Molba za prolaz? zaključana tema

poruka: 43
|
čitano: 13.630
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Molba za prolaz?

Ovako 8 sam razred i imam problem 2 predmeta su mi kritična i trebam prijedlog od vas..Kako da zamolim razrednicu da mi pomogne s prolazom da porazgovara sa kolegama koji predaju predmete  iz ću možda pasti.. MITO I KORUPCIJA NE DOLAZE U OBZIR!!... Moja razrednica je starija nastavnica i vrlo vrlo jaka na jeziku pa vas molim za prijedloge kako da je zamolim da mi to riješi...Hvala svima unaprijed..

Softwer
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.4.2013 17:44 (Softwer).
15 godina
online
Re: Molba za prolaz?
Sumnjam da će ti pomoći u 2 predmeta, dapače siguran sam da neće, vjerojatno jedan će ti pomoć i to ovaj manje prioritetan, ali pretpostavljam da se tu ne radi o neprioritetnim predmetima
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
offline
Re: Molba za prolaz?
Softwer kaže...

Ovako 8 sam razred i imam problem 2 predmeta su mi kritična i trebam prijedlog od vas..Kako da zamolim razrednicu da mi pomogne s prolazom da porazgovara sa kolegama koji predaju predmete  iz ću možda pasti.. MITO I KORUPCIJA NE DOLAZE U OBZIR!!... Moja razrednica je starija nastavnica i vrlo vrlo jaka na jeziku pa vas molim za prijedloge kako da je zamolim da mi to riješi...Hvala svima unaprijed..

E da si se držo knjige dok je trajala godina sad nebi tražio rješenje,sad ti jedino ostaje grijat stolicu i naučit ta 2 predmeta da ispraviš,imaš malo manje od 2mj do kraja šk godine tako da stigneš.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
13 godina
neaktivan
offline
Re: Molba za prolaz?
Softwer kaže...

Ovako 8 sam razred i imam problem 2 predmeta su mi kritična i trebam prijedlog od vas..Kako da zamolim razrednicu da mi pomogne s prolazom da porazgovara sa kolegama koji predaju predmete  iz ću možda pasti.. MITO I KORUPCIJA NE DOLAZE U OBZIR!!... Moja razrednica je starija nastavnica i vrlo vrlo jaka na jeziku pa vas molim za prijedloge kako da je zamolim da mi to riješi...Hvala svima unaprijed..

 

Ne budi i pi*ka i nemoj moliti za neke ocijene. Osmi si razred pobogu, a imaš još skoro 2 mjeseca škole. Ako naučiš kako treba oprostiti će ti nerad i prolaziš. Pa daj, sjedni i nauči, za dva mjeseca i retard to može.

15 godina
online
Re: Molba za prolaz?
Koji su predmeti u pitanju?
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Molba za prolaz?
Mitch kaže...
Koji su predmeti u pitanju?

Fizika i Matematika..

Softwer
11 godina
neaktivan
offline
Molba za prolaz?

Odi u 4 oka kod profesora/profesorice i zicaj.

Ja sam tak' u 8. dosao na 4.43 sa 3.90 i nes,lol    [je*o me taj jedan predmet].

Cistim zicanjem,al ima i nesto zbog mojeg ponasanja.

Ako nisi djubre od covjeka,radio si probleme rijetko,nema prepreka(tj;tvoja samouvjerenost je prepreka).

Nemas sto izgubit,samo napred......{#}

 

 

EDIT;

Jos bi mogla bit prepreka ako su profesori "retardirani" tj;iskompleksirani,tada ti ja nemogu pomoc.

Dream team.
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.4.2013 20:17 (Paradox1).
14 godina
offline
Molba za prolaz?
Pa fizika osmog razreda nije teška, možeš sve naučiti napamet a matemaku traži nekog da ti pomogne… i ja sam bio u istom go*nima, imao sam 2 tjedna da ispravim hrv, gospodarstvo, knjigovodstvo i matematiku ito hrv i gospodarstvo cijelo polugodište same jedinice a prof ne puštaju bas lako pa sam sjeo za knjigu naučio sve u 3 dana i lagano ponavljao do zadnjeg tjedna, našao muda i ispravio sve! Tako da ako imaš profesore koji ne puštaju tako lako sjedni i nauči, nema druge ;)
the sound of engine is cure for everything!
14 godina
neaktivan
offline
Molba za prolaz?

Valjda cu iz fizike uspjet na kontrolnom prepisat.. {#}

Softwer
14 godina
neaktivan
offline
Re: Molba za prolaz?
Softwer kaže...

Ovako 8 sam razred i imam problem 2 predmeta su mi kritična i trebam prijedlog od vas..Kako da zamolim razrednicu da mi pomogne s prolazom da porazgovara sa kolegama koji predaju predmete  iz ću možda pasti.. MITO I KORUPCIJA NE DOLAZE U OBZIR!!... Moja razrednica je starija nastavnica i vrlo vrlo jaka na jeziku pa vas molim za prijedloge kako da je zamolim da mi to riješi...Hvala svima unaprijed..

Sjednes i naucis, kratko i jasno. Proci ces sigurno ako tako uradis. 

11 godina
offline
Molba za prolaz?

Čuj ako si pristojan i uljudno se ponašaš tribali bi te puštat, barem je tako vrijedilo kad sam ja išao u osnovnu :)

Ali isto uvati se ti knige {#}

Posao oslobađa.
13 godina
offline
Molba za prolaz?

Imaš još 2 mjeseca, nauči i zamoli da ispraviš, da sam ja tvoj profesor, namjerno bih te srušio da naučiš lekciju.

 

@Mitch zamisli da žica kod Jelićke ili voljene nam prof. iz matematike?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Molba za prolaz?

Pitaj nastavnike koje lekcije trebas naucit da bi ti dali 2, i te lekcije nauci i vise nego sta treba...

Just another brick in the wall...
14 godina
neaktivan
offline
Molba za prolaz?

Zivce mi pojede ta skola..

Softwer
13 godina
offline
Molba za prolaz?

Jadan si onda u srednjoj :)

15 godina
offline
Re: Molba za prolaz?

Ovisi što upiše...

 

EDIT: Autoru teme - za 2 možeš sigurno naučiti i jedna bitna stvar je tvoje vladanje/ponašanje. Ako ne radiš probleme mogli bi ti "progledati kroz prste", odnosno biti blaži.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.4.2013 13:55 (Izzy).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Molba za prolaz?
Izzy kaže...

Ovisi što upiše...

 

EDIT: Autoru teme - za 2 možeš sigurno naučiti i jedna bitna stvar je tvoje vladanje/ponašanje. Ako ne radiš probleme mogli bi ti "progledati kroz prste", odnosno biti blaži.

A ja đavo svoje vrste,,,.. {#}

Softwer
12 godina
offline
Molba za prolaz?

A je li se može išta na prevaru?

 

Prepisivanje, varanje, žicanje?

 

I onda se ljute kada nam kažu da smo najgori narod.

13 godina
offline
Molba za prolaz?

Jeli ti palo na pamet da se ostaviš foruma i ovako glupih tema i sidneš i zagriješ stolicu? 

13 godina
neaktivan
offline
Molba za prolaz?

vidim da je dečko hahar i em loše uči.

tak da njemu ne pomaže knjiga....tj. nikad se niti neće natjerati da ide učit.

a i sumnjam da će ti tek tako poklonit preko raske ocjenu pošto te već i svi profesori "znaju"

odi tamo probaj molit svim silama za dvojku i onda lagano u selsku gimnaziju na brušenje talenta {#}

Battlelog CRO_ZeNGe
15 godina
offline
Re: Molba za prolaz?
Softwer kaže...
Izzy kaže...

 

A ja đavo svoje vrste,,,.. {#}

Pretpostavljam da si onda naslagao i neopravdanih satova? I još je gore ako su ti neopravdani iz tih predmeta. A ništa onda - potrudi se i nauči ili će ti biti gadno.

I što ti prijeti? Popravni ili padanje razreda?

12 godina
neaktivan
offline
Molba za prolaz?

A molim te lijepo šta imaš učit iz matematike i fizike?!? Odi na instrukcije nek ti neko objasni zadatke i matematiku rješi tako, a fiziku isto na instrukcijama nauči zadatke a ono sitno teorije nauči.

Jbt osnovna škola, učio sam jednom u tjednu po pol sata i prolazio sa 4.6. U ovoj srednjoj učim ko kreten i prolazim jedva sa 3. Pa pas mater kad čujem da neko nemože proć 8. razred smrači mi se, im fizike za 5 uvrstiš brojeve u formule, a za 2 neznam šta moraš. A matematiku učiš razlomke, jbt ako to neznaš onda moraš tražit da ideš po onom posebnom programu.

gjurki
14 godina
neaktivan
offline
Re: Molba za prolaz?
Padni, nauci i na jesenskom upisnom roku ces sigurno nac mjesta u nekoj srednjoj za ljenjivce.
1950 & 1899
15 godina
offline
Molba za prolaz?

100€ po predmetu i rijesio si stvar.

 

Ili je slikaj golu pa je ucijeni da ces stavit slike po skoli ako ti ne posusi te predmete.

Rvat katolik!
12 godina
neaktivan
offline
Molba za prolaz?

Jos bi razumio da imaš neke predmete šta se moraju učit, pa ajde nemožeš naučit, neda ti se. Ali fizika i matematike, to su samo zadaci, uz iznimku da iz fizike imaš 3 definicije za naučit.

Odeš 2-3 puta na instrukcije i znaš sve jbt.

gjurki
13 godina
neaktivan
offline
Molba za prolaz?

Možda tebi, meni je muka svih muka sjesti 30 minuta i raditi zadatke ali zato štrebanje jako brzo ide...

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Molba za prolaz?
PLASMAorLCD kaže...

Možda tebi, meni je muka svih muka sjesti 30 minuta i raditi zadatke ali zato štrebanje jako brzo ide...

A zavisi koji predmet. Ma natjeram se sve, nije problem, ali lakše ću slušat nekog da mi sve objasni, ajmo reć, napravi pola posla umjesto mene, ja samo moram zakljucit, nego štrebat gluposti, 100 strana od razmožavanju biljaka, koje mi nikad neće trebat.

gjurki
13 godina
neaktivan
offline
Molba za prolaz?

Ti bi trebao ići u zanat.

 

Ostalo ćeš pasti.
Ja sam osnovnu prolazio sa 5, ali nisam imao radne navike(kampanjac). Sad u matematičkoj gimnaziji, iz prirod. predmeta(mat, kem, fiz, bio) imam 4 do 5, ali iz latinskog imam 2 uz muku i znoj.

Ozbiljno ti govorim. Ako padaš u osnovnoj, onda nisi nego za zanat.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
13 godina
neaktivan
offline
Molba za prolaz?

ništa ,zahebi školu i odi u kriminalce {#}

{#}{#}

Battlelog CRO_ZeNGe
11 godina
offline
Re: Molba za prolaz?
chutac kaže...

Ti bi trebao ići u zanat.

 

Ostalo ćeš pasti.
Ja sam osnovnu prolazio sa 5, ali nisam imao radne navike(kampanjac). Sad u matematičkoj gimnaziji, iz prirod. predmeta(mat, kem, fiz, bio) imam 4 do 5, ali iz latinskog imam 2 uz muku i znoj.

Ozbiljno ti govorim. Ako padaš u osnovnoj, onda nisi nego za zanat.

Ne mora značit da je za zanat.

Poznajem ljude koji su bili loši u sradnjoj a danas su na fesbu i to 2-3 godina.

Najbitnije je biti uporan!

Posao oslobađa.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice