Engleski pomoc zaključana tema

poruka: 34
|
čitano: 5.007
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Engleski pomoc

 

Treba mi neko sa dosta dobrim poznavanjem engleskom ko ce mi prevesti jedan tekst na engleskog. Naravno mozete vrsiti neke izmjene u tekstu sve dok to ne izadje iz konteksta. Onom ko uradi bicu zahvaaaaaaaalan do kraja zivota i dobijace hvala na svaki post narednih 16 godina :D. Ovo mi je potrebno najkasnije sutra do 11h prijepodne

 

Procitao sam vas oglas za profesora istorije na sajtu vase skole i zelim da konkurisem. Uz prijavu prilazem moj CV kako ste naveli u zahtjevu. Mislim da sam prava osoba za taj posao iz nekoliko razloga koje cu u daljem tekstu navesti.

 

Zavrsio sam istoriju na filozofskom fakultetu u Banja Luci 2005. godine i radio sam u jednoj gimnaziji u mom gradu u periodu od 2006 - 2009. godine. 

 

Istorija je moja velika ljubav. Smatram je jako zanimljivom i poucnom naukom. Zavolio sam je jos u djetinjstvu kroz razne price. Vec uosnovnoj skoli istorija mi je bila najdrazi predmet i  znao da cu svoje skolovanje usmjeriti u pravcu istorije.

 

Mislim da istorija kao nauka krije mnoge odgovore koji su bitini za nas i opstanak svijeta. 

 

Osim toga mnogo volim rad sa djecom i uopste pedagoski rad. Zelim da svoja  stecena znanja podjelim sa drugima te da ukazem na neka desavanja i procese koji su se desavala mnogo godina prije nas.

 

Ocekujem da cete moj zahtjev razmotriti i nadam se na njega pozitivno odgovoriti, a vas odgovor mozete poslai na moju e-mail adresu.

http://singlenesia.com/eris/w
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.11.2010 20:42 (pirat01).
15 godina
offline
RE: Engleski pomoc
pirat01 kaže...

 

Treba mi neko sa dosta dobrim poznavanjem engleskom ko ce mi prevesti jedan tekst sa engleskog

...

valjda NA engleski? {#}

Atomska bubamara
14 godina
offline
RE: Engleski pomoc
jurluk kaže...
pirat01 kaže...

 

Treba mi neko sa dosta dobrim poznavanjem engleskom ko ce mi prevesti jedan tekst sa engleskog

...

valjda NA engleski? {#}

Moj fail..

http://singlenesia.com/eris/w
14 godina
protjeran
offline
RE: Engleski pomoc
pirat01 kaže...

 


Procitao sam vas oglas za profesora istorije na sajtu vase skole i zelim da konkurisem. Uz prijavu prilazem moj CV kako ste naveli u zahtjevu. Mislim da sam prava osoba za taj posao iz nekoliko razloga koje cu u daljem tekstu navesti.

 

Zavrsio sam istoriju na filozofskom fakultetu u Banja Luci 2005. godine i radio sam u jednoj gimnaziji u mom gradu u periodu od 2006 - 2009. godine. 

 

Istorija je moja velika ljubav. Smatram je jako zanimljivom i poucnom naukom. Zavolio sam je jos u djetinjstvu kroz razne price. Vec uosnovnoj skoli istorija mi je bila najdrazi predmet i  znao da cu svoje skolovanje usmjeriti u pravcu istorije.

 

Mislim da istorija kao nauka krije mnoge odgovore koji su bitini za nas i opstanak svijeta. 

 

Osim toga mnogo volim rad sa djecom i uopste pedagoski rad. Zelim da svoja  stecena znanja podjelim sa drugima te da ukazem na neka desavanja i procese koji su se desavala mnogo godina prije nas.

 

Ocekujem da cete moj zahtjev razmotriti i nadam se na njega pozitivno odgovoriti, a vas odgovor mozete poslai na moju e-mail adresu.

I read about your advert for the place of history class profesor in your school and I want to  apply for it.I give you my CV and I think that I'm a great person for that job and here are the reasons:

 

I graduated history on philosophical university in Banja Luka 2005 and I worked in a high school there (from 2006-2009)

History is my great love I think it's interesting and educational subject.I'm into history since I was a child,in my Primary school history was my favourite subject.

I think history haves a lot of answers about the humans and our planet.Besides that I love to work with children and I want to share my knowledge about history with them.

I real hope that you will consider this apply and respond positively,you can send me your response to my email.Thank you in advance.

 

EVO GA,nadam se da sam pomogao

Wanna Date my Avatar?
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.11.2010 21:04 (zgsolja).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Engleski pomoc
zgsolja kaže...
pirat01 kaže...

 


Procitao sam vas oglas za profesora istorije na sajtu vase ....

I read about you....

...

 

EVO GA,nadam se da sam pomogao

Na razini 8. razreda, možda i 1. srednje.

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Sent from my Desire.
16 godina
offline
RE: Engleski pomoc
zgsolja kaže...
pirat01 kaže...

 


Procitao sam vas oglas za profesora istorije na sajtu vase skole i zelim da konkurisem. Uz prijavu prilazem moj CV kako ste naveli u zahtjevu. Mislim da sam prava osoba za taj posao iz nekoliko razloga koje cu u daljem tekstu navesti.

 

Zavrsio sam istoriju na filozofskom fakultetu u Banja Luci 2005. godine i radio sam u jednoj gimnaziji u mom gradu u periodu od 2006 - 2009. godine. 

 

Istorija je moja velika ljubav. Smatram je jako zanimljivom i poucnom naukom. Zavolio sam je jos u djetinjstvu kroz razne price. Vec uosnovnoj skoli istorija mi je bila najdrazi predmet i  znao da cu svoje skolovanje usmjeriti u pravcu istorije.

 

Mislim da istorija kao nauka krije mnoge odgovore koji su bitini za nas i opstanak svijeta. 

 

Osim toga mnogo volim rad sa djecom i uopste pedagoski rad. Zelim da svoja  stecena znanja podjelim sa drugima te da ukazem na neka desavanja i procese koji su se desavala mnogo godina prije nas.

 

Ocekujem da cete moj zahtjev razmotriti i nadam se na njega pozitivno odgovoriti, a vas odgovor mozete poslai na moju e-mail adresu.

I read about your advert for the place of history class profesor in your school and I want to  apply for it.I give you my CV and I think that I'm a great person for that job and here are the reasons:

 

I graduated history on philosophical university in Banja Luka 2005 and I worked in a high school there (from 2006-2009)

History is my great love I think it's interesting and educational subject.I'm into history since I was a child,in my Primary school history was my favourite subject.

I think history haves a lot of answers about the humans and our planet.Besides that I love to work with children and I want to share my knowledge about history with them.

I real hope that you will consider this apply and respond positively,you can send me your response to my email.Thank you in advance.

 

EVO GA,nadam se da sam pomogao

Ovo text nema smisla na engleskom, to ti je google prevoditelj ili nesto tako. Ako mislis aplicirati za posao, malo bolje prouci sta je Curriculum Vitae pa si napravi jedan i onda ce te neki stranci mozda i ozbiljno shvatiti.

e.......
14 godina
protjeran
offline
Engleski pomoc

Ja sam samo preveo na engleski ono što je on napisao.Sad što to zvuči možda malo neprofesionalno i neozbiljno je njegova stvar.Moja profa iz eng kaže da vrlo dobro znam engleski za 17-godišnjaka pa ne vidim u čem je problem?

Wanna Date my Avatar?
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.11.2010 21:21 (zgsolja).
15 godina
online
Engleski pomoc

Ma za ove formal letters je čista šablona kako se slažu, točno postoji redoslijed, da nekažem identične rečenice pišeš i to je onda to...budem napisao ako uhvatim vremena, a i dobro će mi doći malo za vježbu{#}

Stoja
15 godina
neaktivan
offline
RE: Engleski pomoc
zgsolja kaže...

Ja sam samo preveo na engleski ono što je on napisao.Sad što to zvuči možda malo neprofesionalno i neozbiljno je njegova stvar.Moja profa iz eng kaže da vrlo dobro znam engleski za 17-godišnjaka pa ne vidim u čem je problem?

Sve je to ok i valja, ali za njega koji više ne ide u školu se očekuje bolje i profesionalnije znanje jezika od srednjoškolske razine i baš taj tvoj tekst bi njegovim potencijalnim poslodavcima mogao napraviti razliku. Čovjek se stalno mora unaprijeđivati.

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Sent from my Desire.
15 godina
online
RE: Engleski pomoc
AlienWare1 kaže...

Sve je to ok i valja, ali za njega koji više ne ide u školu se očekuje bolje i profesionalnije znanje jezika od srednjoškolske razine i baš taj tvoj tekst bi njegovim potencijalnim poslodavcima mogao napraviti razliku. Čovjek se stalno mora unaprijeđivati.

Istina, a pogotovo u ovakvim prijvama je taj prvi dojam važan gdje se čisto traži ta neka forma i objektivnost, jednostavno ima određena pravila koja se nesmiju odstupati.

Stoja
14 godina
offline
Engleski pomoc

Pazite, ovo naravno nije pravi cv vec vjezba iz engleskog :D

(ako je neko tako shvatio :D) vidim neku pricu o nekim knjigama za pravljenje prijava, pa mozda sam u krivom kontekstu skontao jer zurim :D

http://singlenesia.com/eris/w
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.11.2010 21:34 (pirat01).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Engleski pomoc
pirat01 kaže...

Pazite, ovo naravno nije pravi cv vec vjezba iz engleskog :D

Hhahahaah, u jbt, nisam ni skužio :DDD

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Sent from my Desire.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Engleski pomoc
Stoja kaže...
AlienWare1 kaže...

Sve je to ok i valja, ali za njega koji više ne ide u školu se očekuje bolje i profesionalnije znanje jezika od srednjoškolske razine i baš taj tvoj tekst bi njegovim potencijalnim poslodavcima mogao napraviti razliku. Čovjek se stalno mora unaprijeđivati.

Istina, a pogotovo u ovakvim prijvama je taj prvi dojam važan gdje se čisto traži ta neka forma i objektivnost, jednostavno ima određena pravila koja se nesmiju odstupati.

a sad svi lijepo filozofirate... ok to mu je bitno za posao..bla, bla....al čovjek je se bar potrudio i preveo koliko god to zvučilo "glupo"... uostalom zašto vi onda ne prevedete???

EDIT: za vježbu iz engleskog

 

''Znam da ništa ne znam.''
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.11.2010 21:46 (ilija2010lukic).
14 godina
odjavljen
offline
RE: Engleski pomoc
zgsolja kaže...

I read about your advert for the place of history class profesor in your school and I want to  apply for it.I give you my CV and I think that I'm a great person for that job and here are the reasons:

 

I graduated history on philosophical university in Banja Luka 2005 and I worked in a high school there (from 2006-2009)

History is my great love I think it's interesting and educational subject.I'm into history since I was a child,in my Primary school history was my favourite subject.

I think history haves a lot of answers about the humans and our planet.Besides that I love to work with children and I want to share my knowledge about history with them.

I real hope that you will consider this apply and respond positively,you can send me your response to my email.Thank you in advance.

 

EVO GA,nadam se da sam pomogao

  Bkraš Past Perfect i Past Simple, i sve u svemu fali ti veznik koji, sorry ali loše.

Operation Flashpoint
15 godina
online
Engleski pomoc

evo, složio sam prijavu, naravno ovo bi ti bilo vrlo formalno, onako po pravilima kako bi to trebalo izgledati, tako da nije čisti copy/paste tvoga, jer ti si puno teksta potrošio o tome kako voliš povijest, što je, rekao bi, nerelevatno kada pišeš ovakve prijave.

 

Evo pogledaj, ako ti paše, uzmi ju i prilagodi si ako ti se neš ne sviđa{#}

 

 

 

 

Dear Sir/Madam,

 

I am writing in response to your recent advertisement for an history teacher. Please find enclosed my current CV.

 

I feel I would be suitable for the post for a number of reasons. Firstly. I have excellent knowledge of history, having passed history on philosophical college in Banja Luka in 2005. Secondly, I feel I posses relevant pedagogical experience, having previously spent 3 years working in High school as a history teacher. I gained invaluable experience. I also feel my social skills and abillitiy to communicate benefited to better teach pupils in school. I am now looking to put these new skills into practice.

 

On top of all this, I am dedicated, motivated worker, able to act both independently and also as a part of team. I enjoy to work with children, and to share my knoweldge of history to them, because I think history is very important and gives us lot of answers about us and the whole world.

I enjoy new challenges and never give less then my all.

 

I am available for interview at any time and would be happy to provide references, should you require them.

 

Please do not hesitate to contact me should you require any further information.

 

I look forward to hearing from you soon,

 

Yours faithfully 

 

 

Pero Perić

 

 

Stoja
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.11.2010 21:46 (Stoja).
14 godina
odjavljen
offline
RE: Engleski pomoc

Present Continious.

Operation Flashpoint
15 godina
neaktivan
offline
RE: Engleski pomoc
Stoja kaže...

evo, složio sam prijavu, naravno ovo bi ti bilo vrlo formalno, onako po pravilima kako bi to trebalo izgledati, tako da nije čisti copy/paste tvoga, jer ti si puno teksta potrošio o tome kako voliš povijest, što je, rekao bi, nerelevatno kada pišeš ovakve prijave.

 

Evo pogledaj, ako ti paše, uzmi ju i prilagodi si ako ti se neš ne sviđa{#}

 

 

 

 

Dear Sir/Madam,

 

I am writing in response to your recent advertisement for an history teacher. Please find enclosed my current CV.

 

I feel I would be suitable for the post for a number of reasons. Firstly. I ahve excellent knowledge of history, having passed history on philosophical college in Banja Luka in 2005. Secondly, I feel I possess relevant pedagogical experience, having previously spent 3 years working in High school as a history teacher. I gained invaluable experience. I also feel my social skills and abillitiy to communicate benefited to better teach pupils in school. I am now looking to put these new skills into practice.

 

On top of all this, I am dedicated, motivated worker, able to act both independently and also as a part of team. I enjoy to work with children, and to share my knoweldge of history to them, because I think history is very important and gives us lot of answers about us and the whole world.

I enjoy new challenges and never give less than my all. Ovaj dio je super, iako si nedorečen jer ovo "than my all" nema smisla. Moram se sjetiti kako ide "Sve od sebe"... :S

 

I am available for interview at any time and would be happy to provide references, should you require them.

 

Please do not hesitate to contact me should you require any further information.

 

I look forward to hearing from you soon,

 

Yours faithfully ili truly, može bilo što.

 

 

Pero Perić

 

 

Very good. Much better and more refined than the other one. :)

 

Ja bi uzeo ovo.

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Sent from my Desire.
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.11.2010 21:54 (AlienWare1).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Engleski pomoc

Stojin je najbolji.

Punk's not dead!!!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.11.2010 21:56 (doctor_crash).
15 godina
online
RE: Engleski pomoc
AlienWare1 kaže...

 

Yours faithfully ili truly, može bilo što.

 

 

Pero Perić

 

 

Very good. Much better and more refined than the other one. :)

 

Ja bi uzeo ovo.

Ne, ide ti pravilo ako počneš pismo sa "dear sir/madam" obavezno ga moraš završiti sa yours faithfully. U neformalnim pismima imaš malo više slobode pa možeš staviti što želiš{#}

Stoja
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.11.2010 21:55 (Stoja).
14 godina
offline
RE: Engleski pomoc
Stoja kaže...

evo, složio sam prijavu, naravno ovo bi ti bilo vrlo formalno, onako po pravilima kako bi to trebalo izgledati, tako da nije čisti copy/paste tvoga, jer ti si puno teksta potrošio o tome kako voliš povijest, što je, rekao bi, nerelevatno kada pišeš ovakve prijave.

 

Evo pogledaj, ako ti paše, uzmi ju i prilagodi si ako ti se neš ne sviđa{#}

 

 

 

 

Dear Sir/Madam,

 

I am writing in response to your recent advertisement for an history teacher. Please find enclosed my current CV.

 

I feel I would be suitable for the post for a number of reasons. Firstly. I have excellent knowledge of history, having passed history on philosophical college in Banja Luka in 2005. Secondly, I feel I posses relevant pedagogical experience, having previously spent 3 years working in High school as a history teacher. I gained invaluable experience. I also feel my social skills and abillitiy to communicate benefited to better teach pupils in school. I am now looking to put these new skills into practice.

 

On top of all this, I am dedicated, motivated worker, able to act both independently and also as a part of team. I enjoy to work with children, and to share my knoweldge of history to them, because I think history is very important and gives us lot of answers about us and the whole world.

I enjoy new challenges and never give less then my all.

 

I am available for interview at any time and would be happy to provide references, should you require them.

 

Please do not hesitate to contact me should you require any further information.

 

I look forward to hearing from you soon,

 

Yours faithfully 

 

 

Pero Perić

 

 

Hvala, i opet kazem nije ovo pravi cv :D:D, vec vjezba iz engleskog

btw moze mi neko reci koji bi odabrao od ova 2

ovaj sto je gore napisan ili

 

To whom it may concern,

 

I read your advertisement about the professor in your school, and I would like to compete. As my application I approach my CV as you specified. I am sure that I am the write person for that job due to reasons that I will state in the rest of the text.

 

I finished History on Faculty of Philosophy in Banja Luka 2005. Year and till now I worked in one gymnasium in my city for 2006-2009. As that, I have work experience and that will help me more in the role of professor.

 

History is my big passion, and as a child I started to love history THROUGH different stories.  I state that it is a very interesting and instructive science. Already in Primary school, History was my favorite subject, and even then I knew that I will direct my knowledge in that direction.

 

I think that History as a science reveals many secrets that are important for us and the survival of the world.

 

Except that, I love working with children, and my previous work approved that I am capable to handle that pressure. My aim is that the knowledge that I own pass on others, younger generations, and teach them about facts, discoveries and processes that happened long time ago.

 

As working in before, I learned many things, not only how to be better, but how to teach better, and how to make children understand History as a good and teach full subject, making them their lessons interesting and joyful.

 

I expect that you will at least consider my application, and I hope that you will give me a green light. For further details you can contact me on my e-mail.

http://singlenesia.com/eris/w
15 godina
neaktivan
offline
RE: Engleski pomoc
Stoja kaže...
AlienWare1 kaže...

 

Yours faithfully ili truly, može bilo što.

 

 

Pero Perić

 

 

Very good. Much better and more refined than the other one. :)

 

Ja bi uzeo ovo.

Ne, ide ti pravilo ako počneš pismo sa "dear sir/madam" obavezno ga moraš završiti sa yours faithfully. U neformalnim pismima imaš malo više slobode pa možeš staviti što želiš{#}

My bad.

 

To "Yours truly" je super fora kad šalješ pismo nekom profesoru koga znaš dobro ili nekoj drugoj malo bližoj osobi.

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Sent from my Desire.
15 godina
online
Engleski pomoc

Uzmi ovaj moj i ako ne dobiješ peticu iz vježbe, onda ti profesorica/profesor nema pojma kako se pišu formalna pisma{#} Ja sam ovo pisao kada sam polagao first certificate test iz engleskog pa znam da je to pravo i da drukčije nemere biti{#}

 

@alienware, ko što rekoh, to ti je više za neformalna pisma, tamo smiješ malo opuštenije fraze koristiti, jer obično neformalno pričamo sa osobama koje znamo, ili kada se radi o nekim običnim temama, znači ništa poslovno. Kada je posao/formalnost u igri, onda doslovno šablona(naravno mjenja se ovisno o temi o čemu se raspravlja) ali ima smjernice kako počinje, kako završava itd...

Stoja
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.11.2010 22:03 (Stoja).
14 godina
offline
RE: Engleski pomoc
Stoja kaže...

Uzmi ovaj moj i ako ne dobiješ peticu iz vježbe, onda ti profesorica/profesor nema pojma kako se pišu formalna pisma{#} Ja sam ovo pisao kada sam polagao first certificate test iz engleskog pa znam da je to pravo i da drukčije nemere biti{#}

Oke i jos jednom hvala punooooooooo i beskrajno

http://singlenesia.com/eris/w
15 godina
neaktivan
offline
RE: Engleski pomoc
pirat01 kaže...
Stoja kaže...

Uzmi ovaj moj i ako ne dobiješ peticu iz vježbe, onda ti profesorica/profesor nema pojma kako se pišu formalna pisma{#} Ja sam ovo pisao kada sam polagao first certificate test iz engleskog pa znam da je to pravo i da drukčije nemere biti{#}

Oke i jos jednom hvala punooooooooo i beskrajno

A "Hvala" do kraja života? :P

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Sent from my Desire.
14 godina
offline
RE: Engleski pomoc
AlienWare1 kaže...
pirat01 kaže...
Stoja kaže...

Uzmi ovaj moj i ako ne dobiješ peticu iz vježbe, onda ti profesorica/profesor nema pojma kako se pišu formalna pisma{#} Ja sam ovo pisao kada sam polagao first certificate test iz engleskog pa znam da je to pravo i da drukčije nemere biti{#}

Oke i jos jednom hvala punooooooooo i beskrajno

A "Hvala" do kraja života? :P

A dobro to necemo javno

http://singlenesia.com/eris/w
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.11.2010 22:17 (pirat01).
15 godina
online
RE: Engleski pomoc
pirat01 kaže...

Oke i jos jednom hvala punooooooooo i beskrajno

Ma nema problema, ovo je i meni došlo super malo za vježbu hehe{#} 

Stoja
15 godina
neaktivan
offline
RE: Engleski pomoc
Stoja kaže...
Dear Sir/Madam,

 

I am writing in response to your recent advertisement for a history teacher. Please find enclosed my current CV.

 

I feel I would be suitable for the post for a number of reasons. Firstly, I have excellent knowledge of history, having passed history on philosophical college in Banja Luka in 2005. Secondly, I feel I possess relevant pedagogical experience, having previously spent 3 years working in High school as a history teacher. I gained invaluable experience. I also feel my social skills and ability to communicate benefited to better teaching of pupils in school. I am now looking to put these new skills into practice.

 

On top of all this, I am a dedicated, motivated worker, able to act both independently and also as a part of team. I enjoy working with children, and sharing my knoweldge of history with them, because I think history is very important and gives us lot of answers about us and the whole world.

I enjoy new challenges and never give less then my all.

 

I am available for an interview at any time and would be happy to provide references, should you require them.

 

Please do not hesitate to contact me should you require any further information.

 

I look forward to hearing from you soon,

 

Yours faithfully 

 

 

Pero Perić

Evo samo par malih ispravki koje sam zamijetio, vjerojatno je samo typo, ali za svaki slučaj da mu se ne bi desilo da mu je profa jako nahypeana za a/an pa mu spusti ocjenu jer je to fulao, na primjer. Ovo što je žuto ne razumijem, ne shvaćam što si želio reći ovdje :S Inače predobro si ovo formulirao, samo par ispravki u nekim sitnim gramatičkim pogreškama koje sam zamijetio, NHF! {#}

:D
15 godina
neaktivan
offline
RE: Engleski pomoc
Proz0r kaže...

Evo samo par malih ispravki koje sam zamijetio, vjerojatno je samo typo, ali za svaki slučaj da mu se ne bi desilo da mu je profa jako nahypeana za a/an pa mu spusti ocjenu jer je to fulao, na primjer. Ovo što je žuto ne razumijem, ne shvaćam što si želio reći ovdje :S Inače predobro si ovo formulirao, samo par ispravki u nekim sitnim gramatičkim pogreškama koje sam zamijetio, NHF! {#}

Slažem se, odličan je tekst, a to žuto je htio reći "Ja uživam u novim izazovima i uvijek dajem sve od sebe", ali se nije dobro izrazio, ali nvm. Dobit će ovaj lik 5 jer mu neće zamjeriti zbog toga.

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Sent from my Desire.
15 godina
neaktivan
offline
Engleski pomoc

Onda bi ta rečenica mogla eventualno ići:

I enjoy new challenges and always do my best to accomplish them.

Ali da, ovo je sve sitno, kompletan tekst je izvrsno napisan, dobit će najmanje jednu peticu {#}

:D
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.11.2010 23:00 (Proz0r).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Engleski pomoc
Proz0r kaže...

Onda bi ta rečenica mogla eventualno ići:

I enjoy new challenges and always do my best to accomplish them.

To je to. Nisam se mogao sjetiti prije. GG

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Sent from my Desire.
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.11.2010 23:01 (AlienWare1).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice