Koji procesor i graficku uzet od navedenih?

poruka: 15
|
čitano: 3.969
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Koji procesor i graficku uzet od navedenih?

Nadogradjujem komponente na komp. Koje komponente da odaberem a da mi proc i graf budu ispod 2800kn skupa?

Komp je namijenjen za igranje.

 

Graficke:

A) 1599kn  Grafička kartica PCI-E SAPPHIRE AMD RADEON HD 6870, 1GB DDR5, HDMI, DVI, DP, HDTV

B) 1459kn  Grafička kartica PCI-E XFX AMD RADEON HD 6870, 1GB DDR5, DualDVI, HDMI, miniDP

C) 1739kn  Grafička kartica PCI-E GAINWARD GeForce GTX 560, 2GB DDR5, HDMI, DualDVI, D-SUB

D) 1735kn  Grafička kartica PCI-E GAINWARD GeForce GTX 560 TI, 1GB DDR5, HDMI, DualDVI, D-SUB

 

Procesori:

A) 1189kn  Procesor AMD Phenom II X6 1055T BOX, s. AM3, 2.8Ghz, 9MB cache, Six Core

B) 1029kn  Procesor AMD Phenom II X4 960T BOX Black Edition, s. AM3, 3.0GHz, 8MB cache, Quad Core

C) 1229kn  Procesor AMD Phenom II X4 970 BOX Black Edition, s. AM3, 3.5GHz, 8MB cache, Quad Core

 

Pazite da budu skupa ispod 2800kn.

Hvala unaprijed.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji procesor i graficku uzet od navedenih?

960T+GTX 560Ti.Ukoliko ti ploca ima UCC(ACC) mozda ga i otkljucas u X6.To ti je najbolja opcija.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji procesor i graficku uzet od navedenih?

daj molin te odakle ti te cijene? za 1600kn mozes dobit hd6950

a 960 je oko 900kn

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji procesor i graficku uzet od navedenih?
Maticna mi ima ACC Maticna: Asrock 880GMH/U3S3 Trebam malo vise glasova ;)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji procesor i graficku uzet od navedenih?
Zao mi je, ali ogranicen sam trenutno na jednu trgovinu - Links. NEMOGU kupit u drugoj trgovini.
13 godina
offline
Re: Koji procesor i graficku uzet od navedenih?
Trubilo4 kaže...
Maticna mi ima ACC Maticna: Asrock 880GMH/U3S3 Trebam malo vise glasova ;)

Onda kupi ovo sto sam ti preporucio.I ako Bog da imati ces Thubana X6 FOR FREE.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.1.2012 22:58 (zoharbizo).
16 godina
offline
Koji procesor i graficku uzet od navedenih?

Koje napajnaje imaš? Jako je bitna informacija pri odabiru grafičke.

 

U kojoj trgovini to uzimaš? Vidim da su cijene zatno više od prosječih za navedene komponente.

Prodajem RAGE za PS3: http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-igra-rage-playstation-3/129629.aspx?page=0&jumpto=2529211&sort=asc&view=flat
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji procesor i graficku uzet od navedenih?

 

Ponavljam: Zao mi je, ali ogranicen sam trenutno na jednu trgovinu - Links. NEMOGU kupit u drugoj trgovini.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji procesor i graficku uzet od navedenih?
191x7 kaže...

Koje napajnaje imaš? Jako je bitna informacija pri odabiru grafičke.

 

U kojoj trgovini to uzimaš? Vidim da su cijene zatno više od prosječih za navedene komponente.

 

Links. Ogranicen sam samo na njih. Napajanje 600W Corsair.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji procesor i graficku uzet od navedenih?
Jedino links. Jer zamjenjujem komponente. - nisam zadovoljan sa sadasnjima.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji procesor i graficku uzet od navedenih?
Trubilo4 kaže...
Jedino links. Jer zamjenjujem komponente. - nisam zadovoljan sa sadasnjima.

Phenom II 960T i unlockas ga u X6 ako budes imao srece.Sam 960t ima otkljucan mnozitelj i lako se overclocka.Super ce upogoniti GTX 560TI koja je najjaca od svih kartica tu a sto je najbitnije ovo podebljano ce te kostati malo manje od 2800 kuna.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
Koji procesor i graficku uzet od navedenih?

Poz uzeo sam Ryzen 7 najnoviji zanima me preporuka grade 1060 ili rx590 8gb lp.....hitno

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji procesor i graficku uzet od navedenih?

RX 590 8GB jača grafa, točka.

13 godina
offline
Re: Koji procesor i graficku uzet od navedenih?

A od 1070 dali je jača 

13 godina
offline
Re: Koji procesor i graficku uzet od navedenih?

Nije, GTX 1070 je brža generalno oko 25% od RX 590, varira od igre do igre, ali generalno je oko 25%. Ako imaš FreeSync monitor, preporuka ti je onda i AMD grafu. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice