
...jel tu i Spyware Terminator cini mi se?
BTW: kolika (od oka) ti je sveukupna njihova potrosnja RAM memorije?

Evo Ti pa računaj!:

Avira plaćenik ;)
16 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
cca. 70mb
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://store.ovi.com/content/203306
12 godina
protjeran
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

LOL kod mene MSE troši 5,9MB a skeniram svaki tjedan sa Hitman Pro i ne nadje ništaXD

Kamo vi to skitate?

When Youre Talking To YourSelf And Nobodys Home..
16 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
...mislim da MSE trosi malo vise od 5.9MB...blize ce bit oko 70MB
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://store.ovi.com/content/203306
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
I po čemu je to bolje od CISa? Arovax se ne razvija od 2007., a Filseclab od 2005. godine. Možeš mislit kako su up-to-date s današnjim malwareom. I još ST...ultra naporan HIPS bez whiteliste i sa slabim pamćenjem odgovora. Ukratko, katastrofa! Mislio sam da koristiš samo Win FW i Win policy. Onda bi se još mogao ovdje hvaliti nečim. Pročitaj malo Wilders forum što ljudi koriste... Ili je i on smiješan?
Comodo plaćenik
16 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Miki77 kaže...

Decki, a koliko otprilike traje taj prvi scan? Evo radi nekih 20 min a na my computer pise 3%.

Zakaj uopče radiš Full Scan cjelog kompa ak to radiš, kad je to skroz nepotrebno najbitnija je C particija ili tam di su Windowsi jedan Quick Scan je sasvim dost u bilo kojem programu. Kakva korist od skeniranja, svih particija u kojima su Filmovi i Mjuza te Fotke i ko zna kaj još sličnog a to mnogi rade.{#}{#}

 

Najbitnije je da nemaš aktivnu gamad, u Windowsima a to kaj ju imaš na nekoj drugoj particiji nije nit bitno ak znaš čemu taj program služi jel. Imam ja na jednoj particiji koš gamadi u folderu, tu je i onaj gad Virut ali spava ko i druga Exe gamad dakle nema frke jel.{#}{#}

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
12 godina
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
siketa kaže...
I po čemu je to bolje od CISa? Arovax se ne razvija od 2007., a Filseclab od 2005. godine. Možeš mislit kako su up-to-date s današnjim malwareom. I još ST...ultra naporan HIPS bez whiteliste i sa slabim pamćenjem odgovora. Ukratko, katastrofa! Mislio sam da koristiš samo Win FW i Win policy. Onda bi se još mogao ovdje hvaliti nečim. Pročitaj malo Wilders forum što ljudi koriste... Ili je i on smiješan?

..Arowax je kao winPatrol i zna mu se svrha,tak da....a što se tiće Filseclaba,također znam da je "izašo" ali se isto tako da fino konfigurirat i sasvim zadovoljava kao vatrozid! ( s njme sam,dakako, zabranio exploreru,internet exploreru i helpu(hh.exe) odlazak na net). A da ne napominjem kako igranje online ne dolazi u obzir,kao i odlazak na "sumnjive" stranice također. Nadogradnja winsa i programa unutar njih online ne dopuštam! Radije skinem noviju inačicu i onda upgrade(instal).Kad završim surfanje, uredno ide disable na mrežnu kartu,kao isto tako dok se nešto snima,kopira,uređuje video,itd,itd. Eto ti paranoje :/

Avira plaćenik ;)
15 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
rambox kaže...

Zakaj uopče radiš Full Scan cjelog kompa ak to radiš, kad je to skroz nepotrebno najbitnija je C particija ili tam di su Windowsi jedan Quick Scan je sasvim dost u bilo kojem programu. Kakva korist od skeniranja, svih particija u kojima su Filmovi i Mjuza te Fotke i ko zna kaj još sličnog a to mnogi rade.{#}{#}

 

Najbitnije je da nemaš aktivnu gamad, u Windowsima a to kaj ju imaš na nekoj drugoj particiji nije nit bitno ak znaš čemu taj program služi jel. Imam ja na jednoj particiji koš gamadi u folderu, tu je i onaj gad Virut ali spava ko i druga Exe gamad dakle nema frke jel.{#}{#}

Ma u biti mi je nekako bila navika kad instaliram neki antivirusni (a probao ih nekoliko) da uvijek ostavim taj prvi scan. Slazem se da ne treba preletiti particije gdje su pjesme i filmovi, ali eto vidi cuda...bas na jednoj od njih je suprugin folder gdje je nasao neka dva trojanca, koji su uspjesno otklonjeni.

Istina, slazem se, da u biti je camo c disk u igri.

TrustNo1
14 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Evo da podnesem prijavak:

 

Shadow Defender dobro služi, samo njega koristim, i Hitman pro za povremena skeniranja.

 

Fakat u downloadanim filmovima i muzici nisam naletio na virus jako dugo, mislim da su velika rijetkost. Obično su virusi unutar zip-rar arhiva ili exe instalirajućim fajlama.

14 godina
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O

epos kaže...
Kolko sam letimično pregledo Vaše profile, ja sam najstariji član foruma...ali,imaš pravo..idem sa mjesta di se reklamira comodo (samo nemoj reć da ne dobijaš pinku za njega ;))

 

..hehehe..pa moja alfa(što se tiće računala) je od tamo daleke 1984,kad ti vjerojatno još nisi postojao,a kamol i znao što su računala...ali nije to bila moja poanta,već da napomenem kako su Avira i Avast daleko bolji od Comodo-a. Mene osobno briga tko će što koristit,niti to ne želim mijenjat; ali da ova dva spomenuta nisu bolja,na to ne mogu ostat miran!

I nisam ja za neki flame,kao što neki misle ovdje(imam klince Vaših godina),tak da mi ne bi bilo na čast naterivat se slabijima od sebe,ali izrazit mišljenje mi neće nitko zabranit! Ked mi netko da valjane,al zaista valjane razloge da prijeđem sa Avire na Comodo,onda ću se zamislit malo...a do tada, sorry man :/

- Uopće me nije briga koliko imate godina. Što se mene tiče možete biti i Metuzalem. Nije valjda da mislite da ako ste tobože stariji da ste i pametniji. 

- Možete svoja mišljenja izražavati koliko Vas volja, nisam primjetio da Vam je to netko zabranio.

- Je li Vas netko u dosadašnji postovima nagovarao da pređete na CIS? Koliko ja vidim, nije. Pa čak Vam je i rečeno da koristite dobar AV. Nego Vi ste započeli vatru tvrdnjom da Comodo ( iliti po Vašem "gušter" ) nije ni do koljena poznatoj trojci besplatnih AV, bezrazložno popljuvali taj proizvod, a da pri tome niste dali niti jedan, ama baš niti jedan argument zašto tako mislite. I Vi sada hoćete da Vam se daju valjani razlozi zašto da, a zašto ne. Gospodine epos kada VI odgovorite odnosno nabrojite onu Vašu hrpu tobožnjih argumenata i loših iskustava s korištenjem Comodo-a, a koju ne želite reći nama neukima, onda možda i dobijete odgovor i tek onda se može razviti konstruktivna rasprava, koja je usput kako torrente i drugi članovi ovog topica kažu već odavno prožvakana i završena.

- I za kraj da Vam šapnem nešto što nitko ne zna: " Uopće ne koristim CIS već samo na jednom od PC-a Comodov FW sa svim ostalim odličnim modulima "    

12 godina
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
BlackFoot kaže...

epos kaže...
Kolko sam letimično pregledo Vaše profile, ja sam najstariji član foruma...ali,imaš pravo..idem sa mjesta di se reklamira comodo (samo nemoj reć da ne dobijaš pinku za njega ;))

 

..hehehe..pa moja alfa(što se tiće računala) je od tamo daleke 1984,kad ti vjerojatno još nisi postojao,a kamol i znao što su računala...ali nije to bila moja poanta,već da napomenem kako su Avira i Avast daleko bolji od Comodo-a. Mene osobno briga tko će što koristit,niti to ne želim mijenjat; ali da ova dva spomenuta nisu bolja,na to ne mogu ostat miran!

I nisam ja za neki flame,kao što neki misle ovdje(imam klince Vaših godina),tak da mi ne bi bilo na čast naterivat se slabijima od sebe,ali izrazit mišljenje mi neće nitko zabranit! Ked mi netko da valjane,al zaista valjane razloge da prijeđem sa Avire na Comodo,onda ću se zamislit malo...a do tada, sorry man :/

- Uopće me nije briga koliko imate godina. Što se mene tiče možete biti i Metuzalem. Nije valjda da mislite da ako ste tobože stariji da ste i pametniji. 

- Možete svoja mišljenja izražavati koliko Vas volja, nisam primjetio da Vam je to netko zabranio.

- Je li Vas netko u dosadašnji postovima nagovarao da pređete na CIS? Koliko ja vidim, nije. Pa čak Vam je i rečeno da koristite dobar AV. Nego Vi ste započeli vatru tvrdnjom da Comodo ( iliti po Vašem "gušter" ) nije ni do koljena poznatoj trojci besplatnih AV, bezrazložno popljuvali taj proizvod, a da pri tome niste dali niti jedan, ama baš niti jedan argument zašto tako mislite. I Vi sada hoćete da Vam se daju valjani razlozi zašto da, a zašto ne. Gospodine epos kada VI odgovorite odnosno nabrojite onu Vašu hrpu tobožnjih argumenata i loših iskustava s korištenjem Comodo-a, a koju ne želite reći nama neukima, onda možda i dobijete odgovor i tek onda se može razviti konstruktivna rasprava, koja je usput kako torrente i drugi članovi ovog topica kažu već odavno prožvakana i završena.

- I za kraj da Vam šapnem nešto što nitko ne zna: " Uopće ne koristim CIS već samo na jednom od PC-a Comodov FW sa svim ostalim odličnim modulima "    

..i što sad Ti hočeš??..pismenu potvrdu da je Comodo bolji od Avire? To od mene neš dobit nikad,a možda ni onda! Ali to ne znaći da ga ostali ne moraju koristit. To nipošto nisam želio. Svako ima svoje i dobro.

Ali da Ti objasnim nešto o famoznom svijetu AV software-a: reklame čine čuda,a isto tako jednu godinu jedan odnese primat vodećeg,drugu godinu drugi..itd,itd. A isto tako,tko Ti garantira da ekipe iz Avire,Avasta,Comodo-a,AVG-a i ostalih nemaju "podrumsku braću" koji pišu nove wormove kako bi navedeni imali "novi proizvod" i izbacivali novije inačice?!..hm,zvuči politički,ali...:/

..i,da..Comodov vatrozid i nije tako loš..eto,ajd da se konaćno u nećem i složimo.

Peace!

Avira plaćenik ;)
16 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

 

Evo jedno pitanje za ljude koji se malo kuze ili imaju iskustva u ovome:

 

Da li se moze (i kako) zarazit komp preko routera od susjeda tj. ja sam spojen na router i moj susjed je spojen na isti taj router i sad da li se ja mogu zarazit ako je njegov komp zarazen i obratno?

 

Kako?

Sta je potrebno da se to sprijeci?

...

 

TNX

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://store.ovi.com/content/203306
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2011 20:52 (djigibao).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice