Alienware M14x zaključana tema

poruka: 10
|
čitano: 4.089
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Alienware M14x

Pozdrav.

Imam jednog frenda koji bi išao u Ameriku i mogao bi mi nabaviti laptop za gaming. Razmišljao sam o Alienware-u M14x do 7 tisuca kuna (1350$).

Ja sam nesto slozio, ali ne znam kolko je to dobro. Ako imate kakve savjete slobodno recite.


Ovdje slozite svoju konfu: http://configure.us.dell.com/dellstore/config.aspx?oc=dkcwbr1&c=us&l=en&s=dhs&cs=19&model_id=alienware-m14x

www.facebook.com/Battlefield3.Info
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Alienware M14x

sve je dobro samo neces imat garanciju na to(imas samo u americi) a dat 7000 kn za nesto bez garancije je malo riskantno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Alienware M14x

Gdje dobro igranje ne 14 inca?? da nije to malo premaleno za uzivanje u igri??

He who dares, wins
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Alienware M14x
mar123 kaže...

sve je dobro samo neces imat garanciju na to(imas samo u americi) a dat 7000 kn za nesto bez garancije je malo riskantno.

pitao sam ih na chat-u i kazu da je moguce imati multy-national garanciju sa ovom basic opcijom. Samo trebam nesto njima javit i onda se to kao sredi pa prenesu garanciju u drzavu koju hocu. {#}

www.facebook.com/Battlefield3.Info
15 godina
offline
Alienware M14x

pa ako puzuje negdi ili ide na faks to je najbolje rjesenje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Alienware M14x
Ferritin kaže...
mar123 kaže...

sve je dobro samo neces imat garanciju na to(imas samo u americi) a dat 7000 kn za nesto bez garancije je malo riskantno.

pitao sam ih na chat-u i kazu da je moguce imati multy-national garanciju sa ovom basic opcijom. Samo trebam nesto njima javit i onda se to kao sredi pa prenesu garanciju u drzavu koju hocu. {#}

e onda je to super kupuj odma.

15 godina
offline
Re: Alienware M14x
Ferritin kaže...
mar123 kaže...

sve je dobro samo neces imat garanciju na to(imas samo u americi) a dat 7000 kn za nesto bez garancije je malo riskantno.

pitao sam ih na chat-u i kazu da je moguce imati multy-national garanciju sa ovom basic opcijom. Samo trebam nesto njima javit i onda se to kao sredi pa prenesu garanciju u drzavu koju hocu. {#}

EDIT

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.6.2011 23:29 (mar123).
15 godina
offline
Alienware M14x

sori na troduplom nesto mi se*e

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Alienware M14x

Mogu li dobiti još nečije mišljenje? {#}

www.facebook.com/Battlefield3.Info
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Alienware M14x
mar123 kaže...

pa ako puzuje negdi ili ide na faks to je najbolje rjesenje.

Svejedno sta radi 14 inca je premalo, to je ok za snaci se privremeno ali buljiti recimo dva sata i igrati u tako mali ekran...pa ne vjerujem da je bas dobro za oci...a ako ide na fax i treba mu da radi dosta pogotovo mali ekran nije dobar.

He who dares, wins
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice