Pomoc oko sastava za hrvatski :(

poruka: 71
|
čitano: 59.592
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko sastava za hrvatski :(

Molim vas pomozite mi brzo,moram napisati sastav sa nazivom jos osijecam miris ljeta,nekakav dogadaj koji mi je na ljetu ostao u srcu a nemam pojma sta da napisem,o cemu bi vi pisali???? pomoc hitno :)

Malo nas je al' nas ima
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoc oko sastava za hrvatski :(
kresimir.kralj kaže...

Molim vas pomozite mi brzo,moram napisati sastav sa nazivom jos osijecam miris ljeta,nekakav dogadaj koji mi je na ljetu ostao u srcu a nemam pojma sta da napisem,o cemu bi vi pisali???? pomoc hitno :)

Neznam ja što je tebi ostalo u srcu,možda neka cura s ljetovanja(ČehinjaNamigiva)

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.9.2009 11:07 (Tomislav95).
15 godina
offline
Pomoc oko sastava za hrvatski :(

Pa barem je to lako napisat, opisi par dana sa ljetovanja, neku zgodu mozda.

 

Ako se ne mozes sjetiti izmisli nesto.

Proud Member Of :: | RevTT | TL | IPT | Waffles.fm | TVT.ro | THR | YUWABits | ::
15 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko sastava za hrvatski :(

u tome je problem totalno sam se zablokirao nemam nikakve ama bas nikakve ideje za pisat 

Malo nas je al' nas ima
14 godina
protjeran
offline
RE: Pomoc oko sastava za hrvatski :(

Imam prijedlog.

Ja sam pisao slican sastav.

Početak je bio euforija, jer sam doznao da cu ici na more.

2. dio se nastaavlja gdje opisujes svoje misli tjekom voznje (puta)

3. Dodes na more i uzivas i vidis jednu pre pre dobru zensku

4. ona dode tebi i rekne ti ajmo u moju sobu

5. vrhunac - seks u sobi

6. spremanje i vracanje kuci

7. jos se sjecas svog prvog seksa....

eto moralo bi biti 5.

15 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko sastava za hrvatski :(

ma fabijan bravo samo kad bi ova procitala rijec sex imo bi 1 do kraja god

Malo nas je al' nas ima
14 godina
protjeran
offline
RE: Pomoc oko sastava za hrvatski :(
kresimir.kralj kaže...

ma fabijan bravo samo kad bi ova procitala rijec sex imo bi 1 do kraja god

osim ako je njoj ostao osatao prvi seks u losem sjecanju

razvuces to

radis dramu

reknes "tresla se, uvijala od orgazma, mmmmm dahtala".

16 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoc oko sastava za hrvatski :(
Tomislav95 kaže...

Neznam ja što je tebi ostalo u srcu,možda neka cura s ljetovanja(ČehinjaNamigiva)

A možda je bio neki Čeh. Belji se

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
15 godina
offline
RE: Pomoc oko sastava za hrvatski :(
fabijan654321 kaže...

Imam prijedlog.

Ja sam pisao slican sastav.

Početak je bio euforija, jer sam doznao da cu ici na more.

2. dio se nastaavlja gdje opisujes svoje misli tjekom voznje (puta)

3. Dodes na more i uzivas i vidis jednu pre pre dobru zensku

4. ona dode tebi i rekne ti ajmo u moju sobu

5. vrhunac - seks u sobi

6. spremanje i vracanje kuci

7. jos se sjecas svog prvog seksa....

eto moralo bi biti 5.

Haha, ma napisi da si na moru upoznao nekog prijatelja da ste svaki dan

igrali picigin na plazi, da ste isli pecat (napisi da ste uhvatili neku veliku ribu)

 

A navecer ste u gradu upoznali hrpu cura, te si se zaljubio u jednu, pa si bio

jako tužan kada si isao kuci i napisi da se i sad cujes sa tom curom i nedostaje ti.

 

I jedva cekas iducu godinu, da se opet nađes sa njom posto ona zivi na moru

(napisi neko mjesto). Ma da se napisat 2 stranice bez razmišljanja.

Proud Member Of :: | RevTT | TL | IPT | Waffles.fm | TVT.ro | THR | YUWABits | ::
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.9.2009 11:16 (BORG).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoc oko sastava za hrvatski :(
macak kaže...
Tomislav95 kaže...

Neznam ja što je tebi ostalo u srcu,možda neka cura s ljetovanja(ČehinjaNamigiva)

A možda je bio neki Čeh. Belji se

Ma najbolje izmislit nešto,šta profesore briga što ti radiš ljetiNamigiva

15 godina
offline
Pomoc oko sastava za hrvatski :(
fabijan654321 kaže...

osim ako je njoj ostao osatao prvi seks u losem sjecanju

razvuces to

radis dramu

reknes "tresla se, uvijala od orgazma, mmmmm dahtala".

macak kaže...

A možda je bio neki Čeh. Belji se

HahaSmijeh

Proud Member Of :: | RevTT | TL | IPT | Waffles.fm | TVT.ro | THR | YUWABits | ::
15 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko sastava za hrvatski :(

Ja nemoram napisati sastav nego nesto kao opis dogadaja znaci netreba mi uvod zaplet vrhunac rasplet i to

Malo nas je al' nas ima
15 godina
offline
Pomoc oko sastava za hrvatski :(

kreso nemoj odma misliti kako ti nista ne pada napamet.legni na krevet i razmisljaj 10 minuta o cemu bi mogao pisati,imao sam i ja situacija gdje sam mislio da cu dobiti 1 i da nemam inspiracije.samo smireno...

kada ti dode ideja napravi si u glavu uvod,zaplet,vrhunac i rasplet te ga nadodaj prekrasnim pridjevima,asocijacijama,usporedbama...Cool

takvim nacinom pisanja morat ces dobiti 5 jer tako i ja pisem pa dobivam tako 5-ice

Luckyluke!
14 godina
protjeran
offline
RE: Pomoc oko sastava za hrvatski :(

Pa onda prvi seks je idealna tema za to.

Neka se radi o tome, "ja sam hodao krajolikom, koji izgleda cak bolje nego Crysis, okolis je bolji   nego u oblivionu, a sjene bolje nego u doom3 engineu.... I odjednom ugledah prelepu prekrasnu curu, sastavljena od milijarde poligona i osjencana najnovijim shaderima, i odmah se osjetila neka kemija izmedu nas, i presao sam joj i uhvatio je za straznjicu, i odmah joj poceo da joj mjesim grudi, onda je dahtala i govorila mmmmmm od zadovoljstva, ubrzo sam poceo da je "oralno" obraduje, dalje znas valjda sam.

16 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko sastava za hrvatski :(

Možeš napisati haiku.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoc oko sastava za hrvatski :(
fabijan654321 kaže...

Pa onda prvi seks je idealna tema za to.

Neka se radi o tome, "ja sam hodao krajolikom, koji izgleda cak bolje nego Crysis, okolis je bolji   nego u oblivionu, a sjene bolje nego u doom3 engineu.... I odjednom ugledah prelepu prekrasnu curu, sastavljena od milijarde poligona i osjencana najnovijim shaderima, i odmah se osjetila neka kemija izmedu nas, i presao sam joj i uhvatio je za straznjicu, i odmah joj poceo da joj mjesim grudi, onda je dahtala i govorila mmmmmm od zadovoljstva, ubrzo sam poceo da je "oralno" obraduje, dalje znas valjda sam.

Dobra,dobra

15 godina
offline
RE: Pomoc oko sastava za hrvatski :(
fabijan654321 kaže...

Pa onda prvi seks je idealna tema za to.

Neka se radi o tome, "ja sam hodao krajolikom, koji izgleda cak bolje nego Crysis, okolis je bolji   nego u oblivionu, a sjene bolje nego u doom3 engineu.... I odjednom ugledah prelepu prekrasnu curu, sastavljena od milijarde poligona i osjencana najnovijim shaderima, i odmah se osjetila neka kemija izmedu nas, i presao sam joj i uhvatio je za straznjicu, i odmah joj poceo da joj mjesim grudi, onda je dahtala i govorila mmmmmm od zadovoljstva, ubrzo sam poceo da je "oralno" obraduje, dalje znas valjda sam.

Hahaha SmijehOvo sa Crysisom,Oblivinom i Doomom si se dobro sjetioCool

Luckyluke!
14 godina
protjeran
offline
Pomoc oko sastava za hrvatski :(

Finalna verzija:
Jutro je. Jutro je osjencalo moj prozor. Probudio sam se. Ustao i zapalio beli marlboro. Doruckova. Otisa u kupovinu, kupio materi kruv i mleko. Taj dan je bila neka magija u zraku. Taj dan se cekala Seka Aleksic u nasem klubu. Spremao sam se sa frendovima izaci. Posli smo oko pola deset, bilo nas je 10-ak u grupi. U gradu je bilo brdo lepih zenski, od kojih mi se jedna strastveno dopala, a zvala se (sta ja znam, bubni nesto, recimo Vanesa). Presao sam joj i razmjenili osnovne informacije. Ubrzo smo se opustili uz Seku Aleksic koja je lepo pevala. Malo smo popili. Vanesa mi se strasno dopadala, imala je lepe obline i ravan stomak, sa izvrsno izbalansiranim grudima. Ubrzo smo sjeli i zapalili cigaru. Počela je da me ljubi, i mazi na sto se ja nisam bunio. Ubrzo smo otisli zajedno u WC i poseksali se na brzinu. Seks je bio tako lep i dobar da mi je ostao u pamcenju kao najbolji trenutak ovog leta. Vanesa je kvalitetno obradivale sve poze i vjestine, ukljucujuci i meni nezaboravni oralni seks. Nakon oralca, presli smo "klasicni" i razvaljivao sam je. Ubrzo sam osjetio, i izvadio ga i svrsio joj po grudima, na sto je ona polizala svaku kap. Nakon seksa, otisli smo svatko svojoj kuci. Razmjenili smo brojeve telefona, tako da se cesto cujemo i ponovimo taj trenutak.

Eto profesorice to je bila moja kratka prica najboljeg trenutka ovog ljeta. Nadam se da ste uzivali i da cu dobiti duju.

Eto ja sam pisao na srpskom, jer mi je lakse tako, al ti to editiraj.

EDIT: Ubacis jos malo metafora, i pridjeva kao sto kaze kolega dncrmt, ovo moja tema je "lagana" za modifikacije i ubacivanje pridjeva i metafora.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.9.2009 11:47 (fabijan654321).
14 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko sastava za hrvatski :(

Napravi na papiru neki draft(osnovnu ideju,kako bi to trebalo izgledati u grubim crtama).Kada to napraviš,onda se samo okreće pitanje koliko dobro znaš,pardon na izrazu,srat.Puno opisa,pridjeva,proširivanja teksta i ostalih govana za koje profesori dadnu dobru ocjenu.

oko za oko,pasta za zube
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoc oko sastava za hrvatski :(
fabijan654321 kaže...

Svi tvoji dosadašnji postovi se svode samo na seks. Daj malo... ohladi, čovječe. Uposli malo tu svoju desnu ruku. Namigiva

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
14 godina
protjeran
offline
RE: Pomoc oko sastava za hrvatski :(
macak kaže...
fabijan654321 kaže...

Svi tvoji dosadašnji postovi se svode samo na seks. Daj malo... ohladi, čovječe. Uposli malo tu svoju desnu ruku. Namigiva

  ajde dobro ako ti tako kazes

evo novi sastav

jednog lepog dana (science fiction) hodao sam gradom i ugledao jednu staru bakicu

bakica je nosala kesetine u njima neke kucanske stvari (prasakm, truleksi, cevapi)

kaze bakica ajd pomozi sinko malo

ja joj prisao da pomognem, rekoh dajte gospodice obe kese

kad je pustila, trk kuci, i ispekao cevape sebi koju su bili tako leeeeeepi i slatki

jos sa kapulom

dices bolje profesorice

ja bas bio gladan, nisan jeo nista vec pola sata.

eto kraj.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.9.2009 12:13 (fabijan654321).
14 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko sastava za hrvatski :(

bok ljudi!!!trebam hitnoooo pomoc...sutra pisem zadacnicu a neam pojma kako da napisem sastav...trazila sam na internetu al nisam nista nasla...Mršti seMršti se aaa tema je "Valentinovo je"...ako mi može ko pomoć molim vas...Iznenađen

15 godina
offline
RE: Pomoc oko sastava za hrvatski :(
tu ima mnogo toga za napisati...
da li vam je profa dala kakve smjernice?
Ako ti je netko svojim postom pomogao,stisni gumb HVALA
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoc oko sastava za hrvatski :(

hmm...nije dala....Mršti se  a pleasssssssssssssss ljudi pomozite...najaksnije do ujutro 5-6h....

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2010 23:46 (daca355).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoc oko sastava za hrvatski :(
daca355 kaže...

hmm...nije dala....Mršti se  a pleasssssssssssssss ljudi pomozite...najaksnije do ujutro 5-6h....

razred?

::::::::::::::::::::::::::::::::))))))))))
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoc oko sastava za hrvatski :(

bvht

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2010 5:46 (daca355).
15 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko sastava za hrvatski :(

Krasno, masovno zaglupljivanje u punom mahu. Lakše je pisati po forumima "nemam inspiraciju", nego se ponekad malo maknuti s Fejsa i proviriti kroz prozor.

Zamisli djecu za 20 godina, do pete godine ni a ni b, vokabular - maksimalno 300 riječi.

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Enterprise Edition, AutoCAD 2009, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoc oko sastava za hrvatski :(
aha...ja sam samo pitala!!! cemu odmah takav grubi odgovor i uspoređivanje s drugim stvarima???!!!!!!!!!!
13 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko sastava za hrvatski :(

Molim vas pomozite mi brzo,moram napisati sastav sa nazivom "svakodnevni zivot" a nemam pojma sta da napisem???? pomoc hitno :)

15 godina
online
Re: Pomoc oko sastava za hrvatski :(
emrah kaže...

Molim vas pomozite mi brzo,moram napisati sastav sa nazivom "svakodnevni zivot" a nemam pojma sta da napisem???? pomoc hitno :)

Napiši da si džiber.

 

 

Šalim se.

 

Opiši svoje dnevne rituale odnosno svakodnevne navike, ono šta radiš svaki dan itd.

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice