U koju gimnaziju ici?

poruka: 49
|
čitano: 32.648
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Re: U koju gimnaziju ici?
perkoxcar kaže...

Jesi ili budeš, ništa te nisam skužio, ali priznaj, iz gimnazije kada dođeš na fakultet biti će ti 40% lakše.

 

Ove retzultate kaj si napisao, stvarno neznam vrijednost toga i neznam kako pišu ljudi iz gimnazija, ali bilo bi zgodno usporediti.

 

@gjurki, Znači ti tvrdiš  da je u toj školi isti program kaoi u gimnazijama, ne budi smiješan.

Opet kažem sve zavisi o školi, program bi trebao bit isti sa možda malim razlikama, u prvom razredu je isto, ja čak imam pol knjiga šta mi je jedan frend iz ETŠ dao i normalno radim s njima, samo šta je ova od ETŠ deblja i ima više gradiva što je razumljivo jer imaju više sati fizike na tjedan.

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
13 godina
neaktivan
offline
Re: U koju gimnaziju ici?
gjurki kaže...

Ma gimnazija je oprostite jedan veliki KU*AC! pogotovo ako misliš poslje na nešto vezano uz informatiku.

gledaj osnova svakog inženjera,pa tako i inženjera elektrotehnike je matematika i fizika, a sve se ostalo da nadoknaditi... a matematika se najbolje nauči u matematičkim gimnazijama.. Istina je da se uči masu glupih predmeta koje ti nikada neće trebati al hebiga takav ti je život... naravno da je lakši put otiči u elektrotehničku, al oni te neće spremiti za faks kao  što će to napraviti gimnazija ( govorim iz vlastitog iskustva ).. ne znam kako je u drugim tehničkim školama ali moja je da izvineš za k*urac... što je najgore ljudi se zaje*avaju jer misle da neće nikad nakon srednje, a onda im u 4. razredu dođe iz guzice u glavu... naravno da se može upasti na faks sa tehničkom ali treba jako puno samostalno raditi matematiku.. 

@autorici : odi u neku gimnaziju koja te najviše privlači i o kojoj si čula sve najbolje i uzmi opći smijer. S obzirom da imaš 61 bod sanse su ti 99,9 % da ćeš upasti.  

''Znam da ništa ne znam.''
14 godina
protjeran
offline
U koju gimnaziju ici?

Ja šta je najgore ne stignem učit predmete koji me zanimaju jer moram crtat glupe mejoze učit napamet endogene i egzogene reljefe i ostala sra*a

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
12 godina
neaktivan
offline
Re: U koju gimnaziju ici?
gjurki kaže...

Ja šta je najgore ne stignem učit predmete koji me zanimaju jer moram crtat glupe mejoze učit napamet endogene i egzogene reljefe i ostala sra*a

to si si sam kriv jer ocito nisi upiso ono sto si trebo, a sad patis zbog svojeg nepromisljanja...prije si trebo mislit..

14 godina
protjeran
offline
Re: U koju gimnaziju ici?
Da znam.
ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
15 godina
neaktivan
offline
U koju gimnaziju ici?

jao, ja se sad dvoumim. da idem u matematičku ili opću? sad nisam ni siguran hoću li na fer na kraju. a ovog trena nisam ni siguran u koju ću uopće.. :D

ne znam još šta ću radit, a jedino bi išo u matematičku zbog fera, a on je sad upitan.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
13 godina
offline
Re: U koju gimnaziju ici?
djdomi kaže...

jao, ja se sad dvoumim. da idem u matematičku ili opću? sad nisam ni siguran hoću li na fer na kraju. a ovog trena nisam ni siguran u koju ću uopće.. :D

ne znam još šta ću radit, a jedino bi išo u matematičku zbog fera, a on je sad upitan.

nemoj da se igras stim....nemoj me izdat rodjo..nee!!

Gamers Don't Die, They Respawn. xD
12 godina
neaktivan
offline
Re: U koju gimnaziju ici?
djdomi kaže...

jao, ja se sad dvoumim. da idem u matematičku ili opću? sad nisam ni siguran hoću li na fer na kraju. a ovog trena nisam ni siguran u koju ću uopće.. :D

ne znam još šta ću radit, a jedino bi išo u matematičku zbog fera, a on je sad upitan.

nece ti dobro znanje matematike skodit ni na kojem faksu...

16 godina
neaktivan
offline
U koju gimnaziju ici?
ako volis matematiku, idi u matematicku, ako ju nevolis nemoj ici.
Stara japanska: ako pas laje, nije dovoljno kuhan. Ako se netko potrudi da ti da odgovor na pitanje, pa bar mu možeš stisnuti HVALA.
13 godina
offline
Re: U koju gimnaziju ici?
djdomi kaže...

jao, ja se sad dvoumim. da idem u matematičku ili opću? sad nisam ni siguran hoću li na fer na kraju. a ovog trena nisam ni siguran u koju ću uopće.. :D

ne znam još šta ću radit, a jedino bi išo u matematičku zbog fera, a on je sad upitan.

Kad nebi iso na fer,di bi iso?

 

 

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
15 godina
neaktivan
offline
Re: U koju gimnaziju ici?
nailer kaže...
ako volis matematiku, idi u matematicku, ako ju nevolis nemoj ici.

ne volim je baš, al kažu da će mi s njom bit bolje ako bi išo na fer..

KKristijan kaže...
djdomi kaže...

jao, ja se sad dvoumim. da idem u matematičku ili opću? sad nisam ni siguran hoću li na fer na kraju. a ovog trena nisam ni siguran u koju ću uopće.. :D

ne znam još šta ću radit, a jedino bi išo u matematičku zbog fera, a on je sad upitan.

Kad nebi iso na fer,di bi iso?

 

 

ni sam ne znam :D

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
14 godina
offline
U koju gimnaziju ici?

Kako da onda mi znamo kad ni ti sam neznaš? Nazovi vidovitog milana, on sve zna...

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
13 godina
offline
Re: U koju gimnaziju ici?
cuspajz kaže...

Kako da onda mi znamo kad ni ti sam neznaš? Nazovi vidovitog milana, on sve zna...

milan neradi sad..samo navecer{#} {#}

Gamers Don't Die, They Respawn. xD
14 godina
offline
U koju gimnaziju ici?

U 12. (XII.) blizu ti je McDonalds... {#}

www.facebook.com/Battlefield3.Info
13 godina
offline
Re: U koju gimnaziju ici?
Ferritin kaže...

U 12. (XII.) blizu ti je McDonalds... {#}

u 5......blizu je ADM{#}

Gamers Don't Die, They Respawn. xD
15 godina
neaktivan
offline
Re: U koju gimnaziju ici?
FiCoO kaže...
Ferritin kaže...

U 12. (XII.) blizu ti je McDonalds... {#}

u 5......blizu je ADM{#}

nije... :/

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
16 godina
neaktivan
offline
U koju gimnaziju ici?
Na skoro svakom faksu bi ti bilo bolje s matematickom, ali ako ti nevolis matematiku nemoj ici u matematicku jer ces 4 godine ici u skolu gdje ti je glavni predmet predmet koji nevolis. A i u srednjoj ti je dosta teza matematika nego u osnovnoj.
Stara japanska: ako pas laje, nije dovoljno kuhan. Ako se netko potrudi da ti da odgovor na pitanje, pa bar mu možeš stisnuti HVALA.
12 godina
neaktivan
offline
Re: U koju gimnaziju ici?
CutiePie kaže...
Okej, zelim studirat pravo ili politicke znanosti, a poogu, mislim da to nema veze s tehnickim skolama!

Kasnim. Ali za sve buduće koji se ovdje nađu za ove smjerove ili bilo što slično je najbolja opća gimnazija - II. gimnazija.

4 godine
neaktivan
offline
U koju gimnaziju ici?

Na kraju sam osmog razreda. Nisam siguran sto cu dalje u zivotu pa planiram u gimnaziju. Nemam sve razrede 5.0. Zelim odabrati opci smjer pa me zanima u koju bi skolu bilo dobro otici. Ako znate neke informacije o skolama(kakvi su profesori, drustvo itd.) puno bi mi pomoglo. Imat cu oko 76 bodova, mozda i malo vise.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice