Ispis s fakulteta

poruka: 11
|
čitano: 6.911
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Ispis s fakulteta

Pozz, upisao sam se na fakultet u Hrvatskoj ali u meduvremenu dobio sam priliku studirati vani pa me zanima dali se mogu ispisati s fakulteta prije pocetka semestra sad i 10.mj i dali se placa ispis. 

14 godina
offline
Ispis s fakulteta

Meni se cini da ako se sad pokusas ispisati bi ti mogli naplatiti godinu, jer si nekome zauzeo mjesto.Mislim da to mozes najbolje rijesiti da se jednostavno ne pojavljujes, na kraju to racunaju da nista nisi polozio i onda formalno ispises.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Ispis s fakulteta
HolyPotato kaže...

Pozz, upisao sam se na fakultet u Hrvatskoj ali u meduvremenu dobio sam priliku studirati vani pa me zanima dali se mogu ispisati s fakulteta prije pocetka semestra sad i 10.mj i dali se placa ispis. 

 Ako se hoćeš ispisat mislim da trebaš platit oportunitetne troškove koji iznose , mislim oko, 8400 kuna.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
12 godina
offline
Re: Ispis s fakulteta
perkoxcar kaže...

Meni se cini da ako se sad pokusas ispisati bi ti mogli naplatiti godinu, jer si nekome zauzeo mjesto.Mislim da to mozes najbolje rijesiti da se jednostavno ne pojavljujes, na kraju to racunaju da nista nisi polozio i onda formalno ispises.

 Pa valjda mora podići dokumente sa domaćeg faxa... Svjedodžbu... S čime bi se upisao na strani fax?

Nisam ja ništa prčko.
8 godina
offline
Ispis s fakulteta

Svjedodzbu nisam trebao dati i imam ju doma, nego sam platio upisninu za izradu indeksa itd... Sto sad da radim? 

8 godina
offline
Ispis s fakulteta

Na strani fakultet sam se vec prijavio tako da izbjegenm tih 8000kn onda najbolje mi je da se ne pojavljujem na nastavi pa nakraju ispisem

15 godina
offline
Ispis s fakulteta

Možda ću zvučat čudno i možda je ideja totalno luda, ali... možda fax koji si upisao ima više informacija o tome kak se ispisat nego ljudi na Bug forumu :O :O

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
15 godina
offline
Re: Ispis s fakulteta
Luuka kaže...

Možda ću zvučat čudno i možda je ideja totalno luda, ali... možda fax koji si upisao ima više informacija o tome kak se ispisat nego ljudi na Bug forumu :O :O

 da, zvuči čudno.. no jednog dana možda ljudi odu k doktoru umjesto vračari :)...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.8.2018 10:51 (ihush).
12 godina
neaktivan
offline
Ispis s fakulteta

Nije istina da placas 8400 kn, ispises bez problema, znam jer je dosta mojih frendova upisalo vani i isto za svaki slucaj u hrv, platili su upisninu i fino ispisali i nikome nista. Koliko znam bio bi problem da si preko postani student upao, a nikad upisao, ali da ne sirim dezinformacije, najbolje nazovi na fakultet i pitaj, nista ne kosta.

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2017.
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.8.2018 14:20 (Diplomirani pješak).
8 godina
offline
Re: Ispis s fakulteta
Diplomirani pješak kaže...

Nije istina da placas 8400 kn, ispises bez problema, znam jer je dosta mojih frendova upisalo vani i isto za svaki slucaj u hrv, platili su upisninu i fino ispisali i nikome nista. Koliko znam bio bi problem da si preko postani student upao, a nikad upisao, ali da ne sirim dezinformacije, najbolje nazovi na fakultet i pitaj, nista ne kosta.

 Da, do sada je bila takva situacija.

 

Troškovi u iznosu pune školarine (oportunitetni) se naplaćuju jedino ako ne upišeš faks.

8 godina
offline
Ispis s fakulteta
hvala vam, tako je nazvao sam fakultet i kordinatora drzavne mature sam takoder pitao i ako se upises na postani student ali ne platis faksu upisninu za izradu indeksa itd onda se placa 8400kn ali ovako ako si platio upisninu se bez problema ispise
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice