Koju srednju školu odabrati? izdvojena tema

poruka: 1.449
|
čitano: 335.315
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
neaktivan
Re: Koju srednju školu odabrati?
Dioptrija mi je 0.75.I hvala na informacijama.
2 godine
neaktivan
I koji mi smjer savjetujes ako upadnem(zasto).
2 godine
neaktivan
Koju srednju školu odabrati?

Poz.Želim se upisati u smjer Tehničar za računalstvo,Imat ću  71-73 boda.No ne znam koju srednju upisati.Živim u Zagrebu-zapad.

2 godine
neaktivan
Hey!
Ja se zanimam za srednju glazbenu skolu klavirist i teoretski smjer jel tamo treba bodovni prag? Ako da
Imam 58 bodova u osnovnoj kel to za prolaz?
2 godine
neaktivan

Pozdrav svima :)

Zanima me sve općenito o prirodslovnoj gimnaziji! Zanima je li i dobar temelj za Medicinski fakultet jednog dana.

Unaprijed hvala.

13 mjeseci
neaktivan

Evo ovako,pišem ti sada o vlastitome iskustvu.Tip sam osobe koju apsolutno ništa ne zanima osim smjerova koji su vezani za kozmetiku..ne kazem da sam u tome dobra nego jednostavno to mi je hobi,i sad,prosle godine pitanje je bilo sto upisati,jer smjer koji sam prethodno navela nije bio meni blizu osim u Zagrebu,no kasnije saznala sam da ga ima i u Osijeku..upisala sam turisticki smjer i poprilicno je tezak iako ne planiram u buducnosti raditi kao voditelj turizma nego se vise vidim kao neki kozmeticar ili kao policajka,i zato ti kazem,ako vec u tvojoj blizini nema smjer koji te zanima nemoj upisati nista sto je tesko a da te ne zanima,upisi neku laganu cetverogodisnju skolu poslje koje ces se moci opredjeliti za ono sto ti zelis i u cemu se vidis a sto te prije svega i zanima,i nemoj zaboraviti dobro razmisliti o svojoj odluci,nemoj zuriti prouci sve pa odluci.

Sretno!

13 mjeseci
neaktivan

Btw zbog dioptrije ne dobivas apsolutno nikakve dodatne bodove,dioptrija mi je -5.0 pa nisam dobila niti pola boda pri upisu😄

13 mjeseci
neaktivan
Kako se natjerati vježbati?

Od malih nogu žudim za ravnim tbuhom,već neke 2 godine ajmo reći da pokušavam natjerati samu sebe praviti trbušnjake,i normalno krenem ja i vježbam 3 dana dok ne dobijem upalu mišića pa onda iodustanem ili zaboravim i tako,ili tipa znam vježbati pa se 10 minuta poslje dobrano nažderem čokoladi i tako toga..Zanimaju me vaši savjeti kako se odviknuti od slatkog i počet vježbat,kako se motivorati za takvo nesto?Inace zensko sam,hvala unaprjed😄

2 mjeseca
protjeran

E imam problem ja sam poslala drugarici da mi izracuna bodove posto ona zna matematiku a ja ne i mislila sam da cu nesto pogrjesiti i onda sam odlucila sama sada izracunati bodove na nekoj online stranici i izaslo je 39 bodova a ona je meni rekla 48 bodova i sad sam zabrinuta jer zelim za poslovnog tajnika a nemam dosta bodova a zivim u zagrebu i gledala sam bodove i svi najmanji bodovi za upis su oko 48 i sad neznam sto cu

Nekatamo
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice