Zbog lažljive djece u problemima zaključana tema

poruka: 9
|
čitano: 1.551
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Malo djete laze!!!!!!!!I naje*ah ja!!!!!!!

Evo vracam se ja iz skole kad dvojica me z*jebavaju.jedan 12jejdan 9 god.Ja sam 12 al sam ih jaci 100 puta.I z*jebavaju i z*jebavaju prvo kuca ti napukla imas pc nemas kucu ovo ono.Rece ja njima operite zube a oni meni pederu<nedo bog da to jesam>.I kako sam imo lizalo (ali bez rucke znaci samo ona kugla)pljunu ja malog usred autobusaCoolSmijeh.I dodje govno oce da me nabije nogom na sred ulice kad smo iz busa izasli i ja uze grudvu i od glavu ga trehnu<ne jako> i rece DOSTA VISE.I onda mu mama dodje sve mene okrivi da sam mu psovao da sam govorio da su pederi nece ni da me saslusa i oce direkturu.U sebi ja velim ma nek pusi k*rac posle skole je i skola nema veze s tim.Ali volio bih gospodski otici i reci sta je bilo.Nemam dokaza samo svoju istinitu pricu,ovde nista nije izmenjeno.Recite mi kako da ubjedim roditelje tih glupana da nisam ja.Zelim mirno resenje bez tuce i sl.Nevinašce

Potpis
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2010 12:56 (Black Eye).
14 godina
offline
Malo djete laze!!!!!!!!I naje*ah ja!!!!!!!

Nikako ALI kljucno ti je ovo!
Pricaj smireno

Nemoj dizati glas

Nemoj brzo pricat

SAMO PRICAJ SMIRENO I SPORO I OBJASNI SITUACIJU a za klinca je lako.Za mjesec dva,uzmes kapuljacu i nabijes neku kapu prek face i nades ga i malo mu pokazes da si malo ponasanje popravi i to je to.

LOL CAT! ^^
15 godina
offline
RE: Malo djete laze!!!!!!!!I naje*ah ja!!!!!!!

U... za dvanaestogodišnjaka si baš nabrijan, bez brige, niš ti ti klinci ne mogu, a ni njihovi roditelji, ni škola ni nitko. Najbolje je biti klinac, tučeš se, tuku te, boli te briga za sve. Reci svoju priču, bez oklijevanja i to je to.

9A3BMQ
15 godina
offline
RE: Malo djete laze!!!!!!!!I naje*ah ja!!!!!!!
koja retardirana tema!
http://www.hr-invites.com/register.php (torrenti i pozivnice)
14 godina
neaktivan
offline
Zbog lažljive djece u problemima

zatvorite ovu SPAM temu

imam 22 godine
15 godina
offline
Zbog lažljive djece u problemima

Nema šta, lijepo što si to podijelio s nama.Neodlučan Ovakvih susreta ćeš imati mali milijonček u životu..."get used to it", al ajde još si premlad.

Pitaj roditelje za takve savjete, to ti je bilo puno pametnije nego otvarat temu o tome.

S obzirom da je ovo inf. forum, predlažem da si nabaviš bolje napajanje, tvoje ima prevelike oscilacije, imam osjećaj da si malo preživčan..."cool down".

Pozz!

 

I don't care, what the people are thinkin' I ain't drunk, I'm just drinkin'
14 godina
offline
RE: Zbog lažljive djece u problemima
peraja kaže...

Nema šta, lijepo što si to podijelio s nama.Neodlučan Ovakvih susreta ćeš imati mali milijonček u životu..."get used to it", al ajde još si premlad.

Pitaj roditelje za takve savjete, to ti je bilo puno pametnije nego otvarat temu o tome.

S obzirom da je ovo inf. forum, predlažem da si nabaviš bolje napajanje, tvoje ima prevelike oscilacije, imam osjećaj da si malo preživčan..."cool down".

Pozz!

 

Ili kupi novi cooler za cpu da se malo ohladis

LOL CAT! ^^
14 godina
protjeran
offline
Zbog lažljive djece u problemima

Ma nije mi prvi neg sam sam podelio i trazio kako da se izvucem jednom sam se cudom al ovaj put tresko uff.Ali naderacu ih sutra na stanici

Potpis
16 godina
moderator
offline
Zbog lažljive djece u problemima

Počeli ste spamati po ionako klimavoj temi.

Da ne dijelim kartone, lock.

Kome je suđeno da bude j@ban, njemu gaće same spadaju.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice