Bayern vs Borussia - Liga Prvaka

poruka: 57
|
čitano: 4.901
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Bayern vs Borussia - Liga Prvaka

Da otvorim temu za večerašnje finale :D

 

Bayern vs Borussia 

 

Koliko vidim, navijacu su se vec uspjeli i potuci u Londonu :D

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IgWvCmBxfwQ

 

 

Tko ce pobijediti?

 

 

43 Bayern München
14 Borussia Dortmund
13 godina
offline
Bayern vs Borussia - Liga Prvaka
bilo bi mi drago zbog Mandže kad bi Bayern osvojio, ali nekako sam više za Dortmund i Kloppa.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
offline
Re: Bayern vs Borussia - Liga Prvaka
ToMisLaW kaže...

Da otvorim temu za večerašnje finale :D

 

Bayern vs Borussia 

 

Koliko vidim, navijacu su se vec uspjeli i potuci u Londonu :D

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IgWvCmBxfwQ

 

 

Tko ce pobijediti?

 

 

Ko bude pobjedil a vjerojatno Bayern,Nevinašce no nikad se ne zna sve je moguče to je jedna utakmica kaj drugo.Vezano za ovu tuču navijača hm, to je skroz normalno danas navijači se tuku bilo gdje iz raznih razloga nema tu pravila kaj drugo.Cool

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
10 godina
neaktivan
offline
Re: Bayern vs Borussia - Liga Prvaka
4 Ocjena 1
0 Ocjena 2
0 Ocjena 3
0 Ocjena 4
1 Ocjena 5
11 godina
neaktivan
offline
Bayern vs Borussia - Liga Prvaka

ja sam za borussiu jer je na njih koef 5 u kladioni :D

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
15 godina
offline
Bayern vs Borussia - Liga Prvaka

Pa šta radi ovaj Robben, to je za ne povjerovat. {#}

14 godina
offline
Bayern vs Borussia - Liga Prvaka

Hummels najlošiji igrač Borussie u prvom dijelu.

Nekoliko krivih pasova, nekoliko propusta u obrani.

Uglavnom, iz njegovih pogreški, Bayern je kreirao par dobrih akcija.

Opčenito, nije mi nešto u zadnje vrijeme.

 

Inače, volio bi da Borussia osvoji.

Bayernova prepotentnost mi ne leži.

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.5.2013 21:40 (zabranjeniples).
13 godina
offline
Bayern vs Borussia - Liga Prvaka
golmani na vrhunskoj razini, a Robben kao da je pretplaćen na promašaje u svim finalima.
ali Lewandowski, kakva klasa. Nikad po konstituciji tog igrača nebi rekao da je tako okretan, tehnički odličan. Ma sve ima.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
odjavljen
offline
Bayern vs Borussia - Liga Prvaka

Meni je čisto svejedno, ali mi je drago da napokon dobiju to finale koje zaslužuju!

15 godina
offline
Re: Bayern vs Borussia - Liga Prvaka

Mandžo!!!!!!!!!!!!

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
12 godina
offline
Bayern vs Borussia - Liga Prvaka

Gündogan! 1-1

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Bayern vs Borussia - Liga Prvaka
KiX777 kaže...

Gündogan! 1-1

Dante divljak..Zasluzio je barem zuti...

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
12 godina
offline
Bayern vs Borussia - Liga Prvaka

Subotić...{#}

Robben...{#}

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
14 godina
offline
Bayern vs Borussia - Liga Prvaka

Čestitke Bayernu i Robbenu! Zaslužili su

vauvauvau jipi ju jipi je
14 godina
offline
Bayern vs Borussia - Liga Prvaka

Samo jedna rečenica, iako sam se nadao suprotnom.

Zaslužena pobjeda Beyerna!

13 godina
offline
Bayern vs Borussia - Liga Prvaka
zaslužio Bayern nakon toliko finala u zadnjih par godina. Svaka čast Mandžukiću!
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
neaktivan
offline
Bayern vs Borussia - Liga Prvaka

i da je Borusia osvojila LP bio bi sretan sve dok nema Spanjolaca ... 

15 godina
online
Re: Bayern vs Borussia - Liga Prvaka
Manđžo prvi Hrvat koji je zabio i drugi hrvat koji je dobio LP !
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
offline
Re: Bayern vs Borussia - Liga Prvaka
nix2811 kaže...

i da je Borusia osvojila LP bio bi sretan sve dok nema Spanjolaca ... 

Potpisujem. Iako navijam za Borussiju, sama činjenica da su oba kluba u finalu njemačka je dovoljna. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Bayern vs Borussia - Liga Prvaka

Uprava bayerna...sramit se mozete...donio vam ligu prvaka..a vi ga zamjenjujete kao nekim "boljim" guardiolom koji jedino sta je trenirao polu-kompletnu barcu...vidit cemo nakon njega sta ce bayern radit sa guardiolom..dal ce imat ovakve uspjehe...

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
13 godina
offline
Re: Bayern vs Borussia - Liga Prvaka
TheDarkSide kaže...

Uprava bayerna...sramit se mozete...donio vam ligu prvaka..a vi ga zamjenjujete kao nekim "boljim" guardiolom koji jedino sta je trenirao polu-kompletnu barcu...vidit cemo nakon njega sta ce bayern radit sa guardiolom..dal ce imat ovakve uspjehe...

o čemu ti? pa čovjek je na početku sezone sam rekao da ide u mirovinu, zato su i tražili zamjenu. To što se on poslije predomislio je druga stvar, nije Bayernova krivica. Ali napravio je čudo od ekipe.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Bayern vs Borussia - Liga Prvaka

Ja mislim da Uprava Bayerna može, rasparali bi taj predugovor koji su potpisali sa Guardilom

vauvauvau jipi ju jipi je
11 godina
neaktivan
offline
Re: Bayern vs Borussia - Liga Prvaka
antimadridista kaže...
TheDarkSide kaže...

Uprava bayerna...sramit se mozete...donio vam ligu prvaka..a vi ga zamjenjujete kao nekim "boljim" guardiolom koji jedino sta je trenirao polu-kompletnu barcu...vidit cemo nakon njega sta ce bayern radit sa guardiolom..dal ce imat ovakve uspjehe...

o čemu ti? pa čovjek je na početku sezone sam rekao da ide u mirovinu, zato su i tražili zamjenu. To što se on poslije predomislio je druga stvar, nije Bayernova krivica. Ali napravio je čudo od ekipe.

Ovo nije napisano da ispadne "hejt" na barcu ili guardiolu..al covjek neide u penziju, sad mozda i ode tko zna al trenutno stanje...ja neznam di si to procitao, iako nebitno...covjek bi sigurno ostao u bayernu...da ovi dopustaju..a oni su mu nasli zamjenu i prije nego se on "odlucio" otic...o tom se radi...zasto mjenjat formulu koja valja? Donjet ce im vjerovatno trostruku krunu a oni ga "zamjenjuju"...

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
13 godina
offline
Re: Bayern vs Borussia - Liga Prvaka
bruno03 kaže...

Ja mislim da Uprava Bayerna može, rasparali bi taj predugovor koji su potpisali sa Guardilom

pa istina, naravno da ga nebi mijenjali kad je sve osvojio. Ali to nije njihova greška.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: Bayern vs Borussia - Liga Prvaka
TheDarkSide kaže...

Ovo nije napisano da ispadne "hejt" na barcu ili guardiolu..al covjek neide u penziju, sad mozda i ode tko zna al trenutno stanje...ja neznam di si to procitao, iako nebitno...covjek bi sigurno ostao u bayernu...da ovi dopustaju..a oni su mu nasli zamjenu i prije nego se on "odlucio" otic...o tom se radi...zasto mjenjat formulu koja valja? Donjet ce im vjerovatno trostruku krunu a oni ga "zamjenjuju"...

ma nema veze sa hejtom ni sa Guardiolom. Jasno je meni što ti misliš, ali činjenice ti ne valjaju. Bayern je tražio zamjenu kad je Jupp izjavio da ide u mirovinu, tada su oni objavili da dolazi drugi trener. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Bayern vs Borussia - Liga Prvaka
antimadridista kaže...
bruno03 kaže...

Ja mislim da Uprava Bayerna može, rasparali bi taj predugovor koji su potpisali sa Guardilom

pa istina, naravno da ga nebi mijenjali kad je sve osvojio. Ali to nije njihova greška.

Je njihova je greska, i ja se cudim da je on nakons sta je saznao da ce bit zamjenjen "iovako-ionako" neovisno dal on otiso u penziju, zelio ostat u bayernu ili otic negdje drugdje, mene cudi zasto se nije zainatio pa totalno sve shebao...jer opet...takve stvari se ne rade...kad dodje kraj sezone, onda kazes treneru "cuj, vrijeme ti je gotovo doc ce netko drugi"  a ne maltene pola sezone prije vec objavit da su nasli "zamjenu"...ko i one prljave igre bayerna prije polufinala sa realom, obava transfera gotzea, sve da se destabilizira borusija...gledam svoj real koji nije ni bajan ni sjajan, al bayern mi se sve vise i vise pocinje "gadit" kao institucija i rukovoditeljstvo..igraci kao igraci i njiihova igra, svake pohvale i zasluzeno su osvojili LP...o tome nema govora...al UPRAVA...uprava nije dostojna takvog kluba i to bi trebalo sve smjenit komplet...

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
11 godina
neaktivan
offline
Re: Bayern vs Borussia - Liga Prvaka
nix2811 kaže...

i da je Borusia osvojila LP bio bi sretan sve dok nema Spanjolaca ... 

hvala vam na TD ... al dosta mi je price o Realu i Barci ... Sve se vrti oko C. Ronalda i Messija ... 

Jedino me zanima tko je dobiti sljedecu nagradu za igraca godine? 

13 godina
offline
Bayern vs Borussia - Liga Prvaka
@The Dark Side - ti po svome, ali neznam baš jesi li u pravu, mislim da nisi. Ponovit ću, ako se dobro sjećam, Bayern je uzeo Pepa poslije Juppove izjave da ide u mirovinu. Neka netko od navijača Bayerna potvrdi.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Re: Bayern vs Borussia - Liga Prvaka
nix2811 kaže...
nix2811 kaže...

i da je Borusia osvojila LP bio bi sretan sve dok nema Spanjolaca ... 

hvala vam na TD ... al dosta mi je price o Realu i Barci ... Sve se vrti oko C. Ronalda i Messija ... 

Jedino me zanima tko je dobiti sljedecu nagradu za igraca godine? 

Pa znas da ce messi...ove godine bi trebao ili cr ili ribery... bilo bi nelogicno da ju dobi messi koji opet nije nista napravio,nije ga bilo u velikim utakmicama tipa el classico ili u polufinalu lp ...ali ionako se zna da je ta nagrada smece pa ce je opet on dobit

13 godina
offline
Bayern vs Borussia - Liga Prvaka

5. mjesec, a vi se raspravljate o zlatnoj lopti koja se dijeli u 1. mjesecu iduće godine. O čuda...

 

nego, jeli Mandžo prvi Hrvat koji je zabio u finalu?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.5.2013 23:00 (antimadridista).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice