Igre nakon novih Komponenti?

poruka: 8
|
čitano: 2.129
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Igre nakon novih Komponenti?

Posto kupujem u drugom mjesecu novu karticu,procesor i RAM zanima me ocu li ja trebat reinstallat igre nakon dodavanja ovih komponenti?

www.gamevirt.co.cc Raj za gamere
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Igre nakon novih Komponenti?

Bilo bi jako pozeljno instalirati novi OS...  A s tim znaci i nove instalacije igara.

Save the Cheerleader, save the world.
16 godina
neaktivan
offline
Igre nakon novih Komponenti?

Ne moraš, ali je i više nego preporučljivo da ponovo instaliraš Windowse (a samim time i igre).

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Igre nakon novih Komponenti?
scorpion667 kaže...

Ne moraš, ali je i više nego preporučljivo da ponovo instaliraš Windowse (a samim time i igre).

pojasnis to malo? koje su posljedice ako ne installam ili suprotno

www.gamevirt.co.cc Raj za gamere
15 godina
neaktivan
offline
Igre nakon novih Komponenti?

Nedavno sam mjenjao jednom covjeku procesor, napajanje, graficku i rame te uopce nisam morao reinstalirat os (ja sam htio jer sam picajzla ali njemu se zurilo). Sve je radilo savrseno (ranije instalirani programi i igre). Mislim da je u ovom slucaju nepotrebno reinstalirat os posto mbo ostaje ista. Preporuka autoru teme je da prije zamjene dijelova deinstalira samo drivere za graficku.

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Igre nakon novih Komponenti?
F1-IVO kaže...

Nedavno sam mjenjao jednom covjeku procesor, napajanje, graficku i rame te uopce nisam morao reinstalirat os (ja sam htio jer sam picajzla ali njemu se zurilo). Sve je radilo savrseno (ranije instalirani programi i igre). Mislim da je u ovom slucaju nepotrebno reinstalirat os posto mbo ostaje ista. Preporuka autoru teme je da prije zamjene dijelova deinstalira samo drivere za graficku.

to se podrazumjeva u dodavanje nove graficke.

www.gamevirt.co.cc Raj za gamere
15 godina
neaktivan
offline
Igre nakon novih Komponenti?

Ja sam stavio novi proc i maticnu i nisam reinstalirao OS. Zasto bi to radio, fino mi sedmica instalira sve drivere i na posao!

Set condition one throughout the ship
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Igre nakon novih Komponenti?

Ati radeon HD 4670 512 mb ddr3

1 gb kingmax ddr2(iduci tjedan jos 1 gb)

Amd tahlon x2 1.9 ghz,3600+


rezolucija: 1024x768.

operating sistem: Windows xp SP3


zanima me oce li glatko moc ic neke novije igre s ovim?

www.gamevirt.co.cc Raj za gamere
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice