Koju knjigu (lektiru)

poruka: 15
|
čitano: 4.595
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Koju knjigu (lektiru)

evo pozz momci i cure... možete li mi preporučit neku zanimljivu knjig... za lektiru imam slobodan izbor a nezz koju knjigu da posudim...

 

 

hvlala unaprijed

=)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koju knjigu (lektiru)

mi sad imamo za lektiru maturalac dobra je knjiga ali mislim da cete ju poslije imat za procitat obavezno

14 godina
protjeran
offline
Koju knjigu (lektiru)

od dan browna anđeli i demoni...400 strana, ali ne obaziri se nakon 10 strane se nećeš moć odvojit!

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koju knjigu (lektiru)
gjurki kaže...

od dan browna anđeli i demoni...400 strana, ali ne obaziri se nakon 10 strane se nećeš moć odvojit!

  to je neka horror knjiga..?

=)
13 godina
offline
Koju knjigu (lektiru)

Of Mice And Man,John Steinbeck...odlična kjinga

Inteligencija nije znanje,već mašta
15 godina
offline
Re: Koju knjigu (lektiru)
bigboy98 kaže...
gjurki kaže...

od dan browna anđeli i demoni...400 strana, ali ne obaziri se nakon 10 strane se nećeš moć odvojit!

  to je neka horror knjiga..?

I ja ju preporučam. Nije horor :D

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
13 godina
neaktivan
offline
Koju knjigu (lektiru)

šteta  {#}

=)
14 godina
protjeran
offline
Re: Koju knjigu (lektiru)
nije horor ali vjeruj mi oduševit ćeš se...od autora da vincijev koda...napeta cijelo vrijeme, istinite činjenice i super radnja
19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
16 godina
offline
Koju knjigu (lektiru)

Dan Brown? 400 stranica cistih gluposti. Pa bolje je onda da pogleda onaj glupi film po istoimenoj knjizi i ustedi vrijeme.

 

Moja preporuka Albert Camus - Stranac.

 

Autor Albert Camus je inace nobelovac, a samu knjigu ces procitati u jednu vecer (ima malo stranica). Jednostavno klasika koju je stvarno steta propustiti. Meni osobno najbolja knjiga koju sam procita.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.4.2011 19:32 (Sint1).
15 godina
offline
Re: Koju knjigu (lektiru)
Sint1 kaže...

Dan Brown? 400 stranica cistih gluposti. Pa bolje je onda da pogleda onaj glupi film po istoimenoj knjizi i ustedi vrijeme.

Film je čisto smeće naspram knjige, pol toga su izbacili, promijenili. A Camus je možda malo pretežak za slobodnu lektiru, takve bi trebale biti lako čitljive i zabavne. I Marulićeva Judita je klasik, pa je sigurno neću preporučit za čitat.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
16 godina
offline
Koju knjigu (lektiru)

S obzirom da imas 13 godina, ne bih ti preporucio neku tezu knjigu.

Mislim da bi mogao uzeti Jules Verna, Put u srediste zemlje, ili mozda 20 000 milja pod morem, ali moja preporuka je ova prva, zanimljivija je i "laksa".

Ako hoces nesto ekstra zanimljivo ali i puno opseznije onda mozes Alexander Dumas, Grof Monte Christo.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
14 godina
protjeran
offline
Re: Koju knjigu (lektiru)
Sint1 kaže...

Dan Brown? 400 stranica cistih gluposti. Pa bolje je onda da pogleda onaj glupi film po istoimenoj knjizi i ustedi vrijeme.

 

Moja preporuka Albert Camus - Stranac.

 

Autor Albert Camus je inace nobelovac, a samu knjigu ces procitati u jednu vecer (ima malo stranica). Jednostavno klasika koju je stvarno steta propustiti. Meni osobno najbolja knjiga koju sam procita.

joj molim te čuj se malo...nisi ni pročito knjigu se*reš po njoj...dečko oće neku jednostavno pisanu, napetu knjigu koja cemu se svidjet, a ti mu nudiš klasik...nek onda čita odiseja ili ilijadu i još uz to pljuješ po anđelima i demonima...molim te

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
13 godina
neaktivan
offline
Koju knjigu (lektiru)

{#}  nemojte sad jedni druge napadat zbog nekih knjiga.... knjiga ko knjiga... vjerujem da ću ovu demoni i anđeli čitat preko praznika... jer gledo sam u knjižnici bome je velika..xD

=)
15 godina
offline
Re: Koju knjigu (lektiru)
bigboy98 kaže...

{#}  nemojte sad jedni druge napadat zbog nekih knjiga.... knjiga ko knjiga... vjerujem da ću ovu demoni i anđeli čitat preko praznika... jer gledo sam u knjižnici bome je velika..xD

Ne boj se velike knjige koja je zanimljivija.... puno duže će ti trebat za pročitat neku knjigu od 100 strana koja je dosadna i teška za čitat, nego ovakvu knjigu od 400 :D

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
14 godina
protjeran
offline
Re: Koju knjigu (lektiru)
točno to! Stranac ti je dosadni klasik koji ćeš i tako imat u 4. Srednje za pročitat...pročitaj anđele i demone vjeruj nećeš se razočarat
19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice