Gdje se vidite za 10-15 godina?

poruka: 18
|
čitano: 13.657
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Gdje se vidite za 10-15 godina?

Znači,kako si zamišljate tu budućnost?Dali želite biti uspješni,obiteljski,poslovni,robin hood,glavni u gostioni ili kakav već čovjek?Uglavnom,kako se vidite za kakvih 10-15 godina?Namjerno sam ovo staio ovdje da o tome pričaju školarci i studenti.Kada vidim vaše odgovore onda ću valjda i sam dobit inspiraciju da vam rečem...

Ja sam Plavi zmaj.
15 godina
offline
Gdje se vidite za 10-15 godina?

dali je ova tema potrebna?

 

4 da
46 ne
15 godina
neaktivan
offline
Gdje se vidite za 10-15 godina?

u krcmi pod stolom, al ozbiljno.....

i ne cinim nista da to sprjecim jer to je zivot i to volim.!

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
15 godina
odjavljen
offline
Gdje se vidite za 10-15 godina?

mrtav, nadam se

14 godina
neaktivan
offline
Gdje se vidite za 10-15 godina?

Trollat cu po Bol-u  {#}

PC 4 EVER!
14 godina
neaktivan
offline
Gdje se vidite za 10-15 godina?

2012. je smak svijeta tako da...

16 godina
neaktivan
offline
Gdje se vidite za 10-15 godina?

ovak bude to izgledalo:

Dobar dan!

Ja sam Jura i to se počelo događati nakon puno čitanja blesavih tema na Bol-u.

Priznajem ja sam alkoholičar.{#}

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
13 godina
offline
Gdje se vidite za 10-15 godina?

u ludnici{#}

http://www.njuskalo.hr/korisnik/LivCRO1892
14 godina
protjeran
offline
Gdje se vidite za 10-15 godina?

Negdje u mirovnoj misiji ili barem u vojsci :D

WP
13 godina
neaktivan
offline
Gdje se vidite za 10-15 godina?

vjerojatno u vojsci jer nakon srednje bum bil kadet oružanih snaga RH... nadam se da ću imati titulu dip. ing. elektrotehnike... vjerojatno ću posjedit i poludit jer će me namučiti na fer-u... morat ću raditi za hebenu vojsku iako to ne želim, al plača je oko 5k kn pa koga briga... možda do tada napumpam neku pa bude bilo i male djece... ko zna šta će biti za 10 godina?! nitko... i da imat ću 11 godina staža na forumu ( ako me nitko ne protjera do tad) {#}

 

 

''Znam da ništa ne znam.''
15 godina
offline
Re: Gdje se vidite za 10-15 godina?
ilija2010lukic kaže...

vjerojatno u vojsci jer nakon srednje bum bil kadet oružanih snaga RH... nadam se da ću imati titulu dip. ing. elektrotehnike... vjerojatno ću posjedit i poludit jer će me namučiti na fer-u... morat ću raditi za hebenu vojsku iako to ne želim, al plača je oko 5k kn pa koga briga... možda do tada napumpam neku pa bude bilo i male djece... ko zna šta će biti za 10 godina?! nitko... i da imat ću 11 godina staža na forumu ( ako me nitko ne protjera do tad) {#}

 

 

ti mislis ic u kadete zato da dobis free fakultet? moj frend je isto tako htio ali su mu rekli da to nevazi za bilokoji faks nego samo za par njih koje oni trebaju poslije u vojsci.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje se vidite za 10-15 godina?
mar123 kaže...

 

 

ti mislis ic u kadete zato da dobis free fakultet? moj frend je isto tako htio ali su mu rekli da to nevazi za bilokoji faks nego samo za par njih koje oni trebaju poslije u vojsci.

vrijedi za FER... gledaj nema svako para za faks... nije free kako ti kažeš, itekako ti njima vratiš te novce koje oni ulože u tebe...

 

''Znam da ništa ne znam.''
13 godina
neaktivan
offline
Gdje se vidite za 10-15 godina?

Šta se tiče foruma ja se nadam da će mi se napokon ova mršava zvjezdica popuniti.

Ja sam Plavi zmaj.
15 godina
offline
Re: Gdje se vidite za 10-15 godina?
ilija2010lukic kaže...
mar123 kaže...

 

 

ti mislis ic u kadete zato da dobis free fakultet? moj frend je isto tako htio ali su mu rekli da to nevazi za bilokoji faks nego samo za par njih koje oni trebaju poslije u vojsci.

vrijedi za FER... gledaj nema svako para za faks... nije free kako ti kažeš, itekako ti njima vratiš te novce koje oni ulože u tebe...

 

jesi ti to provjerio kod njih? jer ako vrijedio onda je to super.

16 godina
neaktivan
offline
Gdje se vidite za 10-15 godina?

.

Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne.
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.6.2011 23:46 (Maximus).
14 godina
offline
Re: Gdje se vidite za 10-15 godina?
g12356 kaže...

Znači,kako si zamišljate tu budućnost?Dali želite biti uspješni,obiteljski,poslovni,robin hood,glavni u gostioni ili kakav već čovjek?Uglavnom,kako se vidite za kakvih 10-15 godina?Namjerno sam ovo staio ovdje da o tome pričaju školarci i studenti.Kada vidim vaše odgovore onda ću valjda i sam dobit inspiraciju da vam rečem...

Robin hood

Steam: dzanan_ganic, Skype: dzanan.ganic, Xfire: dzanky05, MSN: ganic_dzanan@hotmail.com
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje se vidite za 10-15 godina?
Hambrle kaže...
g12356 kaže...

Znači,kako si zamišljate tu budućnost?Dali želite biti uspješni,obiteljski,poslovni,robin hood,glavni u gostioni ili kakav već čovjek?Uglavnom,kako se vidite za kakvih 10-15 godina?Namjerno sam ovo staio ovdje da o tome pričaju školarci i studenti.Kada vidim vaše odgovore onda ću valjda i sam dobit inspiraciju da vam rečem...

Robin hood

  Krade od bogatih i daje siromašnim,ili jednostavno nešto radi u plemenite svrhe...

Ja sam Plavi zmaj.
14 godina
protjeran
offline
Re: Gdje se vidite za 10-15 godina?
ilija2010lukic kaže...

vjerojatno u vojsci jer nakon srednje bum bil kadet oružanih snaga RH... nadam se da ću imati titulu dip. ing. elektrotehnike... vjerojatno ću posjedit i poludit jer će me namučiti na fer-u... morat ću raditi za hebenu vojsku iako to ne želim, al plača je oko 5k kn pa koga briga... možda do tada napumpam neku pa bude bilo i male djece... ko zna šta će biti za 10 godina?! nitko... i da imat ću 11 godina staža na forumu ( ako me nitko ne protjera do tad) {#}

 

 

Ako stvarno ne želiš ić u vojsku,onda rađe nemoj..Nije sve tako bajno...

+ teško ti je s vojskom održavat obiteljski život...

WP
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice